Diskuse: Secreat

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: JitkaSt
Kamarádka nemá fotografii.
JitkaSt Poslat vzkaz | 28.10.2009 12:12

Udělala jsem chybu, tak to kliknutí nefunguje (v druhém ano) a nepodařilo se mi zjistit, jak ten komentář vymazat.::smich::

Kamarádka nemá fotografii.
JitkaSt Poslat vzkaz | 28.10.2009 12:08

Zajámavý článek o  <a href=„http://cestakcelistvosti.ning.com/profiles/blogs/film-the-secret-je-ve“>Tajemství</a> napsal Bo Lozoff. Donutí k zamyšlení a nedívat se jednostranně - prostě hledat svůj názor. Stačí kliknout, otevře se vám stránka s uvedeným článkem.

Kamarádka nemá fotografii.
JitkaSt Poslat vzkaz | 28.10.2009 12:06

Zajámavý článek o <a href=“http://cestakcelistvosti.ning.com/profiles/blogs/film-the-secret-je-ve“>Tajemství</a> napsal Bo Lozoff. Donutí k zamyšlení a nedívat se jednostranně - prostě hledat svůj názor. Stačí kliknout, otevře se vám stránka s uvedeným článkem.

Kamarádka nemá fotografii.
smiley Poslat vzkaz | 29.7.2009 20:28

ahoj,
asi myslíš Secret? Česky tajemství. Zrovna to čtu a zkouším. Ze začátku roku jsem si díky tajemství přivolala nového přítele, teda tenkrát jsem to ještě nevěděla, došlo mi to až později. No a teď zkouším novou práci. Ale na hubnutí to nefunguje.::ne-ne::
A co ty? vychází?
Pokud pojedeš na seminář, ráda se o tom dozvím něco nového, tak kdyžtak písni.

Kamarádka nemá fotografii.
Candys Poslat vzkaz | 28.7.2009 12:16

Ahoj, znáte knížku/film Secreat? Myslím, že jsem tady na diskusích nebo v deníčku něco zaznamelala. Teď v sobotu bude v Praze první seminář, který povede Mikah de Waart. Sama se tam chystám, nechce se někdo přidat? Pokud máte zájem, pošlu bližší informace na email.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
Upozornění