Diskuse: nevera...

Řadit:
6
Kamarádka nemá fotografii.
Atevi Poslat vzkaz | 31.10.2009 17:39

rozhodně!!!!! nic neříkat a zapomenout.Stát se to může.Je to poučení.Ale hlavně nic neříkat.Nesvaluj svůj špatný pocit a špatné svědomí na manžela.Snaž se zý toho získat nhěco pro vaše manželství.Určitě to stojí za pokus.

| 29.10.2009 21:02

Netrap se a nenadávej si do kurev-to ty nejsi.Protože ty !! se rozhodně takhle netrápí::ne-ne::

| 29.10.2009 20:37

jsem myslela právě::ano-ano::::ou-nou::

| 29.10.2009 20:36

Sajrajt to zas vystihl-ujela jsi a ted´platíš dost-neříkej to nikomu ,nikdo nemá právo tě soudit,jen ty sama.A to asi pávě děláš. Tak hodně štěstí a pevné nervy::srdce::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 29.10.2009 12:54

Celá diskuze <a href=“/“>www.zeny.cz</a> se teď třese toho, co ti napíšu. Není nic horšího, když zoufalý člověk na dně svých sil potká v diskuzi <strong>Nemilosrdného Krutého a snad Bezcitného Sajrajta</strong>, který navíc <strong>nevěrou</strong> <strong>smrtelně opovrhuje</strong>. Všichni čekají, že ti teď napíšu něco o hoření v pekle..

Jenže víš co? Já jsem si teď prožil taky svý. Nejmilovanjší osoba v životě mi řekla, že už mě nechce. Nejsilnější vztah ze všech mých vztahů skončil ze dne na den! Na co se vůbec člověk může v životě spolehnout? Snad vážně jedině na smrt...

Dělal jsem všecho do teď špatně? Nebylo <strong>všechno, co jsem kdy udělal</strong> prostě <strong>chyba</strong>?? Budu <strong>ještě někdy </strong>schopen se do někoho <strong>zamilovat</strong>? Jak mám najednou žít ten prázdný život.. <strong>Jak to mám zvládnout?
</strong>
Víš co si myslím, udělala jsi chybu a teď za ni platíš. Neplať ale víc, než musíš. Manželovi bych nic neříkal. Přestane ti věřit a bude na každýho zbytečně žárlit. Prostě mu pověz, že máš zánět, ať se nezlobí, že mu budeš ještě pár měsíců kouřit. Jdi na testy, ať máš klid a pak prostě žijte dál a mějte se rádi!!

podolinka Poslat vzkaz | 29.10.2009 12:37

myslela jsem si,ze to v zivote neudelam,protoze se mi ti stalo v prvnim manzelstvi a ted,jsem to provedla ja.prosim nepiste jaka jsem svine,uz tak se tim trapim dostatecne a nevim co dal.mam se priznat manzelovi,ze jsme ho podvedla?meli jsme maly zkrat v nasem manzelstvi,moje druhe,dve deti...a ja byla na neho tak strasne nastvana za vsechno,pryc od neho,po hadce s moji matkou a chtela jsem se jen opit a na vse zapomenout,jenze to dopadlo tak,jak bych nikdy nedopustila,kdybych byvala nabyla opila,vyspala jsem se s nekym,koho jsem potkala ten vecer... je to 2 mesice zptaky a jsem z toho spatna,nenavidim se,nevim proc jsem to udelala,ale stalo,s tim uz nic neudelam.ted se trapim i tim,ze se bojim ze jsem se necim nakazila a ted i meho manzela,uz i beztak nas milostny zivot byl sptany predtim nez se to stalo a ted jeste horsi,vubec se mi nechce a i ze mam strach,ze jsem se nakazila.co mam delat?3 mesice s manzelem nemuzu nespat bez omluvy,hledam na sobe priznaky vsech moznych nemoci a cekam na 12 tydnu od toho dne jit na testy a prozivam si peklo, muze mi nekdo pomoci,poradit?s mamou se nemuzu o tom bavit,se sestrou take ne,kamaradky asi na me budou koukat jak na kurvu a tak nevim kam a co delat,priznat se manzelovi nebo ne,i kdyz vim,ze on take nebyl svaty nez jsme spolu zacali zit spolecne a nas vztah neni uplne bezproblemovy,ale ktery neni?jsem podruhe vdana,prvni manzel podvadel me a ja se zaprisahla,ze to nikdy neudelam a ted tu jsem a nevim jak z toho vem!Pomozte mi nekdo,take se vam to stalo nebo jsem opravdu jedina kurva na celym svete?Prosim o pomoc.... Jana

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění