Diskuse: Odkrknutí

Řadit:
5
Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 30.11.2009 09:24

jenže už si houby pamatuju::vysmaty:: 

Kamarádka nemá fotografii.
| 29.11.2009 21:02

::svaty:: ::smutny::ahoj doufám,že ti to k něčemu bude ,jen jsem se divila,že ti nikdo neodpověděl teda zatím ::smich::asi jsou to ty Vánoce ,jinak bys tu měla rad ::vysmaty::přehršel ::souhlas::
přeji ti aby ti mé rady aspoň malilinko pomohly ,držím palečky::souhlas::::kvetina::přeji ti abys sis užila tvé první miminko ,s odstupem času můžu říct není nic krásnějšího ::souhlas::

Jaaniinkaa Poslat vzkaz | 29.11.2009 16:45

Ahoj Daisy, děkuji za zkušenosti. Je to naše první, tak sbírám rady, kde se dá ::usmev::

| 29.11.2009 13:09

::usmev::tohle jsem mívala s prvním synem ,ne a ne si krknout a když jsem po dvou  hodinách usoudila,že už si přeci musel krknout a položila do postýlky tak se celý poblinkal ,tudíž jsem musela chlapečka umýt,převléknout jeho i postýlku ,a opět mu dát najíst ,::srdce::při druhém jsem už věděla ,že ho můžu dát po jídle pást koníčky a rychle si odkrknul a bylo to::souhlas:: a při třetí jsem byla úplně v pohodě co se tohoto týká ::vysmaty::
Mě totiž moje maminka tvrdila,že ne po jídle se miminko  nesmí dát na bříško,::ne-ne::ovšem ona tu v noci nebyla aby mi dala opět nějakou zajímavou radu ::vysmaty::tudíž jí jsem to neříkala a dělala si podle svého::souhlas::Je pravda myslela to dobře ,ale nepomohla::srdce::Ještě je dobrá poloha na boku ,podložit miminko polštářem ::souhlas::pak se nemusíš ničeho bát ,jen se musí samozřejmě kontrolovat ::souhlas::

Jaaniinkaa Poslat vzkaz | 29.11.2009 07:50

Ahoj, máme čtrnáctidenní miminko. Když ho kojím z prvního prsu a chci ho nechat odkrknout, tak se nám to né vždycky povede. Nemáte nějakou radu? Samozřejmě si ho dávám přes rameno a hladím zádíčka ::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění