Diskuse: stydění se

Řadit:
40
Kamarádka nemá fotografii.
Vladimir | 18.6.2015 14:03

Ahojte, já to mám přesně naopak. Přítelkyně se nestydí ukázat prsa před cizími chlapy a mě to strašně vadí. Její názor je takový že na tom není nic špatného a nijak se nepohoršuje a že všechny holky mají prsa. Nevím co dělat, prostě mi to strašně vadí. Je to intimní a mělo by to zůstat jen mezi námi přeci. Já taky nikde neukazuju svojeho před holka ikdyž všichni chlapi ho mají.. . Co mám dělat ??

vendy | 13.12.2011 15:06

Ahoj, myslím že tento stud před partnerem má spousta žen- některé se stydí za své břiško, které v oblečení vypadá naprosto normálně, ale znáte to, svlečete se, různě se ohýbáte a faldíky jsou na světě. Jiné ženy se takto stydí za svá stehna, zadeček nebo nesouměrnost prsou i když jim partner říká, že jsou pro něj krásné a přitažlivé, ony se nahé dobře necítí, když nemají sebemnší šanci něco skrýt, nebo spíš nechtějí vystavovat všechny své drobné chyby kterých si partner ještě nestačil všimnout na odiv. Společné koupání nebo sprchování zase ženy nechtějí třeba kvůli tomu, že se jim smyje make-up a budou se cítit pro partnera ošklivé (i když nejsou), nebo pod vlivem horké vody jejich citlivá kůže zčervená, vytvoří se na ní červené flíčky i přesto že mají zdravou kůži...prostě chtějí být pro svého partnera pěknou vílou s trochou tajemství :-)

JASMI Poslat vzkaz | 3.11.2009 19:33

To byl asi můj bývalý. Velmi ošklivý a srandu a humor dělal jen s cizímu ženami. Na mě doma byl sprostý a vulgární. Jsem ráda , že jsem se ho zbavila a jedna hloupá mu na tu srandu skočila.

Teushka Poslat vzkaz | 17.8.2007 11:52

::kvetina::Ahoj victorky a victorové tady. Jsem jedna z taky hodne se stydících - jako opravdu megahodně (jak to popisuje prvni příspěvek)... je to ASI dáno několika nic moc aspektama, které si asi žena musí s podporou milujícího partnera uvědomit sama... Jak píšu jinde, jsem spíš klukanda a navíc mám problém se sebe-vědomím jako takovým (jsem opálená, rodiče, kteří mi rozhodně ideální výchovu nedali, a bratři nejsou, přátelé nejsou, všici jsou jiní než já a tak to je od miminka a nějak v tom nejsem stále vyrovnaná no.. - což asi patří bohužel do problematiky nějaké profesionálnější poradny)...a postava je taková dost faldíkovitá ale pod oblečením se to skryje do normy.... ::placici::.....::usmev:: ale píšu proto, že od té doby, co jsem začala třeba dělat břišní tance, tak se kapku můj stud a vůbec ženskost a ladnost pohybů dosti zlepšil... zjistila jsem, že k ženě patří to a tamto a to všechno patří i k erotice... a pak už záleží na partnerovi asi, jak bude umět citlivě reagovat na to a tamto....nevím ....a na tom, jak žena svou ženskost podtrhuje (já se nemaluju, nenosím podpatky, sukně...tanga-v životě!) a přijímá ji.::kocka:: Ale jak říkám, pracuju na sobě... mám za sebou btw spoustu nádherných a dlouhodobějších vztahů, ale moje stydící úchylky se potýkaly vždy s úžasem a nepochopením (že prý falešný stud) a museli to nějak partneři přijmout nespokojeně (ale lepší než drátem do voka asi)... Od pondělí mimochodem cvičím a jdu na sobě máknout, pro lepší pocit ze sebe, tak třeba to bude lepší...nebo až potkám chlapíka, jako tady některé popisujete (kteří budou mít rádi svíčky a vanu a budou umět zlomit všechny ledy:))) Všem přeji krásné dny a noci, mějte se rádi::kvetina::::srdce:: a děkuji Angelwoman za nádherné příspěvky ::smutny::

Edith Poslat vzkaz | 19.7.2007 22:21

chápu že tvůj partner za to nemůže,myslela jsem to obecně.Ale neboj,to bude vše o.k,jsi ještě hodně mladá,já jsem se přestala pozorovat a sebekritizovat tak nějak lehce před třicítkou,přišlo to tak nějak samo...NIKDO není dokonalý,a jsme originální,jak napsala Angelwoman.::smutny::Papa

trudis Poslat vzkaz | 19.7.2007 22:14

Jojo se vším tímhle naprosto souhlasím...v mém případě však jde o jiný stud a o to více mě to tíží, jelikož mi k němu můj partner nedal sebemenší podnět a zaseklo se to spíše z mé strany a nemůžu se nějak odrazit. Ale věty stylu: Ty máš ale velkej zadek ...opravdu nepatří do kvalitního vztahu...Na to asi dávat pozor...

Edith Poslat vzkaz | 19.7.2007 20:50

samozřejmě existují muži,kteří pomohou v holkách pocit méněcennosti vyvolat,ale to nelze chápat jako stud,ale obrannou reakci...Začíná to poznámkami typu-ty máš ale velkej zadek-a končí fackama a nedejbože něčím horším.Jde o absolutní nedostatek sebevědomí u toho muže a tím že poníží partnerku si ho krásně posílí.Mohu vám všem poradit,dobře si rozmyslete společnou budoucnost,pořizování dětí,psů atd...Zdravý sebevědomý muž tohle nedělá a přijímá partnerku takovou jaká je,protože i on má třeba nějaké nedokonalosti.takže nono to není o objemu pasu,boků atd...

Edith Poslat vzkaz | 19.7.2007 12:35

Angelwoman to náááádherně vystihla a naprosto s tím souhlasím.Tady je stud fakt zbytečnej!!Nezapomenout,že partner je v inkriminovanou chvíli ze své partnerky UPLNE vyřízený-v dobrém slova smyslu-a rozhodně se nezabývá nějakou celullitidou,faldíky nebo čímkoliv.To řeší jen holky a je to fakt blbost...Tak klidně rozsvitte a užívejtesi to.Ahojky::usmev::

angelwoman Poslat vzkaz | 19.7.2007 12:05

to jsem moc ráda! ::kvetina::

trudis Poslat vzkaz | 19.7.2007 11:37

Páááni...teď jsi mi úplně vyrazila dech...a vlila naděj do žil...budu o těch slovech dlouho přemýšlet a vezmu si z nich co jen půjde...

angelwoman Poslat vzkaz | 18.7.2007 21:30

..myslím, že při milování vypadáš nejkrásněji, jak to jde-určitě z pohledu tvého přítele ::kvetina:: V tu chvíli jsi pro něj ta nejpřitažlivější a nejkrásnější a určitě se nemůže nabažit pohledu na tebe ::srdce:: Tak mu ho s klidným svědomím dopřej a neměj pochybnosti,jak zrovna v té chvíli vypadáš a co si o tom myslí..on nemyslí, vnímá tebe jako celek a určitě se mu moc a moc líbíš--jinak by s tebou nebyl! Určitě ho moc potěší, když uvidí, jak si to umíš vychutnat a užít a ručím ti za to, že tě bude hltat očima ::radujici:: Jen my ženy se příliš a zbytečně posuzujeme... Papa, já...

| 18.7.2007 14:38

To by asi bylo na dlouhou diskusi, v písmenkách se špatně radí, ale to nemám v úmyslu radit!! Jen chci říct, pokud se ženská svému partnerovi líbí taková jaká je, tak je hloupost se stydět před někým koho miluješ, ale pokud má partner nějaké výhrady vůči tvé osobě, tak to asi není ten pravý! Vždyť to oni také by se občas měli zastydět , když jsou třeba zrovna v milování rychlejší než my::vysmaty::, ::radujici::

trudis Poslat vzkaz | 18.7.2007 10:44

Já to vím...uvolnit se, nestydět se....ale ten základní dotaz je: Jak???::stydlivka::

| 18.7.2007 10:38

Milování s partnerem je úžasná věc, obzvlášť, když se ti dva milují, vím o čem mluvím, jsem 12 let vdaná a po třech dětech, takže moje tělo už není to co bývalo, ale i přes chyby, které mi ta těhotenství způsobila a váha, která mi nejde srazit dolů, si nenechám ujít kvůli studu, ten úžasný zážitek z milování! Uvolnit se a pak jde vše bezvadně, vždyť milování je relax pro tělo!!::souhlas::::srdce::

trudis Poslat vzkaz | 18.7.2007 10:06

Pááni...moc moc děkuji za ochotu odpovědět a poradit:) Víš, problém s nahotou ani tak nemám, nevadí mi milovaní za denního světla ani okolo něj projít nahá...Rozhodně nejsem „modelka“, ale ani on není ideální, tak si z toho tolik nedělám...Pravda, možná mě malinko brzdí ta představa, jak vypadám, když se milujeme, a to mě brzdí v těch prožitcích a emocích...Trápí mě to čím dál víc a s tím se úměrně snižuje i mé sebevědomí...Jinak gratuluju k tvému postupu a upřímně závidím, jak se k tomu stavíš...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění