Diskuse: Hubnutí rady

Řadit:
11
Kamarádka nemá fotografii.
Junebirth | 14.4.2014 20:12

Taky jsem zkoušela Obethin. Necelé tři měsíce a zhubla jsem díky němu 10 kilo. Stačilo si ho brát před jídlem, 3x denně a neměla jsem tolik hlad ani mi nebylo nijak špatně.

Anonym | 31.3.2014 22:55

ZAS NĚJAKÝ DEMENTNÍ PAKO :'( :'( :'(

Anonym | 31.3.2014 22:54

Po Vánocích jsem potřebovala trochu zhubnout a koupila si jedno balení Obethinu. Brala jsem ho necelý měsíc a začala se víc hýbat - procházky a tak - a během té doby jsem zhubla 4 kila.

Kokos | 31.3.2014 22:51

Ahoj, já zhubla nyní již 4 kg s Obethinem, beru jej měsíc a kousek. Hubly jste s ním také? A kolik jste zhubly? Já jsem zatím nadšená, jen mám strach, že se vše vyvíjí nějak moc dobře a snadno. :)

maria53175 | 3.1.2014 16:50

Prášky na hubnutí - http://track.acaiberry900.cz/product/AcaiBerry-900/?uid=2484&sid=770&pid=129&bid=advandec Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

Kessy Poslat vzkaz | 28.10.2009 14:29

A jak to tak funguje? A ve kterých partiích nejvíc?

KKasicka Poslat vzkaz | 22.10.2009 10:27

joo a to normálně strašně jím čokoládu ::chlacholici::

KKasicka Poslat vzkaz | 22.10.2009 10:21

Ahoj ženy ::usmev:: , no já se taky dlouho trápila abych zhubla, ale nic mi nepomohlo..po porodu v šestinedělí jsem zhubla o dost ale zase nabrala na ještě víc než byla původní...zkoušela jsem l-karnitin a lecitin, hodně jsem cvičila, ale stejně pořád nic..už jsem to skoro vzdala, až pak jsem zamířila do zdravé výživy a zeptala jsem se, co si lidi berou..a paní mi ukázala čaj Hannasaki-pije se 6x za den sice stojí přes 100kč ale vyjde to asi na 500 šálků.. a pak mi taky ještě ukázala jablečný ocet v tobolkách..hned jsem si obojí vzala..noo už to beru asi 3-tí týden, ale výsledky se dají rozhodně vidět!!!!!!! ::tleskajici::::tleskajici::::radujici:: tělo to nezpevní ale váhu sníží, kolik jsem přesně shodila nevím, nevážila jsem se ::vysmaty:: radši..ale vidím to..

Alka1 Poslat vzkaz | 21.10.2009 22:50

Žádné zázraky se nekonají .Stará známá věc - víc kalorií vydat než přijat. Příspěvek o berličkách byl pro Verkulinku , protože chtěla propagovat určité potravinové doplňky na hubnutí .

Také nejsem silná povaha, nemám pevnou vůli , bohužel. ::placici::Proto jsem psala : “ Když chceme “.

Ostatně, diskuze o hubnutí je tu dost čilá, pročti si ji.::smutny::

MonikaK Poslat vzkaz | 16.10.2009 09:49

Sestylizované to bylo pěkně, ale příspěvek porušuje pravidla diskuzí ,se kterými uživatel souhlasí při registraci, takže byl vymazán. Při opakovaném porušování pravidel lze zrušit i registraci uživatele.

S pozdravem

Monika Kváčková, šéfredaktorka

Alka1 Poslat vzkaz | 15.10.2009 19:32

příspěvek máš moc pěkně zestylizovaný , ale tobě nejde o nás, ale o své penízky.  Na to jsem přímo alergická, promiň.  My, když chceme, umíme hubnout i bez  “ pomocných berliček “ a vyjde nám to levněji.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění