Diskuse: Vandalství, poškozování majetku

   
Řadit:
2
příspěvků
Správce: XYZ
Kamarádka nemá fotografii.
XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 06:13

Z několika vlasních zkušeností vím, že házením IGNORU si člověk akorát kope hrob. Proti pomluvám nic nenaděláte, ale naschváli jako rozbíjení majetku apod. se dají řešit buď přes policii pokud máte důkazy což většinou člověk nemá a nebo oplácením.

Mě dělal problémy soused v paneláku, tak jsem začala dělat, to co on prováděl mě - do několika dní přestal. A možná by nebylo na škodu si na dotyčného někde večer počíhat... když nebude mít důkazy, bude na tom stejně jako vy ohledně policie - ale to už je riskatnější věc.

Kamarádka nemá fotografii.
Alush Poslat vzkaz | 2.9.2007 23:02

Bydlíme na vesnici. Mám dceru, které dělá problémy její bývalý přítel. Před několika lety se s ním rozešla. On jí tenkrát dělal různé naschváli, všude pomlouval a dokonce rozbil okno. Poté jsme několikrát měli na zahradě naházené cizí popelnice nebo jiné věci. Nyní se naneštěstí viděl s jejím současným přítelem a opět měla rozbité okno a dokonce jsme měli na zahradě popelnice a vytrhané zvonky. Vůbec nevíme co si s tím máme počít. Manžel řekl, že to nechce řešit, její přítel také ne, ale dcera je z toho nešťastná. Já se sama bojím něco udělat. Dcera už zavolala policii, ale bohužel nemáme žádné důkazy, ale je jisté, že to byl on.. Prosím poraďte ::kocka::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění