Diskuse: věříte práškům na hubnutí???

Řadit:
23
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 14.4.2014 20:13

Myslím si, že hubnutí s Obethinem není nijak nezdravé. Vždycky jsem ho brala před jídlem a v žaludku se nafoukl a já toho pak tolik nesnědla. Díky tomu jsem brzy zhubla a nemusela jsem se složitě k něčemu přemáhat a držet diety.

Freya | 31.3.2014 22:55

Zdravím :) Zkoušela jsem od začátku února brát Obethin a shodila jsem 7 kilo :) Žaludek mám plnější, tak míň jím a trávím teď víc času venku a váha šla dolů :)

maria47181 | 10.11.2013 10:11

Prášky na hubnutí - http://track.acaiberry900.cz/product/AcaiBerry-900/?uid=2484&sid=770&pid=129&bid=advandec Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

simca001 Poslat vzkaz | 4.11.2009 10:26

já jsem brala <a href=„http://www.krasa.cz/fitme-slim-burn.html“>prášky</a>, ale zároveň držela dietu a dost jsem cvičila. podle mě vám samotné prášky nezaberou, ale dost jsem slyšela, že jsou dobré pro efektivnější spalování tuků - musíte však pravidelně cvičit a hlídat si jídelníček ;)

Miska5 Poslat vzkaz | 15.10.2009 16:22

Zdraví vás všechny Míša. Bavíme se zde o prášcích, které jsou sice na předpis, ale je pravda, že naberete zase váhu a někdy i větší. Zkusila jsem produkty z <a href=„http://www.hubnete.cz/broukal“>www.hubnete.cz/broukal</a> a můžu vám říct, že jsem byla neskutečně překvapená.. Vyplníte formulář a on se vám ozve wellnes poradce na zdravou výživu, je to profík. Koupila jsme si přírodní produkty a stálo to za to. 8 kilo bylo dole...a 2 měsíc si váhu držím, takže doporučuji.,..za fitko, a thle věci jsem utratila více peněz, než za tyto přírodní produkty a co je nejlepší, wellness poradce to s vámi probírá a radí celý měsíc...za to mu neplatíte...tak papa a zkuste to Míša

Zazunkua Poslat vzkaz | 13.10.2009 11:24

Věřím, že fungují prášky na hubnutí, které jsou na předpis pro obézní lidi. Znám ve svém okolí i několik holek, které po nich opravdu hodně zhubly, otázka je jestli si bez nich váhu dovedou udržet.

Spousta tablet na hubnutí je určitě podvod, pokud ale člověk správně zvolí kvalitní doplněk stravy, který pomůže hubnutí nastartovat a spalovat tuky, mohou dost pomoci. Sama mám vyzkoušené Bioaktivní CLA, nejsou to prášky přímo na hubnutí, ale podporují tvorbu svalové hmoty a spalování tuků, je nutné omezit stravu a cvičit.

Těžko někdo může uvěřit tomu, že po nějakých tabletkách zázračně zhubne jen tak... Pořád je hodně lidí, kteří na to skočí, ale myslím že už se to hodně zlepšilo. Pamatuji se když po revoluci byly noviny plné zázračných diet, jedna kamrádka na inzerát odpověděla - za 50kč Egyptská dieta a přišla jí obálka, kde byl lísteček s „tou dietou“, bylo tam napsáno „NEŽER“ :-))) no tak to určitě taky funguje...

lenice Poslat vzkaz | 20.7.2007 16:12

::ne-ne:: popravdě řečeno, dříve jsem o nějakých těch prášcích přemýšlela. Ale pak mi bylo líto utratit takové peníze za něco, o čem ani nevíte jestli to pomůže. A pak jsem jednoho dne zjistila, že moje babička, je užívá už spousty let... a musím říct, že bez valného úspěchu. Vůbec to na ní není vidět.A to byl ten zlom, kdy jsem si řekla, že nikdy. Proto jsem raději začala sportovat a upravila jsem si stravu. A vida výsledek se dostavil, jsem spokojená. Jedna věc je nad mraky jasná, že bez pohybu to nejde,ten je základ všeho. Takže milé slečny, ženy, dámy hýbejme se.... ::smutny::

Ginger Poslat vzkaz | 19.7.2007 08:27

Zkusila jsem toho až až, nic nezabralo. Narvala jsem do toho tolik peněz, že bych si za to ted mohla koupit luxusní dovolenou, kdybych ty peníze nasčítala ::ou-nou:: Trvalo to dva roky, než mi došlo, že je to prostě blbost a že bez toho, že bych hnula zadkem, se hubnout prostě nedá. No a tak jsem se opravdu pustila do pořádného cvičení a změny jídelníčku a ejhle- sice to jde pomalu, ale kila ubívají a zase mám pevnou postavu (i když stále ne tak uplně štíhlou ::stydlivka::) Věřím, že třeba existují přípravky, které to hubnutí urychlí (ale za předpokladu, že člověk sportuje a nepřežírá se), ale nejsou nejlevnější a já jsem ted ve fázi, že si den bez cvičení neumím ani představit a všechny peníze přepočítávám na permanentky ::smich:: Sice mě jednu dobu lákal ten hydroxycut (protože hubnutí se lehce zpomalilo, nebo někdy mám pocit, že úplně zastavilo), na druhou stranu jsem si řekla, že za tu cenu si raději opravdu pořídím dvě permice na spinnig! Navíc si myslím, že každému pomáhá něco jiného. Všechny kamarádky mi říkají, že kdy cvičily tolik, co já (+můj jídelníček), tak jsou z nich už padesátikilové vychrtliny. No co se dá dělat, u mě to tak rychle nejde a chce to hodně zatnout zuby. Ale stále lepší, než do sebe rvát prášky a úpěnlivě čekat, jestli se váha hne...

Edith Poslat vzkaz | 18.7.2007 18:47

Prášky na hubnutí jsou absolutně na nic.Bude vám nedobře po těle i duši.Ještě horší je hladovění.Fkt vim o čem mluvim.Dejte si občas navečer 30min rotoped,nepijte fuj slazený limonády a nejezte pizzu z krabice a podobné hnusy.Když je chut nepřekonatelná,dejte si klidně dobrutku,ale včas brzděte.Nezajídejte stresy,je to těžký ale jde to.Taky neni špatný pomazat stehýnka dobrym krémem.Na postavach jak z koncentráku neni nic pěknýho,takže to nepřehánějte!!::drsnak::

| 5.6.2007 09:03

Nikdo ale neříká, že budeme čekat a nic nedělat. Jasné je, že to chce správnou stravu a dostatečný pohyb. To je dle mě 70% úspěchu. Ty spalovače jsou jen na urychlení výsledku. Tak jak se píše u hydroxycutu, že s ním je to 6x rychlejší jak normálně. Za měsíc prý zhubnete tolik co normálně za půl roku. Také jsem neodolala a očekávám ho každým dnem. Dám pak určitě vědět, jak se to vyvíjí.

| 5.6.2007 08:25

Ahojík všem, co přemýšlíte nad tím, že si koupíte prášky na hubnutí. Podle mě je to jen zbytečný utrácení peněz a čekání na ztrácející se kila, kterých se stejně ne a ne zbavit. Bez pohybu a diety to prostě nepůjde.. I když by to bylo tak snadný jen polknout pilulku a pak se dívat, jak se nám menší obvod pasu apod. Ale realita je jiná.. žádné prášky vám nepomůžou, sama jsem to už vyzkoušela a mimochodem, já snad po tom měla ještě větší hlad a chuť na sladký, než normálně. Takže vám všem moc držím palečky a přeju pevnou vůli ke cvičení a držení dietky, sama se do toho taky pouštím..::kvetina::

kiwi Poslat vzkaz | 3.6.2007 23:46

jo jo, musím uznat, že věřím tomu, že pokud berete prášky a přitom cvičíte, dodržujete nějakou stravu, tak prášky mohou částečně pomoci, ale samotné bez jakekoliv další aktivity, myslím že jsou na nic....

hanna Poslat vzkaz | 2.6.2007 13:33

Sice anonymní osoba, ale rozumný názor. Je pravda, že když se člověk snaží a snaží a nejsou žádné výsledky, není nic špatného na tom zkusit i nějaký podpůrný prostředek. I já rozhodně zkusím ten hydroxycut, mrkla jsem na něho a zdá se mi dobrý. (Pak dám vědět, jak jsem pochodila). Než mě někteří začnete kritizovat - snažím se jíst zdravě (žádné tučné, smažené jídlo, žádné přejídání), sem tam sice něco sladkého smlsnu, ale s mírou, cvičím denně 0,5 - 1hod. A nic. Postava celkem pevná, ale 70kg je 70kg a drží se jak klíště.

| 1.6.2007 16:43

Je fakt, že pokud dělá člocěk všechno při hubnutí tak jak by měl tak jsou některé prášky opravdu velká podpora. Je už jedno, jestli opravdu fungují nebo jestli to je jen sugesce... Ale pokud někdo jen polyká prášky a sedí na gauči tak jsou to vyozené peníze...

| 1.6.2007 15:08

Jo a zapomněla jsem odpovědět. Takže moje odpověď je: ANO, věřím jim, ale ne všem pouze některým. Jak jsem psala, tak za málo peněz rozhodně moc muziky není i když je fakt, že některé jsou drahé, ale k ničemu. Chce to vyzkoušet.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění