Diskuse: projímadlo

   
Řadit:
9
příspěvků
Správce: XYZ
Kamarádka nemá fotografii.
Amanda | 19.5.2017 08:26

TO kristynasalihova@gmail.com: Ahoj :) Jj, velmi účinné a šetrné projímadlo je projímadlo dietlax :)

Kamarádka nemá fotografii.

ženy máte nějaké vyzkoušené projímadlo?

Kamarádka nemá fotografii.
Kakamrad | 22.2.2017 17:05

TO bobek: vypij projímadlo a pomůže ti to

Kamarádka nemá fotografii.
bobek | 10.6.2013 17:56

ahoj ... asi před měsícem se mi začalo stávat že se prostě vykadím... všechno v pohodě... bobek taky v pohodě ale pak prostě cítím ještě že kus toho bobku tam zůstal a nejde to vytlačit a je to pak hodně nepříjemné...až když jdu spat a vstanu tak už to necítím ... stává se mi to furt... nevím co s tím mám dělat :( a ještě mám jeden problém... poslední 3 dny sem nekakal a bolí mě břicho... asi je to zácpa nevím nikdy sem to neměl... stačí když se zhluboka nadýchnu tak mě to bolí...prosím poraďte... mám si někde sehnat projímadlo? nebo nedá se nějak udělat domácí? prosím :(

Kamarádka nemá fotografii.
XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 06:44

No, já na zácpu trpím odmalička - co si pamatuju mohla jsem sníst věci ze kterých by se ostatní po*rali 10x a já měla zácpu. Dneska bych to přisuzovala ještě tomu, že jím tak 1-2x denně, ale bolesti přicha nemám tak to neřeším.

Jinak zkoušela jsem i olej před pár lety - žádný výsledek. Ale projímadla bych se bála. 

Kamarádka nemá fotografii.
petrasan Poslat vzkaz | 7.7.2008 11:11

::kocka::, řešit to dlouhodobě projímadlem není asi nejlepší. Spíš to chce upravit jídelníček a taky kolik a co pijete. Chce to dost pít . Bez projímadla se celkem obejdete, stačí když poránu nalačno si dáte trochu olivového oleje, prostě si ho loknete nebo je účinná aloe vera, která vám upraví trávení a to ve šťávě, pije se také poránu. No a obecně to chce více vlákniny a zeleniny či ovoce. Taky můžete pít různé bylinkové čaje, které vám pomohou, pokud máte nějaké nadýmání atd. - fenykl. Je třeba i trochu omezit maso, pokud se živíte jenom bílkovinou tohoto typu a v neposlední řadě - pohyb. Ten zabírá na tyto problémy 100%. Ale pro začátek bych si naordinovala olej a aloe.

Kamarádka nemá fotografii.
Markeeeta Poslat vzkaz | 4.7.2008 21:47

::usmev::no..ohledne toho projimadla, se chci nekde zeptat, ale neviim kde, aby mi poradili spravne (v lekarne nevedej!!!). se svoji vahou jsem spokojena, ale asi kvuli prijmu jidla nebo tak, mam zacpu a bolesti bricha...proto jsem si koupila projimadlo, ale bylo na nich uvedeno, ze pusobi navykove a taky bojim se, ze zacnu hubnout a jeste se ze me stane bulimicka!!!::ne-ne:: tak jestli nekdo neco o tom vite, tak moc prosim pisnete...(<a href=„mailto:amelca@seznam.cz“>amelca@seznam.cz</a>)deekuji!!::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 1.7.2007 22:26

Nevím kolik ti je, ale vypadáš dost mladá, když ani nevíš kde seženeš projímadlo. Prober to nejdřív se svou lékařkou ať si neublížíš ::ano-ano::
Než po projímadle, tak bych šáhla nejdřív po psyliu nebo upravila jídelníček. Měla jsem opačný problém než ty, ale to bylo vlivem cestování, tak jsem to potřebovala upravit, psylium je fajn, dávala jsem ho do jogurtu a do müsli.

Kamarádka nemá fotografii.
katik Poslat vzkaz | 1.7.2007 20:47

Ahojky, prosim vas, řekl byste mi někdo kde se dá sehnat projímadlo a kolik to asi stojí? mám problémy se zácpou atd. ale nemám stímto ještě žádné zkušenosti. Poradil byste mi někdo ( i jak přesne se užívá atd...? deekuju!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění