Diskuse: Celulitida a Sanacell

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
maria01246 | 11.7.2013 12:22

Tabletky proti celulitidě - http://track.buycellinea.cz/product/Cellinea/?uid=2484&sid=744&pid=122&bid=advandec Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

mogvaj Poslat vzkaz | 20.11.2009 14:33

Díky az radu::smich:: Sportuji také a dosti pravidelně. Třikrát týdně jsem na aerobicu, ale stále mám pocit, že mohu udělat něco více.
Od kamarádky jsem dostala oporučeni na kalhoty Sanacell, tak jsem se chtěla zeptat zda s nimi nemáš nějakou zkušenost ?

Přesto díky
K.

jituliiik Poslat vzkaz | 19.11.2009 12:56

to tedy neřeším nijak. Sportuji (dělám amatérsky běh na delší tratě), jím celkem zdravě a celulitidu i přesto mám. a upřímně musím říct, že na to kašlu, jsem normální, obyčejná žena a vůbec se za svoji celulitidu nestydím::vyplazeny-jazyk::

A než bych si kupovala nějaké předražené krémy a doplňky stravy, tak si raději koupím nové běžecké botky nebo permanentku do bazénu::vyplazeny-jazyk::

mogvaj Poslat vzkaz | 19.11.2009 12:25

Dobry den děvčata,
rada bych se zeptala na Váš názor ohledně celulitidy. Vím, že je to téma řešené snad tisíckrát, ale můžete mi poradit co u Vás nejlépe zabralo a jak s mrškou bojujete. Dostavám se do druhého stadia celulitidy a dle studia na internetu bych se nerada dostala do stadia třetího.Můžete mi tedy poradit jak bojujete, jestliže bojujete s potvorou a co Vám nejvíce zabralo ?
Díky a těším se na Vaše rady
Katka

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění