Diskuse: rozchod po pěti letech a nový přítel

Řadit:
53
Kamarádka nemá fotografii.
jen ja | 15.9.2011 22:30

ahoj, mám asi nestandartní otázku, ale chtěla bych se rozejít s přítelem se kterým sem 4 a půl roku, ale bojím se toho, že mi bude nadávat.. Už nám to dlouho neklape, několik kamarádů mi říká že je to ze zvyku a já si to pomalu začínám taky myslet. Sem u něj jak v pasti, nikam mě nepouští ani skoro s kamarádkou ven, sme spolu každej den, chtěla bych zpátky svoji svobodu neptat se ho na všechno když chci někam jít.. prosím o pomoc přemýšlím o tom už rok. Jak to mám ukončit v dobrém?

Loose Poslat vzkaz | 30.10.2009 12:50

Ahoj, tak jsem zase tady. Budu opět psát o té samé.

Předem ale veliké díky robertgortzoci, měl jsi naprostou pravdu chlape::ano-ano:::

Normálně, skáču radostí!

Večer, v půl jedenácté sms:

„Ahoj. Jak zijes? Doufam, ze se mas dobre. Asi se divis, ze ti pisu.
Vim, ze jsem Ti ublizila. A je mi jasne, za to zadna omluva nespravi.
Chci, abys vedel, ze jsem si uvedomila, jaka to byla chyba, zacit si s
Petrem. Mozna i, ze byla chyba rozejit se s tebou, ale to uz nezjistim.
Jen doufam, ze ses z toho dostal a mas se ted vyborne. Urcite sis nasel
holku, ktera se nebude s tebou porad jen hadat. A jestli ne, tak ji
najdes. Mej se krasne.

No, asi si dovede predtsvit moji radost! Vyklepany jak ratlik jsem
se oblekl a vybehl na balkon, kura,ja mit cigarety,tak radosti zacal i
kourit . Jsem ji prozvonil, ale nakonec jsem sel i volat. Mel jsem 0,91Kc kreditu, takze tak na minutu a něco hovoru.. Ale i tak.

Vedel jsem, ze kdyz ji volam,delam chybu. Asi to vedela i ona, ze mi to nezvedla.

Tyjo, ja celou noc nespal ,
hlavne, ze den na to průběžná písemka z ajiny/jsou 3 v roce,takže docela důležitá/. Na písemce oči jako kralík, ale snad jsem to nějak
napsal. Dlouho jsem přemýšlel, co ji na to odepsat.. Přec jsem ji nemohl napsat,
že ji všechno odpouštím a chci dse vrátit. Musím mít hrdost,ale jak,
když bych to sám nejraději napsal a věřil v to, že je dobrá, jako dřív
a můžu ji věřit a vrátili by jsme se k sobě..?

No, napsal jsem, že mám život jako na houpačce a že bab pár bylo, ale že s žádnou jsem moc dlouho nevydržel.

(Přece ji jako nenapíšu, že pár jich bylo,ale ukončil jsem to s
nima protože jsem veděl, že jsem si nenašel holku,ale jen náhdradu na
ni. Tak jsem to ukoncil,abych tem holkam neublizoval. A tedko, ze s
holkama nic mit ani nechci, proste potrebuju klid, současně ale citím takovou prázdnotu. Potřebuju prostě to vědomí, že to, co dělám, dělám pro někoho. .. nenasel
jsem jeste zadnou, co by jsme si jakoze nejak vic rozumneli. Vlastne
jo, jednu. Ale ta je zadaná. ::smich:: A po tom, co jsem si prozil, ji urcite nekomu prebirat nehodlam.)

Tak nějak střídmně..

Odpověď?

.... V tatre jeste pracuji,ale vypada to tam zle. Proc jsi to
ukoncil vzdycky tam brzo? To si te zadna neumela k sobe tak pritahnout
jako ja? Nemusis to tak brzo ukoncovat. Pak muzes o tu pravou prijit,
ani si toho nevsimnes. Ty vlaste jezdis nakolej, ze? Takze to doma
nejsi moc casto. Ja tu jsem porad a celkem me to stve.

Tu sms jsem skladal asi pul hodky,aby to
bylo trochu tajemne(nemůžu vyklopit hned všechno,no ne?), ale zase ne jen kecani o nicem. Vzniklo tohle:

„Jn,hezky vanocni darek od Tveho tatky pro rodinu.Ze ho pozdravuju
a gratuluju.Stavba nikdy nebyla sranda.Tatra je v pici,bohuzel.Podle me
dlouho uz nevdrzi,max tak2-5let.Proc tak brzo?Ani nevim.Vsechny jsou
nejak leve.Mozna jsem pravy,takze bych si mel najit asi levou.No,mozna
jsem ten pravy,tak mi nezbyva nic nez leva:-D Tod otázka..

Jo,jsem na kolejich,ale casto si rikam,ze bych mozna i radeji
dojizdel.Pokoj se dvema postelema a umyvadlem,za2500?!Des.. O vikendech
jsem doma,teda ve ctvrtek,nekdy uz ve stredu.Jak kdy.“

/pro vysvetleni-jeji tatka opravuje jeden barak. Na vanoce se tam
chteji nastehovat. Ona zatim zije u tatky a dojizdi do skoly. Ale do
vanoc se ma vystehovat. Chce si najit byt v Ove. Vzdycky jsme si
rikali, ze by jsme si nasli byt, jako privat pro sebe. Tak 4lidi. Byly
by jsme spolu a byli stastni. Nemyslim si, ze na to narazi. Ale jen me
to tak napadlo./

Odpověď:

„Me dojizdeni nebavi. V pondeli a utery jsem doma az o pul 10
vecer. Ale na kolej bych nesla nikdy. Vsak vis, co jsem o tom vzdy
rikala. Proto si hledam byt v Ove. Jenze sama do bytu nemuzu, protoze
mi to mamka nezvladne platit. tak potrebuji spolubydlici, jenze nechci
bydlet s nikym cizim.“

Kua, nevim. Nejak se mi to nezda. Mi prijde, ze debata sklouze do
urovne toho, ze se budeme bavit o ni. Jenze nevim, nejak bych ji chtel
vylakat ven. Kdyz se teda tak nudí. Ale nejlépe, kdyby to navrhla
sama..:)

Loose Poslat vzkaz | 28.9.2009 22:30

Ahojte, po dlouhé době.

Lakysku, novinky? No, momentalne jsem na VS. Nebudu rikat na ktere-vsak by se o me potom ty holky porvaly. Bych na tech kolejich nestihal spat, ani, jak bych byl popularni,no ni? Takovy romantik::vysmaty:: ..A ze jich na moji skole neni zrovna nejmin(Ekonomka,no..)::radujici::
Takze tak. Jsem na koleji, jak jsem jiz rekl. A jestli mas na mysli nejake baby, tak to je v pohode. Jsem volny jako vitr stale.

Nedavno, vlastne dneska, jsem se dozvedel, ze se na me byvala vyptavala(žeprý. Znáš to, on říkal, že jí říkal, že jemu říkala ..). Nevim,co je na tom pravdy. Kazdopadne pravda je ta, ze se ke me taky dostalo, ze po moji byvale a jeji rodine se slehla zem.::och:: Jasne, je mi to celkem u pr.. ale ruku na srdce - zajímá mě to! po těch letech jsem pokaždé ocenil ty frky o tom, kde s kým kde byla viděna::ne-ne:: No, ale neřeším, žejo. ::ano-ano::Stalo se stalo.::vysmaty::

Pomalu si zvykám na vysokoškolsky zivot a rikam si, ze bych mozna i mohl uz narazit na nejakou, ikdyz - jak rikate, nemuzu z ni zase udelat „lovnou zvěř“. Takže si asi vemu pilku na dřevo a budu řezat a říkat si „netlač na pilu“::smich::

A co Ty, s kým pak jezdíš, nebo píše jezdila jsi v poslední době na kole? No pochlub se ..::usmev::

<strong>Dancemusic:
Jediná rada. Přečíst všechno od začátku a makat. Nic jiného nepomůže, než práce, kamarádi akce. Nesmíš se zastavit..
</strong>

Lakysek Poslat vzkaz | 14.9.2009 12:57

Ahojky

<strong>Dancemusic:</strong>
pomůže jenom čas, nechat to odbolet... Vím, že to zní krutě, taky jsem to ze začátku nechtěla moc slyšet, ale opravdu to pomohlo. 11 let k nikomu nic necítit je dost dlouhá doba, takže je jasný, že když se pak objevila ona, tak ses na ní musel hodně citově upnout. Ale neboj zase bude dobře, chce to se jen přestat litovat kvůli tomu rozchodu a otevřít oči, jestli ti neutíká něco jinýho ::chlacholici::

<strong>Loose:</strong>
Tak jak je? ::usmev::Nějaký novinky? Jsem jedno velký ucho ::vysmaty:: 

Mějte se ::smutny::

dancemusic Poslat vzkaz | 6.9.2009 20:26

ahoj všem, jsem další zoufalec, kterej neumí zvládnout takovou věc jako je rozchod a hledá na internetu. Pořádně se ani nemám komu vykecat a tak jsem tu. Byl jsem s ní „jenom“ 7 měsíců, ale nějak mi teď nejde se z toho dostat. setkali jsme se na párty, líbali jsme se, druhý den mi napsala sms, třetí den napsala že se jí po mě stejská, čtvrtý den pro mě přijela do práce a pak mě chtěla vidět každý den. Byla ale zadaná, jenže to mezi nima bylo už nějakou dobu nefunkční a on jí podváděl, pak jednou v noci zavolala ať pro ní přijedu, byla od krve a s modřinama. po dvou měsících podala žádost o rozvod, třetí měsíc byla rozvedená. Kvůli mě. Řekla že už ho nikdy nechce, že chce jenom mě a napořád. Ze začátku jsem do toho nechtěl jít naplno, před 11ti lety se mi přítelkyně zabila při autonehodě. A ve mě bylo až do letoška úplně prázdno. Přesvědčovala mě, jak moc mě miluje, že se mnou chce zůstat na celý život a jestli jí opustím tak mě zabije, tolik proplakaných nocí kvůli tomu že už to nikdy nechce prožít, plánovala se mnou dítě, chtěla si mě nastěhovat k sobě. 7 měsíců byla spokojená a šťastná, dovolený, víkendy v cizině, výlety... smáli jsme se stejným věcem, ve všem jsme se shodli. jediná věc mi vadila, nechtěla „zatím“ nikomu říct že někoho má, že je to moc brzo po rozvodu. a já to respektoval. Zamiloval jsem se do ní a všechno jí věřil. důvěřovali jsme si a o všem si povídali. No a pak přišel 5.srpen, pozvala mě na pohár z lásky. jeli jsme a v cukrárně proběhl hovor na téma „tajení svojí lásky“. řekla že neví co chce a musí si to všechno v hlavě uspořádat. 3 dny přemýšlela. V neděli 9. srpna večer přijela, řekla doslova: „CHCI TEĎ BÝT SAMA DOKUD SI TO NEVYŘEŠÍM“ ale že vrátit se k exmanželovi nechce, že mu nedůvěřuje, že musí být sama a když už si to tak rozhodla, tak že to dodrží. Hodinu jsme se objímali a brečeli. Druhý den jsem od společných známých slyšel jen suchou větu „my se do toho nechceme plést, ale myslíme si že si za to můžeš sám“. Pak jsem se dověděl že jsem jí „prý“ nenechal dýchat a že neměla volnost (??prosstě nechápu??) před 14ti dny jsem byl ve městě u známé v obchodě, asi to byla náhoda, ale přišel tam její ex a za minutu i ona. nějak jsem to nezvládnul a z města rychle odjel. Psal jsem jí, proč to všechno, odepsala že jí pozval na oběd a že to vypadá že to dají zase dohromady. Proboha proč, zapoměla snad ? Jsem prostě idiot. týden jsem trpěl, práce nepomáhala, spíš naopak, doktorka mi dala prášky na spaní a nechala mě 14 dní doma. nepomohlo to. Teď tu sedím a řvu jak malý děcko. A přitom už to bude měsíc. Ty voe, je mi 33 a řvu.

Jolca Poslat vzkaz | 6.9.2009 19:43

Ahoj všem, vím že to tak je. Chce to čas. Zítra spolu máme jít přesthovat věci z bytu. Hrozně se toho bojím. Příjdu tam, kde jsme spolu byli tak šťastní a budu se stěhovat jinam. On už si bydlí s kamarádama a má se dobře. Je šťastnej, já se o to taky snažím, ale pořád to něják nejde. Taky mi pomáhají kamáradi. Včera a předevčírem jsem měla pocit, že už je to dobrý, jenže čím je to dýl, začíná mi chybět víc. Stýská se mi po obětí, po těch krásnejch slovech, po plánech, po jistotě. Nejsem zvyklá řešit věci sama za sebe, asi se to budu muset učit. Ještě před týdnem bylo všecko skvělý. Jak je možný, že 5 hodin předtím mi řekl jak mě miluje a hned potom mi řekl, že se rozejdeme. Zajímalo by mě, jestli taky vzpomíná. Je to teď těžší než to bylo na začátku. Mnohem. Nejhorší jsou večery. Ani ještě emám sehnaný bydlení a zítra nastupuju do školy, není s kým se o to podělit... Ale už dost litování. Musíme se tomu postavit. Stejně nám nic jinýho nezbyde.Ale začátky bývají vždycky těžký. Stále ale doufám, že se bude chtít vráti, je to normální? Říkám se, že to chce čas. Ale asi už nikdy. Něco začíná, něco končí a to je asi to krásný.::vysmaty:: 

Loose Poslat vzkaz | 6.9.2009 15:58

Jolco, se ctenim prizpevku mame podobny problem::vyplazeny-jazyk::. Kdyz jsem cetl Tvuj pribeh, zakuckaval se mi dech. Jako bych si cetl to, co se mi prave delo a deje v hlave.
Nejhorsi pro me, mozna pro vsechny, je ten zacatek, rozhoupat se sami. Proste hrat uz jen sami za sebe. Ja to vyresil praci/a par hodne dobre propitymi vecery/. Za kym jit? To same jsem si rikal i ja.. Nevedel jsem, komu o tom rict, za kym jit, kdo by mi pomohl. Porad jsem si rikal, ze proc by to vubec nekoho zajimalo. Ale pak,kdyz jsem napsal par kamosum, od nekterych jsem dostal jednoduchou odpoved „Jdem to probrat.“. S nekteryma z nich jsem se dlouho nevidel, tak jsme pokecali o vsem moznem a hlavne-aspon na chvili jsem mel myslenky nekde jinde.
Naucil jsem se svarovat, zdokonalil sve dovednosti s motorovou pilou, rizeni ruznych aut atd.
Ale prava, porad si rikam, ze to je malo. Jeste i ted, po dvou mesicich? Ani nevim. Nechci to vedet. Se mi sem-tam o ni zda sen. Vzbudim se vyklepany jak ratlik a reknu si, ze musim myslet na neco jineho. Osobne mi na tohle nejlip pomohla jedna vec - poznavani novych lidi, akce s prateli a hlavne nova láska, no láska, spíše jen zamilovanost. Na lasku to pravda, bylo moc kratke.
Libi se mi citat od jedne kamaradky, „Na lásku exustuje jen jediný lék - ještě větší láska.“ Muzu potvrdit! Jedině to, že jsem se do oné osudové holky zakoukal, mi pomohlo více, než všechna práce a akce s přáteli..

Lakysek Poslat vzkaz | 3.9.2009 23:19

Ahojky ::usmev::

<strong>Loose: </strong>
No s tím kolem - já mám s kým jezdit - kámošky, kámoši::usmev:: V podstatě vím, že mezi kámošema bych našla i pár „obdivovatelů“, jen mi by tomu pořád něco chybělo ::usmev:: Jak píšeš takový to souznění..::usmev::
JInak si měl možná pravdu s tím, že to vyprávění o svém minulém vztahu mohla být trochu chyba, ale spíš si myslím, že si ta slečna uvědomila, že mezi váma je trochu dálka... Pár vztahů na dálku jsem v okolí měla, některé z nich vyšly. Ale sama bych se asi hodně rozmýšlela, jestli do toho vztahu jít.

<strong>Jolča:</strong>
Je mi to moc líto, ale uvidíš, že bude zase líp ::chlacholici:: Píšeš, že to byly krásný 4 roky a zároveń, že jste se za tu dobu několikrát rozešli... Myslím si, že to teda zase tak krásný roky nebyly... Jeden z mých prvních vztahů byl na ty rozchody podobnej... Po rozchodu si většinou ten, kdo zůstal opuštěnej, maluje ten vztah v jasnějších barvách než býval. Možná, že to není tvůj případ. Ale já sama můžu říct, že po posledním rozchodu se mi těžko vybavovaly a vlastně pořád vybavují ty špatný věci, který jsme prožili a spíš se mi pořád pletly na mysl ty krásný ::vyplazeny-jazyk:: Chce to opravdu nějakej čas, tak držím palečky, at je co nejdřív zase líp!!

Mějte se sluníčkově ::smutny::

lolka Poslat vzkaz | 3.9.2009 22:56

Ty jsi tak rozumná, jako by to nebyl tvůj první přítel. Ale byli jste spolu relativně dlouho. Uvidíš, že se brzy někdo objeví, však ty to víš a děkuju, žes mi odsouhlasila, co Loose píšu od začátku, ať se nepodbízí.

Jolca Poslat vzkaz | 3.9.2009 11:10

Ahoj, vůbec jsem nemohla dočíst to, co jsi psal. Předevčírem se semnou rozešel přítel. Už mockrát jsme se rozešli a zase sešli. Jenže teď je to definitivní, stále tomu nemůžu uvěřit a stále doufám. Tři dny nic nejím a nespím. Byli jsme spolu 4 roky. Krásný 4 roky. A najednou jsem tak sama. Řekl mi, že mě nemiluje, ale že mě má rád. Bylo to hrozný, přemlouvala jsem, prosila jsem. Už prý ne. Rok jsme spolu bydleli, vůbec teď nevím co dělat, kam jít a za kým jít. Hrozně moc bych chtěla někoho potkat, ale vím, že je to brzo. Dokud se to ale nestane, budu se stále trápit. Mám pořád tendece mu napsat, zavolat, říct mu, že ho pořád miluju, ať to spolu urovnáme. Vím, že to nejde, ale říkám si, že přece to nemohlo tak rychle přejít. Přece mě nemohl přestat jentak milovat. Je to hrozné, říkám si, že se aspoň zaměřím na svůj život, ale zatím to pořád nejde. Vím, že to chve čas.
A teď k tomu příspěvku, sice jsem ho nemohla dočíst, protože se mi nahrnuly slzy do očí, ale něco jsem zaregistrovala. Myslím, že bys jí měl nechat. Vykašlat se na to. Neví co che. Tohle jsem Tomášovi( přítel) taky udělala, všecko mi vždycky odpustil, jenže vidíš jak to dopadlo. Myslím, že bys stejně tak skončil i ty. Tohle nikam nepovede a tím, že jí píšeš, se jí akorát víc znechutíš. My ksme s Tomem pro sebe taky byli první a mysleli jsme si že to bude napořád. Nebylo.

Loose Poslat vzkaz | 2.9.2009 14:51

Po pravdě řečeno, nevím kde začít. V neděli jsem se vrátil od babi a jakože jsem v jednom kole tady. Vyřizování ohledně školy, úřady, kámoši..
Krom toho, včera mi volal stryko, že jestli by se mi nechtělo přijet, pomoct mu na stavbě. Nevím,ale něco mě tam táhne(už mám i sbaleno,jen sednu na kolo a jedu,snad nezmoknu). Není to tak silné jako posledně ta holka,ale něco jo.::usmev::

Lolka:
Na to s tou hrdostí už pomlalu přicházím. A povím Ti, je to prča - udělat si i z ní trochu „prdel“. Napíše, když tam nejsem? Odepíšu až když budu mít čas(přece nebudu psát hned,ne??). Pořád si spolu píšeme. Nevím, jestli je to dobře nebo ne. Spíš si říkám, že si možná potom dávám falešné naděje. Na druhou stranu - víme jaké to je s icq. Vztah, když zatvrdne na icq, tak to je pohřbené předem, si myslím. Takže nepředpokládám,že bych se někdy dozvěděl, že na mě čeká,nebo tak(tudiz ji ani nepisu,ze tedko jedu na Sk). To by mě asi kleplo z toho překvapení::smich::.

Lakysek:
Ruku na srdce - nepoložilo až tak moc, když to vemu celkově. Ale na druhou stranu v některých směrech mě to mrzí více, než rozchod po těch dvou letech. Každý vztah je v něčem jiný a o tom to právě je.
S ní jsem cítil něco více, takové doslouva souznění. Nevím, jak to popsat, ale prostě kdyby tehdá řekla „Pojď, skočíme z mostu“, asi bych šel, šel bych kvůli ní. Bylo to zkrátka jiné. Štve mě to z toho důvodu, že s ní jsem si prostě více rozuměl a bylo to takové spontálnější. Samožřejmě, že utrpěla i moje chlapská čest,ale tak, jako mrzí mě spíše ta holka,než čest,ikdyž bych to neměl říkat nahlas,žejo..
Zpětně si říkám, že jsem asi udělal jednu zásadní chybu(teda podle mě). A to takovou, že jsme mluvili o mé bývalé a tom rozchodu(ona se mě pořád ptala. Její reakce byly „Chudiatko, to si nezasloužíš, atd“) =&gt; Podle mě si mě po tomto rozhovoru hodila ze škatulky „potencionální partner“ do škatulky „nevyrovnaný s minulým vztahem =&gt; NEbrat“. V tom si myslím, že byla veliká chyba. Nechtěl jsem o tom vztahu mluvit,ale když se zeptala? .. Nedokázal jsem jejím očím říct ne(ale to neznamená, že jiným holkám říct „ne“ nedokážu. Nejsem takový, že bych kdejaké holce všechno přikývl.. ). Ale stejně, vztah na dálku? To by si nezasloužila.
Jinak největší prča byla, když mi sestřenka volala, jestli bych jí a jejímu manželovi nešel pomoct vykopat základy pro garáž a zašalovat to. Pohoda, šel jsem a udělal to. Potom jsem u nich byl s mati za nějakou dobu a zrovna betonovali. No by jste nevěřili,jak mi se začala vařit krev v žilách,když jsem slyšel, že „Volal som Jojovi(bratranec od muze do sestrenky), vravel, že neprije, že ma akesi veci na zariadovanie(vime jake..) a ze aji tak v nedelu robit nebuje..“ No dovedete si představit,jak bych se na něj asi díval, kdyby tam byl?! Naštěstí já v tu neděli taky nemakal, jsem byl jen na navštěvě a pak jsem jel domů..

/tedko me tak napada, jaka by to byla hruza,kdyby si tohle precetl nekdo z meho okoli,nedej boze ty holky. To bych asi neprezil. By me ukamenovaly,asi. No, pri nejmensim by meli dost dobrou zabavu..::smich::/

Strašně moc a moc se mi líbí tvůj příběh. Zní nádherně.:-) kurnik, být to na mě, tak si říkám, že bych asi jednoho krásného dne navrhl jiné místo, ale to bych si to asi pohnojil, že moc tlačím na pilu,co?::vysmaty::

Jen tak na okraj: Učil jsem malého bratrance(10) řezat s pilou(ruční pilou-motorovou bych se asi bál, aby si něco neudělal). Když jsem mu říkal, ať netlačí na pilu, živě jsem si vzpomenul na toto fórum a na problém, který se tu řeší::souhlas:: ale to jen tak na okraj::ano-ano::

Jo a nakonec Lakysku, jak nemáš nikoho, kdo by s Tebou jezdil na kole, zkus mi napsat nějak vzkaz, uvidíme, můžem se domluvit, podle toho, odkud jsi. Působíš jako správná a chytrá holka(toto není pozvánka na rande. Ikdyž vím, že to tak vyzní,asi:-D)::souhlas::

takže tak. Potom se zkusím zase ozvat. třeba ze Sk. jinak vracím se zase v neděli,asi. protože v kostele(Slovensko pobožná země,tady by jste mě v kostele viděli možná tak na vánoce,ale tam musím*ikdyž.. Chodím tam taky ykvůli jedné kámošce,žejo) se potkám s kámoškou a rád s ní pokecám po cestě domů.. Jinak,jsem zani jel na slovensku v desti pres celou vesnici,bez blatniku. No vypadal jsem jako bych se koupal::vyplazeny-jazyk::. Ke vsemu helma, bryle. No a prijedu domu, podiavam se do zrcadla a malem jsem se hambou do zeme propadl! Ja jsem se totiz na sk neholil-naco? vzdyt jsem byl jen se strycem na stavbe,takez pohoda. Dovedete si asi predstavit,jak uchvatne jsem vypadal, tyden neoholeny chlap::smich::chudák holka, se musela aji leknout::stydlivka:: Jsem hold expert. Ale tak, chtěl jsem s ní pokecat.. pokecali jsme všehovšudy 10minut maximálně,ale ten adrenalin... Ten ta to stál. horšíí  pak ty mokré hadry a utopený mobil,jsem se bál,že už se nevzpamatuje,ale šlape stále jako hodinky::vysmaty::

Lakysek Poslat vzkaz | 31.8.2009 22:40

Ahojik, zase tak moc chytrá nejsem ::smich:: Ale doufám, že to jednou opravdu přijde::usmev:: Ale zatím musím počkat, bo vím, že bych hodně srovnávala s bývalým ::ne-ne::
Krásný den ::smutny::

lolka Poslat vzkaz | 27.8.2009 07:09

Loose:
Česnekové rohlíky znám::souhlas::

Vidíš, byl jsi hrubý a teď jsi až příliš hodný, ono to opravdu odarazuje, je nebuď hrubý, spíš se opravdu neponižuj, zachovej hrdost. Myslím, že na to přijdeš. Sám jsi si vědom, že nerad posloucháš věty, že jsi příliš hodný na to, aby s tebou holka začla chodit. S hodnými kluky se jen zametá jako s hodnými divkami, je to paradox.

Lakysek:

Ty jsi se ze svých ran života poučila a je to znát, jsi o mnoho moudřejší a to, co píšeš je pravda. Ten výrok znám ještě jinak: Kdo nic nečeká, je jen mile překvapen::ano-ano::. A že taková moudra vznikla znamená, že nejsme jediní, kdo měl kdy takové trable.

Nechápu, že nemáš obdivovatele na jízdu na kole, taková chytrá slečna. Všechno bude::pripijejici::.

Lakysek Poslat vzkaz | 26.8.2009 23:11

Ahojik po delsi odmlce ::usmev::

<strong>Loose:
</strong>Četla jsem si tvoje příspěvky a mám moc velkou radost, že si potkal novou slečnu, co tě zaujmula ::usmev:: Vím, že už je to tedkom zase jinak, ale ruku na srdce, zase tě to zjištění, že začala chodit s kamarádem, tolik nepoložilo, nebo se mýlím? Ale ta radost a naděje aspoň trochu pomohla zmírnit bolest z toho předchozího rozchodu, což je o co tu běží ::souhlas:: Prostě, že jsi poznal, že i jiný holky můžou být fajný ::vysmaty::
Jj, přesně, jak říká Lolka, až potkáš nějakou novou slečnu, tak bych ji tolik neuháněla ::usmev:: A když jste tady oba dávali nějaký ukázky ze života, tak se pokusím přispět svojí troškou do mlýna ::usmev::
Když jsme se potkali s bývalým, tak jsme si sice vyměnili čísla, ale jediná naše komunikace běhen týdne bylo prozvonění v sobotu odpoledne. Nikdy sem neměla jistotu, jestli ho pak večer potkám nebo ee. Jen jsem chodila každej sobotní večer na stejný místo a vždycky se tam objevil a dlouho sme si povídali. Jednou se zdržel a přišel později než obvykle a já si uvědomila, jak už mi moc na něm záleží... Ale abych mu dala prostor, aby si to mohl ujasnit i on, tak sem pokračovala ve stejným stylu jako předtím. Povedlo se a po dvou měsících sobotního povídání jsme najednou měli potřebu si psát a vídat se denně ::usmev:: Myslím si, že ze začátku bys měl vztahům dávat větší volnost - většina holek ale ani kluků nemá ráda pocit, že je lovnou zvěří ::smich::

A nakonec ještě nějaký moudro ::usmev:: : „Nepřežeňte to se snahou. To nejlepší nás potkává, když to nejméně očekáváme.“

<strong>Lolka:
</strong>Jj, styl jízdy bychom se měly snažit pilovat, ať je ta podívaná ještě lepší ::vysmaty:: Ale mě zatím chybí někdo, kdo by to ocenil ::vysmaty::

Loose Poslat vzkaz | 26.8.2009 18:33

Sry, byl jsem pomahat babicce a jeste jsem si zajel do obchodu a do pekarny na rohlíky a ted se podrz - na cesnekové rohlíky. Rohlik potreny cesnekem, luxusni::usmev::...

Povím ti část mého pribehu.
Když jsem byl na stredni, kolem me to bylo jen same vztahy atd. Ja na vztahy z vysoka kaslal. Proc bych se taky s holkama bavil,zejo. Bavil jsem se s nima jako s klukama. Nadavka stridala nadavku, zadne lichotky nic. Az se me segra zeptala, jestli nahodou nejsem teply, ze proc si nehledam holku atd. Jsem ji rekl, ze nepotebuju. Zil jsem jen brigadama na stavbach-pro nekoho hnusna prace, pro me konicek. Prazdniny, vikendy, volna, na stavbe. Dospaval jsem to v pondelky v ekonomice/a maturoval za s trochou stesti dokonce za 2/::vyplazeny-jazyk::. Az jako jsem si rekl, ze mozna by to tu holku i chtelo. Zastesklo se mi po tom, jak porad kazdy s kazdym za rucicku. Chybel mi ten pocit, ten druhy clovek, pro ktereho bych tohle vsechno delal. Mel jsem penez jak supek/a to skoro doslova/, jenze k cemu? K cemu, kdyz se nemate s kym radovat? Kamosi je jedna vec,ale me cim dal vice schazela ta jedna vec - druha pulka..
A tak jsem se zacal poohlizet. Jenze narazil jsem, ze jsem byl hruby.. Tak jsem jim zacal vice lichotit atd. Hold, obchodka,tam se komunikaci s holkama uci velmi rychle. Precetl jsem par knih o neverbalni a verbalni komunikaci a sel „s chuti do toho“. Narazil jsem pokazde na jednu vec: „Jsi moc hodny, nez aby jsme spolu chodili. Budme radeji kamaradi..“::nastvany2::Kolikrat ja slysel tuhle vetu. Clovek se snazi a pak tohle::smich::. No, potom jsem potkal moji byvalou a dali jsme se dohromady. Jenze trvalo to dva roky a clovek casto zapomina a tak tedko uz nevim, jak balit baby.::vysmaty:: Jsem hold extrem.
No, neresim to. Ikdyz me to stve. Vim, ze proste takhle asi niceho nedosahnu, kdyz budu jen vysedavat u netu, ale zase na druhou stranu, po tomto vsem nemam moc naladu na nejake nove holky. Holka musi mit neco v sobe a ne na obliceji,nebo jak vypada. Jde o to, ze nemusim ty nalestene berbie, co se motaji porad po discotekach a mysli si, ze jsou kdo vi co.. Kamaradky balit nebudu a s novyma holkama se seznamovat jakoze ne, ze nechci, ale nemam na to, jako abych pisel za holkou a jen tak ji zacal nabalovat. Kurnik, baby, nemuzete pit pivo? Si nedovedete predstavit,jak by byl ten svet ruzovejsi, pro nas nezadane!::smich::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění