Diskuse: Partner na inzerát

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: Tery
Kamarádka nemá fotografii.
Vlasta | 23.2.2014 23:48

Mám problém sa zoznamovať s novými ľuďmi, ale nechcem ostať sama. Pozerala som sa po zoznamkách a http://www.europska-zoznamka.sk/zoznamko.html mi príde celkom seriózne. Nie som ale moc komunikatívny. Myslíte si, že aj tak mám šancu na zoznámenie?

Kamarádka nemá fotografii.
| 24.11.2009 18:56

a co když ta ženská,nebyla dobrá?::vysmaty::Já myslím že tak se to posuzovat nedá.Ale přeju hodně štěstí::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
JASMI Poslat vzkaz | 23.11.2009 21:15

Díky všem za rady. Jak jsem se dívala na seznamku, tak je hodně mužů kolem 40 svobodných, nevím jestli to jsou vhodní potenciální partneři, když už si zvykli být nezadaní, a jak říkala moje máma, dobrého chlapa ženská nepustí. Takže asi nejlepší by měli být vdovci???????????Co říkáte??????????::radujici::

Kamarádka nemá fotografii.
slunko Poslat vzkaz | 17.11.2009 09:05

Já jsem se seznámila skoro před čtyřmi lety přes inzerát s přítelem a teď čekáme miminko. Určitě jsme příklad dobré praxe co se seznámení přes seznamku týče. Ale předcházelo tomu několik schůzek s jinými muži než jsem našla právě jeho. Nejdřív je určitě třeba si s tím člověkem vyměnit několik zpráv, emailů, tak se zjistí, jestli je na správné vlně. Když uvidíš, že si nemáte moc co psát, tak s povídáním to nebude o moc jiné, i když to také nemusí být pravidlo, někdo strašně nerad píše na počítači. pokud se ti bude přes zprávy líbit, sejdi se s ním, jak tu bylo psáno, na veřejném místě, nejlépe kavárna nebo restauračka. My jsme takhle na první schůzce prokecali 3 hodiny a bylo to jak 10 minut. Pokud budeš cítit náklonost z obou stran, nebraň se další schůzce, ale počkala bych, jestli ji navrhne on. Co se týče placení, pokud je to džentlmen, tak se toho ujme bez vytáček on. Je ale dobré naznačit, že by sis to zaplatila i sama a pokud uvidíš, že to džentlmen není, tak se aspon vyhneš trapasu :). Určitě je dobré si předem rozmyslet nějaká témata k hovoru, určitě během těch emailů jste si vyměnili několik zážitků, koníčků, takže bych navázala na ně a rozebrala je. Příští schůzka už by mohla být třeba prostřednictvím společného koníčku, sport, výstavy, kino, divadlo apod.. My jeli hned druhý den lyžovat a bylo to moc fajn. Řid se určitě pocity, které cítíš když s ním mluvíš a jsi. A buď k němu upřímná, je lepší říci narovinu že něco není podle tvých představ než ho klamat a dávat zbytečné naděje. Seznamka je 50 na 50, takže na to musí být připravený...

Hodně štěstí :) 

Kamarádka nemá fotografii.
JANDIK Poslat vzkaz | 16.11.2009 21:00

Ahoj::smutny:: Jasmi,taky je mi trošku přes 40 a taky jsem se seznamovala přes inzerát.V dnešní době počítačů je to jednodušší....N ejdřív něco o tom muži zjistit při dopisování a schůzku určitě na veřejném místě,třeba ve vinárně,v restauraci...Pak sama poznáš,jestli pokračovat dál...Mě se podařilo mít „na inzerát“3letý vztah,který nevyšel a ted nedávno jsem se párkrát sešla s jedním mužem,ale ukončil to on.Pokud opravdu chceš někoho najít,chce to vydržet,chodit na schůzky a v neposlední řadě dát na svůj pocit....Držím palečky.J.::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
JASMI Poslat vzkaz | 3.11.2009 18:42

Hledám radu, jak se seznamovat na inzerát. Kde si vybírat první schůzku, jestli má dotyčný pán donést kytku, co kdo má platit atd. Budu ráda, jestli některá má hlavně dobrou zkušenost s tímto druhem seznámení. Jsem rozvedená a je mi přes 40 let a vůbec si nevím rady, chtěla bych se seznámit, nechtěla bych zůstat sama.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění