Diskuse: Anorexie

Řadit:
27
Kamarádka nemá fotografii.
estrella33 | 19.12.2018 14:27

TO XYZ:

Ahoj, myslím si, že mít nadváhu není méně závažnější problém, než mít podváhu, nebi anorexii, když je tady o ní řeč. Dokonce bych řekla, že je to jen druhý pól extrému, pokud se nejedná o nějaké fyziologické onemocnění, ale nadváhu způsobenou nadměrnou konzumací jídla. Věřím, že když si najdeš šikovného terapeuta a nutričního terapeuta, tak se svým problémem pohneš a budeš se cítit lépe. Držím Ti palce.

Anni | 3.9.2016 19:59

Ahoj, jsme studentka 3. ročniku vosz a pisi absolventskou praci na tema men. anorexie. Prosim, nasel by se tu nekdo kdo by byl ochotny sepsat mi svuj pribeh?
predem dekuji

Anny | 14.7.2016 20:15

Stejně tak, jako spousta žen, které píší do komentářů, i já si prošla několika letým bojem s touto nemocí.
Teď se snažím ve svých videích pomoci ostatním, kteří touto nemocí trpí, ale i jejich okolí, aby dokázalo efektivně pomoci.
Během července a srpna 2016 budu mít hotová všechna videa ze „seriálu anorexie“ a budu moc ráda, když někomu z Vás pomůžou.
Najdete je na mém kanále na youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCRxGU_AzX78HV0jDH2Y0Jsw S tím, že chcete-li se krátce seznámit s mým osobním příběhem, můžete shlédnout prezentační video v bodech o tom, jak se u mě anorexie objevila a jak ji lze úspěšně překonat.
https://www.youtube.com/watch?v=koYpGKlqxow Ve videích najdete rady a pomoc, jak nemoc odhalit, jaké jsou nejčastější lži, jak s nemocí bojovat, její léčba atd... vše doplněné o mé osobní zkušenosti.
Všem moc držím palce v boji proti této nemoci a zároveň také v tom, aby když už jste z ní „venku“, abyste zvládli bojovat i nadále a do Vašeho života se už nikdy nevrátila.

Anna | 5.7.2016 17:31

Ahoj udělala jsem video které třeba některým z Vás pomůže najít vnitřní motivaci https://www.youtube.com/watch?v=koYpGKlqxow :-)

Sharlotte Sweet | 30.1.2016 20:31

TO Kloa:

Výborně.Konečně inteligentní žena.

Anonym | 4.11.2015 21:13

Dobry den.... Uz nevim co mam delat ma kamaradka trpí aňou a chci ji moc pomoc jen vubec nevim jak prosim o radu jakoukoliv dekuji email Andy255@seznam.cz :'(

welu | 19.5.2015 16:24

Ahojky, ja jsem sama takový problém mela, během 8 mesicu jsem zhubla 55kg, byla jsem kost a kůže. Naštěstí me ma maminka drapla za vlasy a dotahla k psychiatrovi (bydlela jsem před tím jinde takže me viděla azvtak zubozenou). Patří ji me velké diky!!! Sama bych to asi nedokázala. Nyní je to šest let, ja ted vazim 74kg a čekám své první miminko :) A komu se nelíbí jaká jsem at si zrhne.... hlavně když už do toho nikdy nespadnu!!!

lidushka Poslat vzkaz | 24.10.2009 20:48

Ahoj,promiň ale musím s tebou nesouhlasit.Prostě jsi asi zatím nenarazila na toho správného.Já jsem od 15ti let oplácaná,v 19ti jsem dokonce vážila 96kg a na výšku 176cm je to už taky dost,a našla jsem si uplně úžasnýho chlapa.(Do tý doby sem nikdy neměla problém najít si kluka.)Sportovní postavy,živnostník a předemnou neměl žádnou baculku.Nikdy mi ani slovem nenaznačil že sem tlustá,ale že mě má rád takovou jaká jsem.Po porodu mi zůstalo 102 kilo a neřeší to.Není to sice pravidlem ale je to o lidech.Pokud jsi silnější než ostatní a necháš do sebe rejpat,schováváš se do pytlů a nikam nechodíš aby to nikdo nevyděl tak se nediv.Anorexie je hnus a holky si za to můžou samy,ale pokud do toho nikoho nevrtaj tak je neřešim.Věřím ti že bys chtěla něco shodit,to já taky,tech 20 kilo,a taky už sem jich 6 dolů dala změnou jídelníčku ale nežrat vůbec by mě ani nenapadlo.Anorexie za to nestojí.Je ti 20,máš ten nejlepší věk na to něco shodit zdravě.Mě je 23,abys neřekla že ti nějaká třicítka po děcku radí co máš dělat.Taky chci být hezká ale ne nemocná.

XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 06:49

Pořád poslouchám, jak všude řádí anorexie - já bych ji i docela brala - aspoň mít těch 40 kg i s postelí to by bylo akorát na mých 154,5 cm výšky.

Bohužel mám, ale 70 kg a neustále poslouchám všude z okolí, jak jsem tlustá a že na to umřu - moc příjemný život to je musím říct.

Řadu let jsem na to nebrala ohledy, ale těď je mi 20 a čím dál víc kluků/chlapů co se mi líbí mi to dává sežrat. A já pomalu zjišťuju že všechny ty řeči o tom, že nezáleží jak vypadáte, ale jaké jste jsou jen kecy.

Je to jako se sexem - svět na tom stojí a stejně tak stojí na fyzické přitažlivosti. A dneska holt letí nemít na sobě tuk.

Jinak ještě ty řeči že chlapi mají rádi co zmáčknout a poplácat - ještě jsem takového žádného nepotkala - tedy opomenuli ty, co vypadali že tráví v hospodě 24/7. 

Miky Poslat vzkaz | 23.12.2007 13:48

Je to opravdu odstrašující příklad, jenže jak jsme psaly...je to nemoc a ty holky se nevidí tak, jak skutečně vypadají, ony se i takto vyzáblé, vidí tlusté. Léčba je většinou jediná možnost.
 Moje kamarádka to měla za 5 min 12. Byla anorektička a málem umřela. Teď je baculatá, už se smířila sama se sebou. Jen má pořád špatné vlasy a ošklivé zuby. To je daň za její porušený metabolismus. Jsem ráda, že už je ale veselá a fajn jako dřív. Snad vydrží. U této choroby se totiž nikdy nedá říct, že je člověk vyléčený a jestli ji zase jednou nějaká situace v životě nespustí.

| 20.12.2007 21:38

::och::

| 20.12.2007 21:37

Špatně jsem si to uložila, tak ještě jednou, větší...

| 20.12.2007 21:34

Přišel mi mail s děvčaty snad na pokraji smrti, jsou to „rádoby sexy“ fotky, které se však můžou líbit jen úchylovi, kterého vzrušují kostry obalené kůží.
Posílám na ukázku jeden.
Mám jednu sousedku, co takto vypadá, a ta už ani pořádně chodit nemůže, tělo se jí sype...škoda jí. Taková to byla pěkná holčina, krev a mlíko. Veselá, příjemná...::placici::

zuzu Poslat vzkaz | 7.11.2007 11:24

je pravda, ze je to nemoc ,,duse,, a tim jidlem apod se to jen filtruje, kez by existoval knoflik, kterym by se clovek prepnul na to spravne mysleni::placici::..a cesta je to dlouhodoba, to urcite..njn trend doby je desny a kdyz ma jeste nekdo slabsi psychiku..tak snad bude lepe..

Miky Poslat vzkaz | 6.11.2007 23:17

Ahoj, máte pravdu. Hlavně je faktem to, že ty holky mají buď psychický blok nebo se moc vážou ke svému vzhedu. Prostě je to nemoc jako každá jiná a musí se léčit. Sama ta holka nikdy nic nezmění. Tohle je  zakódované v mozku. Je to moc těžká cesta, ale znám ve svém okolí holky, které ji zvládly. Nedá si říci, že by ta daná pacientka byla vyléčená , ale pokud se při léčbě přijde na příčinu a ta se  řeší, je velká šance nápravy.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění