Diskuse: bolest za krkem

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: lolka
Kamarádka nemá fotografii.
Kateřina Bachmannová | 4.6.2013 13:55

Dobrý den, také moc dobře vím, jaké je to trápení bojovat s bolestí za krkem. Na doporučení mého fyzioterapeuta jsem vyzkoušela gel na bolest Biofreeze a jeho účinkem jsem velice mile překvapená. Doporučuji!

Kamarádka nemá fotografii.
Tewezka | 30.11.2012 18:43

Ty bolesti za krkem to je utrpení. já jsem tím trpěla dlouho, protože celé dny sedím v kanclu u pc a bylo to k nevydržení. Tak jsme se s kolegy složili a nakoupili nové židle. zdravotní. jmenují se Spinalis a kvalita je vážně k nezaplacení! Super!

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 25.10.2009 16:16

já jsem také taková skoro hadí žena, jenže je mi 27 a teď se to těžce projevuje. Doktor řekl, že jestli nebudu cvičit a posilovat svaly po celém těle, „rozpadnu se“, také mám velmi otevřené klouby a to pro nás bohužel znamená, že bez posilování si snadno vykloubíme v autobuse rameno, když prudce zabrzdí a tak. Tak moc nejásej a zavčas posiluj, než dopadněš jako já, když mi páteř drží pohromadě jen silou vůle, prostě musíme posilovat ::ano-ano::.

Kamarádka nemá fotografii.
XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 06:24

Mě na bolavou šíji pomáhá si hodit nohy za hlavu. Protáhnu si hezky celou páteř rovnou a když položím kolena vedle hlavy už mě nic nebolí. Upozorňuju že je mi 20 let a mám hybermobilní klouby (jsem víc pohyblivá - doktorka mi tvrdila, že kdybych odmala cvičila pravidelně mohla jsem být hadí žena neboť ty se z těhle lidí rekrutují - takhle budu asi jen polykač mečů protože nemám dávící reflex = přátele bavím tím, že si do krku pouštím takové ty dlouhé želatinové hady z poutí a zase je vytahuju bez toho abych se pozvracela. :)

Kamarádka nemá fotografii.
| 19.6.2007 18:32

to bylo tak jednoduché a recept univerzání .........to by nám bylo hej. ::ano-ano::::ano-ano::::ano-ano::::ano-ano::::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
| 19.6.2007 17:19

To mě povídej.o)::dabel::Skoro každý den mě manžel musí masírovat!A často chodím za maserem::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
| 19.6.2007 14:39

::souhlas::když vás bolí za krkem, žádný strach. je to jen namožená šíje. děti- stačí jen jemně uvolnit krční svaly a kroužit krkem. také pomůže potřít krk mastným krémem a jemně rozmačkat. když totö nepomůže je dobré si nejdříve silně masírovat ramena a záda, poté přejít na masáž šíje od nejjemnější až po silnou masáž.    
dospělé- nejdříve krouživým pohybem masírovat šíji pak ramena a záda a znova za krkem. opravdu to funguje::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění