Diskuse: zlomená ruka

Řadit:
32
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 30.9.2018 13:25

TO adisek775: znám způsob jak si zlomit ruku ale je to na delší dobu: nejez bílkoviny tak 1 měsíc pak začni s rukou točit hodně rychle nebo si dej kumicku aby se od krvila pak sní třískni a začni řvát

Giri | 25.7.2018 19:20

TO Anonym: věř mi nebudeš jsi mladý a rosteš takže se neboj

Andula | 3.4.2018 22:35

TO JOHANA NOVOTNÁ: jsi hlupoňa hloupá. Prdel bych ti seřezala. Dnes mi sundali sádru anepřej si tu ruku vidět!!!

JOHANA NOVOTNÁ | 4.12.2016 13:16

TO :DOBRÝ DEN CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI ZLOMENINA RUKY TÍM OCTEM HODNĚ BOLÍ A JESTLI TO RODIČE NEBO DOKTOR POZNÁ KDYŽ SI TAM NASTŘÍKÁM VONAVKU PROSÍM ODPOVĚDI FAKT PROSÍM ALE NA EMAIL JOHOPRD@SEZNAM.CZ FAKT PROSÍM

Vivi23 | 15.5.2016 12:56

TO adisek775:

Já mám jednu radu: nech si na ruku spadnout něco těžkého. Mě spadla na ruku židle, samozřejmě omylem nejsem takovej kokot abych si dobrovolně lámala ruku. Za tu bolest to nestojí :/

Nelcaa | 29.6.2015 15:06

Ahoj,nedávno jsem byla na pouti a byla jsem na autíčkách a do někoho jsem narazila a křupl mi silně prst :-( chvili byl červený a necítila jsem ho pak jsem s ním chvíli nemohla hýbat a neměla jsem ho otelklý druhý den ho mám mírně nateklý bolí mně palec prsteníček a prostředníček :/ tak nevím jestli je to jen naražené nebo zlomené.. :-(

doktor | 31.1.2015 19:13

TO Míša: niC simusimulantko

Claw | 29.6.2014 23:26

Dobrý den , asi tak před dvěma měsíci jsem na školním výletě spadla na ruku a celkem mě bolela. Protože jsme hráli hru tak jsem si řekla že to nic není a hrála jsem dál. Až večer jsem si všimla že mám ruku mírně oteklou, horkou. No řekla jsem to učitelce a ona řekla že jestli s tou rukou můžu hýbat tak že to nic není. No a já bych se ráda zeptala jestli je možné že bych tu ruku měla zlomenou .

Míša | 21.11.2013 05:06

Dobrý den já mám zase to že nemůžu narovnat ruku od malíčku k zápěstí ani psát a ani kroužit ale neotéká to co si myslíte že by to mohlo být ?? Děkuji moc předem

Ondrisek | 22.4.2013 14:56

TO Anonym: joo :) presne muj pripad tak uvidime...

Anonym | 17.8.2012 22:28

Já mám sádru asi týden na levé ruce mám zlomenou kost v predloktí dole u zapěstí je to ta velika je mi 13 let myslite ze s tim budu mit do buucna problmy? :-S

terka | 21.5.2012 19:49

Dobrý den,
před 20- ti dny jsem prodělala úraz (nalomení vřetení kosti) po dvou týdnech doktoři zjistili, že mám ještě zlomenou malou kůstku v zápěstí. Po 5- :-( ti týdnech mi mají sádru sundat. Po přečtení této diskuse se docela bojím toho, že mi ta ruka, jak vy říkáte, bude ,,cizí“. Chtěla bych se tedy zeptat zda už jste měli zvláštní pocit, když jste ještě sádru měli nebo to přišlo až po sundání.

Lenka31 | 24.2.2012 09:29

Ahoj, přidám jednu mou zkušenost. Před třemi týdny mi sundali sádru, skoro po měsíci. Samozřejmě z pravé (jsem pravák) a po sundání byla moje ruka taková - jak cizí. Jak když ji mám neustále přeleželou. Kamarád mi půjčil powerball se kterým posiluje, já s ním zkoušela ruku posílit a po třech dnech sem si ho musela koupit! Je to super věc. Ruka se mi během dvou týdnů vrátila do lepší kondice, než byla před zlomeninou, hybnost ruky a hlavně zápěstí je naprosto úžasná. Kdo má podobný problém jako já, mohu to vřele doporučit!!!

Anonym | 4.2.2012 16:14

TO : Já jsem zjistil že pokud se dravou rukou cvičíte (např. činky) tak po sundaní sádry je ruka silnější než bez cvičeni.

Kloa Poslat vzkaz | 5.11.2009 18:26

Blbost je to obrovská ::ou-nou:: A doufám, že to byl jen vtip ::kocka::
I když dnešní článek na Novinkách mluví sám za sebe ...

<a href=„http://www.novinky.cz/koktejl/183522-muz-se-sam-pobodal-jen-aby-nemusel-do-prace.html“ >nechtělo se mu do práce, tak se pobodal</a>

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění