Diskuse: Změňte stravovací návyky a žijte zdravě!

Řadit:
1
Kamarádka nemá fotografii.
StudioWellness Poslat vzkaz | 18.10.2009 22:00

Zdravím, všechny nespokojené se svou postavou a hmotností. Já mám, tedy měl jsem doma přesně takového nespokojené člověka, konkrétně manželku a už se to nedalo vydržet (ne ta váha, ale ty řeči o ztrátě sebevědomí z důvodu tělesných rozměrů), vyzkoušelo se snad všechno, všechny ty zázračné tablety zaručující zhubnutí a pořád nic. Takže jsem do toho vstoupil já a jednoho dne rozhodl zakoupit výrobky ShapeWorks a začali jsme doma hubnout. Podpora při hubnutí musí být, to je bez debat, takže pokud já chci aby bylo doma vše jako dřív musím dodat tu podporu a finance, ono to něco samozřejmě stojí, ale ve finále to stojí za to a dnes vynaložených peněz nelituji já ani manželka. Když jsme dosáhli požadovaných rozměrů a váhy tak mě to během toho procesu tak nadchlo, že jsem založil tento web <a href=„http://www.studio-wellness.cz/“>www.studio-wellness.cz</a> a stal se propagátorem zdravé výživy a vřele každé ženě resp. partnerovi doporučuji navštívit a přečíst si věci o skutečném hubnutí, které je vyzkoušené v praxi, jsme skuteční existující lidé :-) a jsme kdykoliv k dispozici a ochotni odpovědět na jakékoliv dotazy. Web je stále v takovém provizorním chodu, ale pracuje se na vylepšení.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění