Diskuse: Dárek přáteli

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: cucek
Kamarádka nemá fotografii.
cucek Poslat vzkaz | 1.11.2009 18:23

Ahoj,

já jsem mu koupila <a href=„http://www.dormeo.cz/polstardormeotomyprotichrapani-59268-4553-pc.html?a=1&amp;info=cat_4553_other“>polštář proti chrápání </a>a zatím spokojenost. A taky ho přestalo konečne bolet za krkem ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
ana30 Poslat vzkaz | 27.10.2009 15:03

Příští týden budou narozeniny mého přítele a nevím, co by potřeboval. Už jsem koupila mu Old spice fireman, ale to nestačí... Máte skvělé nápady?

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 15.8.2009 10:55

Nezapomínej, že za zážitky se ani platit nemusí. Pro mého přítele je největší dárek, když s ním na kole zdolám nějaký ten pořádný kopec, cyklista, víš::srdce::. Popřemýšlej, co ho baví a kde se mu třeba líbí a vezmi ho tam, vymysli program. Nebo pozvi jeho přátele, se kterými se třeba dlouho neviděl a uspořádej oslavu u vás doma nebo v nějaém příjemném podniku, nebo u jednoho z vašich přátel. I tohle může být dárek. Nebo připrav noc plonou něhy, třeba nachystej čerstvý ananas a šlehačku a může z tebe „povečeřet“ nebo ty z něj. Tohle si taky určitě zapamatuje a pak mu můžeš uvázat na oči šátek a věnovat se mu, jak nejlépe dovedeš, na to se taky nezapomíná. Popřemýšlej, určitě na něco přijdeš.

Kamarádka nemá fotografii.
hafatko Poslat vzkaz | 15.8.2009 10:43

Chtěla jsem mu dát nějaký zážitek,ale když jsem se dívala na internetu na  zážitky a viděla ty ceny tak tolik fakt nemám :(

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 14.8.2009 20:22

Oprava: adrenalinový skok

A pak jsem chtěla říct, že se vlezu s tímhle vším do tisícovky, tak přeju hodně zdaru::souhlas::.

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 14.8.2009 20:20

Pokud tě miluje, nebude zklamaný z ničeho. Nemám ráda, když se dávají předražené dárky, vždyť o tom to ani není. Jednou jsem velmi mile překvapila bývalého přítele tím, že jsem mu koupila růži a nic víc, mělas vidět, jakou měl radost, růži si dokonce usušil a pověsil na zeď. Stála 50,- Kč.
Můj současný přítel je asi ten nejbáječnější člověk na světě, a teď jsme měli roční výročí. Ptala jsem se ho, jestli to budeme nějak slavit a on, že to není až tak velká událost, větší bude výroči svatby a že nic nemám řešit. Jenomže on mě samozřejmě dostal, koupil kytici dvanácti nádherných růží::srdce::, za každý měsíc spolu jednu::usmev::. Tak i já teď přemýšlela, co mu za to dám a taky, aby to vyjádřilo, že ho miluju celým srdcem. Jelikož co potřebuje, to si koupí, nebylo to snadné. Koupila jsem mu žážitky. Pojedeme na lanovou dráhu a uděláme tam i nějaký ten sdrenainový skok, půjdeme na luxusní večeři a pak ještě nečekaně mám objednané, koupání ve dvou ve skalnatém prostředí a musíme tam být nazí::stydlivka::, tak proto to bookuju jen pro dva::vysmaty::.
Zkus popřemýšlet, když s tebou mluví, co má rád a co ho těší a jestli přijdeš i ty na nějaký zážitek, který by si zapamatoval, dáš mu mnohem víc než mobil.

Kamarádka nemá fotografii.
hafatko Poslat vzkaz | 13.8.2009 22:31

Ahoj.Přítel bude mít v září narozeniny 21,spolu
budeme rok a půl a vůbec nevím co mu mám dát.Dostal ode mě
náramek,polštář s naší fotkou,flashku..nic extra,ale i presto
rikal,ze ho vse potesilo a flashku potreboval  a ted ji používá
v autě pořád..miluje hudbu,auta a rád je v dílně..jenže vše co se týče hudby si sežene
sám,žádný dj nebo tak v okolí být nemá,že bych mu třeba koupila
lístky..chtěla jsem mu dopřát nějaký zážitek třeba jízdu v nějakém
lepším autě nebo že bysme šli na motokáry či tak,ale vše je bohužel moc
drahé.Takže z
tohoto sešlo a jsem uplne beznadejna..chci neco co mu udela fakt
radost,ale stejne to vidim,ze to dopadne blbe..libi se mi hodne veci s
fotkama-treba i fotka na platne nebo fotoalbum,ale nechci mu davat pouze veci,kde jsme
my dva..by to za chvili nemel kam davat a kdo by prisel na navstevu by
si asi myslel sve,ze by mel vsude jenom nase fotky :) Kosmetiky má spoutu,oblečení taky a dávat mu třeba něco do auta..Spíš bych chtela dárek urceny jemu a ne pro auto..je to fakt tezke najit neco originalniho..za kazdy napad budu vdecna..A protože jsem student mělo by to být kolem 1000,-Kč.Taky mě napadl nový telefon,ten by se  hodil,ale aby si půlu dárku platil sám je blbě :(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění