Diskuse: po sexu

Řadit:
44
Kamarádka nemá fotografii.
Ta divná | 17.2.2016 11:21

Ahoj , chtěla jsem se zeptat na jednu věc , před třemi dny sem měla sex s přítelem ( spíše kamaradem ) a byl to sex po půl roce a mě od té doby svědí a pálí v pochvě. Nevíte co by to mohlo být ?díky

ginny | 5.3.2015 19:01

Mam dva dotazy 1-pri sexu moc vlhnu a pride mi ze skoro nic necitim teda pokud to nedelame tvrde ale i tak to neni vzrusujici comam udelat abych to vic prozivala a 2-sex uz me moc nebavi nevim jestli je to tim ze nedosahuju orgazmu ale pritel to chce docela casto a ja to delam spis kvuli nemu aby byl spokojeny a ataky se bojim ze me opusti kdyz ho budu odmitat ...mate to tak nekdo taky?? A mohli by ste mi poradit co delat ??

námdév | 4.11.2014 21:46

Měl bych dotaz, slyšel jsem, že od 1.1.2015 je povolen pohlavní styk od 14 let, nevíte někdo, co je na tom pravdy? Popřípadě nějaký odkaz, kde si přečtu více? Děkuji

Týňule | 29.7.2014 16:30

Přeji pěkný den,
mám dotaz spala jsem se svým přítelem a den potom mě to strašně začalo pálet kolem vchodu do pochvy i malé stydké pysky. Nemůže se ani pořádně vyčůrat a sednout si jak to bolí. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky za odpovědi ;)

Linda | 2.5.2014 18:57

TO sexlepe: Ahoj, my měli snad stejný scénař jako vy, akorát jsme vyzkoušely přípravek, který je založen na bylinné složce (Láng) a náš problém se také vyřešil.

sexlepe | 25.12.2013 17:36

S Tomášem jsme spolu už téměř 19 let. Na začátku našeho chození jsme vedli velmi zdravý a intenzivní sexuální život. Vždy chtěl víc, opravdu, i když jsem už já neměla dost síly. Postupem času, můj sexuální apetit rostl a Tomášův pomalu upadal. Vypadalo to, jakoby o sex se mnou ztrácel zájem. Jako první mě napadlo, že už pro něj nejsem dost atraktivní. Nakonec však nabral odvahu a svěřil se mi s jeho problémy s erekcí. Tehdy jsem prostřednictvím internetu našla Vigrax a Tomáš souhlasil, že ho vyzkouší. Během dvou týdnů jako kdyby omládl o 10 let a jeho chuť na sex se rychle vrátila. Nyní je opět stejným mužem, jakým byl, když jsem se do něj před lety zamilovala.http://sexlepe.cz/vigrax/

Alois | 19.5.2013 11:30

TO Anička Kvapilová: máš malý kozy

xxx | 19.5.2013 11:29

TO Anička Kvapilová: KURVIČKA s pěkným zadkem(strčil bych ti to do zadečku)

Myšák | 18.5.2013 11:43

TO Anička Kvapilová: Tak vy mate dost :DDDDDDDDDD

baron z kopidlna | 16.5.2013 14:44

TO Anička Kvapilová: bohužel osobnost pana barona nemůže být odhalena stejně jako že si nepíšu si aničkou :D

Anička Kvapilová | 16.5.2013 14:28

TO baron z kopidlna: Odkaď seš BARONE něco by mohlo být pošli foto???? <3

Papež | 16.5.2013 14:26

TO Anička Kvapilová: já jí znám je ze Pševse a chodí do školy v Kopidlně a je to pořádná (sexy) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

baron z kopidlna | 16.5.2013 14:21

TO Anička Kvapilová: s tebou klidně 10x denně krásko devil

Anička Kvapilová | 16.5.2013 12:53

Ahoj co mám dělat když jsem furt nadržená a ve škole si prstim každou chvílí
https://www.facebook.com/#!/anna.kvapilova.3?fref=ts odepište mi na fb kdyby někdo chtěl sex rychle sem nadržená!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Ajki | 29.1.2013 18:34
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění