Diskuse: Prosím poraďte, jsem zoufalá...

   
Řadit:
18
příspěvků
Správce: Zzuuzz
Kamarádka nemá fotografii.
Zzuuzz Poslat vzkaz | 27.12.2009 21:26

Pan doktor Vladimir Savcenko je opravdu machr :-) Vidím ho poprvé a má pohled na život fakt úžasný... Děkuji :-)

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 27.12.2009 19:04

Joo ten chlap mě baví ::radujici::přišli jsme na spoustu věcí uplně nezávisle na sobě! Kéž by si tohle pouštěli někteří určití moji kamarádi.. Nemůžu jim to pořád vysvětlit!

zonan
zonan Poslat vzkaz | 27.12.2009 16:57

Já bych Ti radila, abys odpustila. Bude se Ti lépe dýchat a nebudeš se zatěžovat těžkou negací. Odpustit ano, přijmout ho zpět přeci nemusíš. To nejkrásnější, co můžeš udělat, je stát se sebevědomou, šťastnou a k tomu vůbec nepotřebuješ muže.

Trochu odlehčený pohled na nevěru a partnerské vztahy...

<a href=„http://www.youtube.com/watch?v=n_kpxigdj7y“>http://www.youtube.com/watch?v=N_kpXigdj7Y</a>

Kamarádka nemá fotografii.
ax Poslat vzkaz | 27.12.2009 16:27

Zzuuzz, vykašli se na něj. Napřed jsem si myslela, že jen neví, co chce, ale teď se mi jeví jako obyčejný ha*zl. Proč ti oznamuje, že v půlce ledna jeho kozatá milenka odjíždí, aby od šestnáctého mohl souložit s tebou? Očekává, že tě x-krát nakope a ty znovu doběhneš zpátky?

Kamarádka nemá fotografii.
Zzuuzz Poslat vzkaz | 27.12.2009 15:27

Bolí to všechno strašně když se člověk na někoho tolik upnul.Každopádně nikdy mu to neodpustím. Tentokrát už ne. I když mě to k němu strašně láká.

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 27.12.2009 13:45

Takže on tě několikrát podvede, ale tebe nabádá, že se „máš chovat slušně“?? ::dabel:: Tak takový samolibý chlap by potřeboval zprava a zleva aby se trochu vzpamatoval ::drsnak:: Ale nechala bych to na jiné, já bych s někým takovým už neztrácela čas ::ne-ne:: Souhlasím se Zonan ::ano-ano::

To Sajrajt: To by mě vážně zajímalo, jak dlouho by tě to klanění bavilo - zrovna tebe by to myslím dost brzo omrzelo ::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Zzuuzz Poslat vzkaz | 27.12.2009 10:28

Ano ano, už více lidí mi říkalo, že si nevážím sama sebe. Musím se změnit, protože včera mi bývalý přítel oznámil, že 16.1. mu ta jeho milenka odjíždí pryč tak abych věděla. A pak mi řekl, že bych se měla chovat slušně, že je mu to jako jedno, ale po vsi jdou o mě nehezké řeči. Nejhorší na tom prostě je, že i po tom co spolu nejsme tak mi ubližuje dál. Však já nejsem ta co ho opustila.
Snad najdu chlapa, který si mě alespoň bude vážit, protože je velmi potupné, když ženskou chlap ponižuje a ještě takovou, která mu snášela modré z nebe.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 26.12.2009 20:11

Jistě, že máš na víc! Minimálně na nějakého inteligentního, milého, vtipného, laskavého, strostlivého, bohatého, pohledného, okouzlujícího, šarmantního a charismatického sympaťáka. Třeba na mě! Vykašli se na nevěrníka a pojď semnou na rande!! ::vysmaty::

zonan
zonan Poslat vzkaz | 26.12.2009 19:11

Zzuuzz, je na Tobě co si necháš líbit. a jak moc se chceš trápit. Zastav se na chvíli, podívej se do zrcadla a napiš si, co vidíš. Napiš na papír jakou máš cenu. Ano, ohodnoť se! A teď se podívej na svůj minulý vztah. Opravdu dosahuje Tvých kvalit? Myslím, že máš na víc!!!

Kamarádka nemá fotografii.
Zzuuzz Poslat vzkaz | 26.12.2009 09:56

Musím se zasmát sama sobě, ale on se se mnou rozešel a až druhý den měl pletky s tou slečnou. Takže mi prokázal vlastně laskavost. Protože po první opravdové nevěře jsem ho prosila, aby mě příště raději nechal než aby mě tahal za nos. No tak to udělal. Já vážně nevím co chce....

Kamarádka nemá fotografii.
ax Poslat vzkaz | 25.12.2009 18:43

Podívej, já ve vašem budoucím vztahu nevidím žádný smysl. Jak si to jako tvůj přítel představuje? Teď bude dva měsíce spát s jinou a pak přijde a budete se oba tvářit jakoby nic a žít šťastně a společně až do smrti? Je možné, že si chce ještě něco užít, ale nemůže od tebe čekat, že to budeš tolerovat, nebo dokonce podporovat. Odpoledne ti řekne, že s tebou chce bydlet, ale spát jde pak k jiné? TO, ŽE NĚKDO NEVÍ, CO CHCE, NENÍ OMLUVA PRO NEVĚRU.

Kamarádka nemá fotografii.
Zzuuzz Poslat vzkaz | 24.12.2009 09:50

Přítel měl právě volnosti až až. Nikdy jsem ho neomezovala ani mu v ničem nebránila. Možná jsem právě naopak měla. Ale teď je už zbytečná přemýšlet nad tím co bych mohla udělat jinak. Je mi to strašně líto a všřím, že to jednou fakt přebolí.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 24.12.2009 00:16

Mě by to bavilo, kdyby se mi partnerka hluboce klaněla ::vysmaty::

zonan
zonan Poslat vzkaz | 23.12.2009 17:14

<em>volné večery tráví se slečnou, která mu do ničeho nemluví a jen .....

</em>Tak trochu mě zaujal tento úsek... Ty mu do jeho záležitostí mluvíš? Pomiň, ale v takovýchto případech si vždy představím paní Růžičkovou v trilogii Slunce,seno... ::vysmaty::.  Jo, jo, možná tohle je jeden z důvodů, proč někteří muži utíkají k milenkám. Chtějí mít klid a aspoň chvíli se cítit jako „king“. (Ale paní Růžičková byla úžasná...::vysmaty::::vysmaty::::vysmaty::.)

Čímž nechci říct, aby se s žen staly ušlápnuté puťky, hluboce se klaníce ke svým králům. To ani náhodou. Jen chci-li mít svobodu, musím ji dát, chci-li být respektována, respektuji...

K partnerovi, který by jednou odešel, bych už byla značně nedůvěřivá a nejsem si jistá, zda bych ho chtěla zpět. Spíš ne. Role dobré matky jeho dětí se mi dosti příčí.

Kamarádka nemá fotografii.
Zzuuzz Poslat vzkaz | 23.12.2009 13:26

Ovšem nedokáži pochopit, proč při tom budování si společné existence nemůžu být. A to do poslední hodiny bylo vše naprosto v pořádku, miloval mě, přiměřeně žárlil, snesl by mi modré z nebe.... Přítel byl vždy naučený žít si na úrovni. A v den kdy jsme se rozešli tak přišel o auto, matka se mu vdala, tudíž přišel o nějakou 8tisícovou podporu, kterou dostával, protože ona byla vdova a uvědomil si, že je na čase se o vše postarat. Ovšem nevím v čem jsem mu bránila já. Uzavřel se do sebe, volné večery tráví se slečnou, která mu do ničeho nemluví a jen ..... Ale se mnou počítá a zaručeně mě překvapí. Tak si říkám, jestli je tohle normální u chlapů.....

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění