Diskuse: konizace

Řadit:
13
Kamarádka nemá fotografii.
ANEDZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 00:55

MOJE MILÉ HOLKY,DNE 21.10. 2009 JEM ABSOLVOVALA KONIZACI ČÍPKU DĚLOŽNÍHO A MUSÍM ŘÍCT,ŽE NENÍ SE NIČEHO OBÁVAT.DĚLALI MI TO V NEMOCNICI V NERATOVICÍCH A MOHU POTVRDIT,ŽE JE TO OPERACE VE VELMI KRÁTKÉ NARKÓZE,JEN VYNDAVÁNÍ OBVAZŮ PO OPERACI JE TROCHU NEPŘÍJEMNÉ.CELKOVÝ ZÁKROK NENÍ BOLESTIVÝ A JE VELMI JEDODUCHÝ.NEBOJTE SE,OPRAVDU TO NIC NENÍ,TRVÁ TO CHVILIČKU,VĚŘTE DOKTORŮM A NEBOJTE SE! JÁ JSEM SE TŘÁSLA,ALE NIC TO NENÍ!DRŽÍM VÁM PALCE!

ANEDZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 00:55

MOJE MILÉ HOLKY,DNE 21.10. 2009 JEM ABSOLVOVALA KONIZACI ČÍPKU DĚLOŽNÍHO A MUSÍM ŘÍCT,ŽE NENÍ SE NIČEHO OBÁVAT.DĚLALI MI TO V NEMOCNICI V NERATOVICÍCH A MOHU POTVRDIT,ŽE JE TO OPERACE VE VELMI KRÁTKÉ NARKÓZE,JEN VYNDAVÁNÍ OBVAZŮ PO OPERACI JE TROCHU NEPŘÍJEMNÉ.CELKOVÝ ZÁKROK NENÍ BOLESTIVÝ A JE VELMI JEDODUCHÝ.NEBOJTE SE,OPRAVDU TO NIC NENÍ,TRVÁ TO CHVILIČKU,VĚŘTE DOKTORŮM A NEBOJTE SE! JÁ JSEM SE TŘÁSLA,ALE NIC TO NENÍ!DRŽÍM VÁM PALCE!

JANDIK Poslat vzkaz | 5.6.2009 11:53

Ahoj.::smutny::Já jsem taky krvácela po konizaci dlouho,z nemocnice jsem šla šestý den,krvácela jsem a pak jsem špinila snad měsíc.Nevím,jestli je to normální,ale jak vidíš,stává se to.Vzdrž.::chlacholici::

ksss Poslat vzkaz | 1.6.2009 16:55

dobrý den,poradí mi někdo? jsem 5 den po konizaci čípku a stále krvácím.je to normální ?

MarinkaL Poslat vzkaz | 17.5.2009 20:24

Děkuji, určitě se na doporučené stránky podívám.

Fantomka Poslat vzkaz | 13.5.2009 17:11

Je to velmi nepříjemné. Očkování Silgardem by to určitě odvrátilo. Zkuste taky stránky www.intimnizivot.cz nebo www.ockovaciprukaz.cz tam jsou taky hodně zajímavý věci.

MarinkaL Poslat vzkaz | 12.5.2009 15:48

Věřím Vám, že to nebylo nic příjemného. Snacha na tom byla minulý rok, co Vám budu povídat, no hrůza.

MarinkaL Poslat vzkaz | 10.5.2009 21:24

Četla jsem o očkovací vakcíně Silgard proti rakovině děložního čípku. Zatím je pro dívky ve věku od 9 do 26 let. Snad by se mohlo v brzké době posunout i pro všechny ženy až do období přechodu.

Fantomka Poslat vzkaz | 7.5.2009 18:00

Konizaci děložního čípku mám za sebou a pokud bych si měla vybrat tak beru rači to očkování. a toho dobroděje od kterýho sem chytla ten papilomavirus ať zkoroutí zkrčenina na věky. ::nastvany2::Snad to už  bude v pořádku.::drsnak::

Ameli Poslat vzkaz | 21.3.2008 19:42

Diky za prispevky. Uz to mam uspesne (vysledky byly dobre) za sebou a nic to nebylo. Takze pokud tento zakrok nekoho ceka, nemate se ceho bat!

Pavelabc Poslat vzkaz | 21.3.2008 09:45

Mrkni na tuhle diskusi. Případně kontaktuj autorky příspěvků a snad budeš moudřejší.<a href=„http://diskuse.doktorka.cz/konizace-delozniho-cipku/“>

http://diskuse.doktorka.cz/konizace-delozniho-cipku/</a>

Držím palce.::smutny::

zulika Poslat vzkaz | 20.3.2008 19:04

NA DISKUSI - HYSTEREKTOMIE...SNAD SE NĚCO DOVÍŠ::smutny::

Ameli Poslat vzkaz | 19.2.2008 22:58

Pristi utery me ceka tento neprijemny zakrok, ale bohuzel nemam moc informaci. Od doktora vim, ze pujdu jeste ten domu a ze pak budu muset tri dny jen lezet. Tot vse. Jestli jste nektera tento zakrok prodelala, jake to bylo? Chtela bych vedet co me ceka. Diky.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění