Diskuse: Hledám RODINU

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: afroditka1
Kamarádka nemá fotografii.
afroditka1 Poslat vzkaz | 13.11.2009 20:03

tak tohle je smutne.A co sourozenec nemate?V dn.dobe najit novou rodinu,ktera by vas prijala asi bude slozite preji mnoho stesti v zivote::souhlas::

Mlada
Mlada Poslat vzkaz | 8.10.2009 08:13

jsem taky z Brna a když budeš chtít, můžeme spolu zajít někdy na kafe. ::kvetina::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 7.10.2009 13:26

kdyby člověk, který žádnou rodinu nikdy neměl, poznal a vysledoval jak taková pohodová rodina funguje, resp. co jejímu  fungování neprospívá, aby věděl jak na to, až si bude zakládat tu svou. Člověk si normálně ze své rodiny odnáší určité vzorce chování, které pak používá v té své vlastní. Je pevnější v kramflecích. Když žádné nemá, připadá mu, že to nezvládne. Ale vzhledem k tomu, že rodinu vytvářejí nejméně dva dospělí lidé a jejich vzorce chování na sebe mohou narazit a skřípat, je jejich absence u jednoho z nich asi nepodstatný detail. Takže směle do toho. Dokážu si snad představit, jak je hezký ten pocit, že patřím někam, mezi lidi na kterých mi záleží a jim zaleží na mě a pochopím, že po tom člověk touží. Jak říkal Švejk: každý musí bejt vodněkad. Dokážu si ale taky představit to pozdvižení, kdybych tě přivedl domů a řekl tohle je naše nová členka rodiny, bude něco jako moje dcera a chci aby se u nás cítila dobře. ::vysmaty:: Kdybych to udělal, tak pro mladší. Ty už jsi velká holka. Můžu tě adoptovat na dálku přes Viktorii. Budeš pak říkat, že tvůj táta je v Praze velký zvíře, momentálně sice za mřížema, ale píšete si. V televizi říkali, že opice a lidi jsou příbuzný, tak ani moc lhát nebudeš. ::ano-ano::
T

hisako
hisako Poslat vzkaz | 11.7.2009 15:03

I když máš asi bleskový úsudek a nejsi asi žádný přecitlivělý a zamindrákovaný člověk, Tvoje odpovědi jsou velmi trefné. Líbí se mi. Ahoj::smutny::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 12.2.2009 16:20

Najdi si PARTNERA a rodinu si ZALOŽ, jiná cesta asi ani nedve..

Kamarádka nemá fotografii.
beruskaa88 Poslat vzkaz | 12.2.2009 15:39

Dobrý den, je mi 21 let a žiji v Brně. Jsem milá,bezproblémová studentka VŠ. Bohužel jsem neměla štěstí na vlastní rodinu, tak žádnou nemám a moc mě to mrzí. Ráda bych někam patřila, měla „novou rodinu“,která by měla ráda mě a já je. Budu ráda, když mi napíšete na email: <a href=„mailto:beruskaa88@seznam.cz“>beruskaa88@seznam.cz</a>

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění