Diskuse: líbí se mi i holky

   
Řadit:
3
příspěvků
Správce: XYZ
Kamarádka nemá fotografii.

TO Terezka018: Každy z nás se někdy zamiluje do nesprávného člověka. Ať je to žena nebo muž, je to jednou,ty city jsou stejné. Každopádně bych se snažila koukat jinde, pro každého z nás je někde ten pravý/pravá a tohle asi nebude ona. Zvlášť pokud má rodinu, tak asi vážně bude heterosexuální.

Kamarádka nemá fotografii.
XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 05:41

Tohle zní dost vážně - osobně jsem ještě nikdy těžce zamilovaná nebyla - většina partnerů mě rychle z lásky vyléčila.

Co se týče věkového rozdílu nepřipadá mi to tolik, já si v 15 našla o 16 let staršího chlapa a byla jsem spokojená. Pokud má paní, ale už rodinu tak je to poněkud horší.

Jelikož ji neznám tak nevím jak by zachovala, kdybys jí o tom řekla, nicméně by možná nebylo od věci si o tom s ní promluvit nebo se snažit poohlédnout jinde a zahnat myšlenky.

Kamarádka nemá fotografii.
Terezka018 Poslat vzkaz | 7.2.2009 18:22

Ahoj, nevim komu bych se vypovídala, nikdo o tom neví, nejsem schopná to někomu říct, protože se za to stydim. Jsem strašně zamilovaná do jedné ženy, je taky i na holky, ale problém je v tom, že už jí je přes 30 a mě teprve 18. A ještě k tomu má manžela a dítě. Vídám jí skoro každý den, protože pracuje u policie v našem městě, vždy se na sebe jen usmějem, pozdravíme se, ale to je všechno. Ona neví, že jsem do ní zamilovaná, protože jsem dřív měla vztah s jejím kolegou. Nevím, co mám dělat, jsem strašně stydlivá, první nejsem schopná udělat první krok. Vím, že to nemá budoucnost a asi spolu nikdy nebudem, ale nemůžu jí dostat z hlavy. Vůbec nevim co mám dělat. Budu ráda za každou radu. díky

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění