Diskuse: Pití korálové vody

   
Řadit:
43
příspěvků
Správce: Tatu
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 5.11.2016 22:30

Koralova voda? Zase nejaky dealer nabizi neco o cem nema ani poneti a papouskuje nauceny text. Neverim, ze nekomu voda pomohla. A co nase mineralky z lecivych pramenu v Karlovych Varech, Vincentka z Luhacovic, jine. Jsou mnohem ucinnejsi a vime co pijeme.

Kamarádka nemá fotografii.
Martin | 3.4.2014 14:21

Co se týká té korálové vody tak s ní mám zkušenosti již pár měsíců a musím říct, že mě nadchla natolik, že jsem udělal stránky na její podporu, ale je to věc názoru každého z nás :).

http://www.koralova-voda.com/

Kamarádka nemá fotografii.
tonis | 1.6.2013 21:10

TO angelwoman: já tomu věřím,ono je to s tím ph i logické,ale s tou cenou něco udělejte, protože jen za přísadu do vody to je darda. Nebo chcete pomáhat jen boháčům,pokud to zlevnit nejde měli by jste hledat jiný způsob ionických zasaditých minerálů než přes korálový písek. přeji pěkný den

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 16.10.2009 14:54

Mnoho studií prokázalo, že pacienti, kterým byl podán například neškodný, ale neúčinný hroznový cukr, ale kterým bylo řečeno, že jde třeba o lék proti bolesti, brzy hlásilo, že jejich bolesti ustupují. Tento placebo efekt se podle výzkumů objevuje zhruba u 30 procent všech lidí. Rakouští a němečtí experti teď dokládají, že obdobný efekt může působit i obráceně, tedy negativně. Obecně jde o to, že účinnost mnoha léků je do značné míry závislá na psychickém stavu a „naladění“ pacienta. Výzkumy sice ještě nejsou tak rozsáhlé jako zkoumání placeba, ale jejich výsledky jsou již jednoznačně průkazné. Například skupině čtyřiceti astmatiků byl podán lék s upozorněním, že může vyvolat alergickou reakci. Přestože šlo o naprosto neškodnou látku, reagovala téměř polovina zkoumaných osob zhoršeným dýcháním a plných dvanáct z nich dostalo regulérní astmatický záchvat. Vzápětí byla stejná neškodná látka podána stejným pacientů jako lék, který jejich potíže odstraní. A skutečně - rychle se jim ulevilo a byli v pořádku. 

<b> I návody na užívání léku mohou působit jako nocebo </b> Při jiném pokusu bylo lidem v určité lokalitě sděleno, že mohou pociťovat obtíže proto, že v blízkosti jejich bydliště je vysílač umožňující spojení mobilních telefonů. Brzy se mnozí skutečně s různými potížemi hlásili. Háček byl v tom, že vysílač vůbec nebyl zapojen. Podobné studie dokazují, že silný a rozšířený efekt nocebo opravdu existuje. Dal by se definovat tak, že už pouhá obava z nežádoucího nebo vedlejšího účinku léku vede u mnoha lidí k tomu, že se tento účinek skutečně dostaví. Například farmakolog Uwe Gessner upozorňuje na to, že velmi rozšířený je tento negativní efekt v souvislosti s návody, které jsou přibalovány ke každému léku jejich výrobcem. Ten kvůli právní ochraně vyjmenovává všechny možné, i zcela nepravděpodobné, negativní vedlejší účinky preparátu. Pacienti, kteří si návod pečlivě přečtou, jsou mnohdy už tímto výčtem vyděšeni tak, že jim lék nepomůže, ale spíše se jim přitíží. “Pacient může být negativně naladěn z různých důvodů: buď je to od přírody pesimista, nebo má špatné zkušenosti s předchozí léčbou, nebo se mu dostane negativních informací od lékaře, lékárníka či z médií. Psychika je strašně důležitá, a proto by lékaři měli vždy pacientům zdůrazňovat, že pozitivní účinky léku převažují nad riziky,“ říká Gessner. <b>

</b>

<a href=„http://www.ctk.cz/“> ČTK </a>

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 16.10.2009 11:26

šmankote!!!! Dejte svému organismu dostatek vápníku   ( a vůbec všeho v přiměřeně pestré stravě) a on už si s jeho hospodařením poradí sám. To nejsou žádné kampaně, kdy si majitel toho těla zrovna vzpomene, to je neustálý proces, který probíhá nezávisle na naší vůli a takovou rychlostí, jak je potřeba. To, že nějaká potravina překyseluje, či odkyseluje pozná taky nejlíp organismus sám, určitě líp, než nějaký „chytrák“, který si to vycucal z prstu, popřípadě to opsal od jiného „chytráka“, který měl v noci vidění, či to sepsal podle toho jaký měl pocit v ústech, když si název příslušné potraviny přečetl napsaný na papíře. Rozum do hrsti, ne se řídit slepou vírou. I když připouštím že víra dokáže člověka dostat z průšvuhu. Samoléčící schopnosti organismu jsou netušené, jen nevíme jak je efektivněji podpořit.::usmev::
T

Mira
Mira Poslat vzkaz | 14.10.2009 11:36

to s tebou souhlasím. Je fakt, že od překyseleného organismu je spousta nemocí. Odkyselení jde, jak říkáš, i levněji .

Kamarádka nemá fotografii.
| 14.10.2009 10:20

se odkyseluji za levnější peníze. A hlavně nemusím přes někoho, sama si koupím, kdy chci.To je to,co mi vadí nejvíce, když nejsou výrobky normálně volně v prodeji.

Kamarádka nemá fotografii.
Alka1 Poslat vzkaz | 14.10.2009 09:43

proč rušit profil ? Stačí skončit s vaší propagací korálové vody. Informace jste podala, záleží na každém, jak k nim přistoupí. A neříkejte, že vám nejde o peníze.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 14.10.2009 07:56

Když věříte že Vám pomáhá, vidíte výsledky, přeju Vám to. Nechci Vám škodit. T

Kamarádka nemá fotografii.
Soleil Poslat vzkaz | 13.10.2009 22:47

Paní Dagmar99, můj příspěvek v žádném případě nebyl útokem na Vás, to jsem zdůrazňovala, i když to tak asi vypadalo. O korálové vodě nic nevím, nevyzkoušela jsem ji, tudíž ji neodsuzuji, jen jsem  - a nejen já - citlivá na propagace různých nových zázračných výrobků a musím uznat, že jsem si to na Vás - a nejen já - tak trochu vylila. Pokud máte ty nejlepší úmysly, pak jste jeden z mála lidí, kteří se prodejem a propagací takovýchto typů výrobků nepřiživují na ostatních. Hlavní je, že jsou Vaši zákazníci spokojeni. Jak zrušit profil, to nevím, dost možná to ani nejde.

Kamarádka nemá fotografii.
Dagmar99 Poslat vzkaz | 13.10.2009 22:23

Chci jen doporučit produkt,který pomohl mě osobně a dalším lidem.Máte dojem,že jsme si to všichni vymysleli.Chápu ,když se objeví něco nového je zde nedůvěřivost.Já jsem také nevěřící Tomáš,takže jsem to napřed vyzkoušela na sobě a až poté jsem s mými zkušenostmi šla na veřejnost.Vidím že jsem zde mnoha lidem trnem v oku,poraďte mi někdo jak zrušit profil,já to ráda udělám,abych nemusela stále čelit útokům.Děkuji

Kamarádka nemá fotografii.
Dagmar99 Poslat vzkaz | 13.10.2009 22:13

kteří také vodu pijí.
Svědectví o pití korálové vodyVýpovědi lidí,kteří už vyzkoušeli vodu s X2O

Jana N. 46 let Praha východ

Když jsem poprvé začala pít vodu,hned po první láhvi jsem cítili úlevu,trpím totiž na astma.
Lépe se mě začalo dýchat ustoupila dušnost.měla jsem i drobné flíčky ekzému,které po několik dnech se začali hojit a zmizeli.Hned jsem cítila nárůst energie a síly. Jeden večer mě syn láhev s vodou sebral a já pila obyčejnou vodu a druhý den jsem se cítila jako „nedovařená“,neměla jsem energii a odpoledne jsem si musela jít lehnout,což už neznám od doby co piji vodu X2O !! Taky tolik nemlsám jako kdysi a cítím se báječně.Je až neuvěřitelné jakou sílu má jeden sáček ve vodě,ačkoliv jsem předtím pila hlavně čaj nebo čistou vodu i drahé značky jako Evian,tolik energie jsem nikdy necítila.
Použité sáčky si potom večer namočené přikládám na oči,je to velmi příjemné.
Opravdu se cítím teď velice dobře a není to jen psychický pocit,ale i fyzický a moje maminka je toho taky důkazem,jí jen tak něco nepřesvědčí.
Moje maminka je velmi nedůvěřivá,tak nejdříve zkusila jen sáčky na několik dní.Také hned cítili nárůst energie,teplo v oblasti břicha kde normálně mívá nepříjemný chlad.tento problém řešili bez výsledku i lékaři.
Přiznám se,že vodu přidávám i svým kocourům a opravdu jim chutná,protože musím častěji dolévat než dříve.
Už se těším na další balíček,který jsem objednala na 299 dolarů aby každý v mé rodině ( mám tři děti ) měl svoji láhev a denní dávku X2O.Sami totiž říkají,že se cítí mnohem lépe,více energie,lépe spí.A to dříve pili hlavně colu a jiné sladké limonády.
Voda je od pradávna boží dar,ale tady na tomto místě ji vzdávám hold,jelikož si to plně zaslouží.
Děkuji a vodě zdar

Anna Ř. 62 let západní Čechy

Když jsem začala se svým manželem pít X2O, začala jsem se cítit velmi dobře,měla jsem více energie,jako kdyby člověk sundal olověnou vestu a čtvrtý den mě přestalo bolet rameno a koleno.A i když se teď mění počasí,už tuto bolest nemám jako dříve. Výrazně se nám oběma zlepšila pokožka,je mnohem jemnější a vláčnější. Po týdnu mě přestali bolet křečové žíly a manžela pálet žáha,na kterou hodně trpěl.Za dva týdny zhubl 2kg a to nezměnil režim ani stravu.Prostě se cítíme mladší.

Michaela Ř. 13 let středočeský kraj

Po třech dne pití X2O,zlepšení ekzému na rukách.Po týdnu ekzém téměř zmizel a ruka byla krásně vláčná a jemná.

Sára S. 8 let Poděbrady

- nohy a ruce zasažené atopickým ekzémem - plocha pod koleny 4×4 cm rozškrábané do krve.
Během prvních dnů se tato místa rychlým způsobem hojí a dnes jsou hladká a růžová. Korál jsem doplnila o mast RYBILKA, která promastila suchá místa. Další známkou je klidný spánek.Předtím to byl křik ,občas i pláč a neklidný spánek.

Jarda Ř. 36 let Praha východ

Po několika dnech pití vody jsem zjistil výrazné zlepšení kůže,byla hebká a svěží.
Pozoroval jsem zlepšení spánku a po 14 dnech je spánek klidný,bez buzení.
Další zkušenost je s alkoholem.Po větší oslavě plné alkoholu,jsem už brzy ráno pil vodu s korálem a lidi na oslavě začali při pít při snídani.Bolest hlavy rychle ustoupila a nevolnost také.Tak při velkém konzumaci alkoholu doporučuji popíjet i vodu s korálem.

Anna Ř. 62 let západní Čechy

Půl roku jsem brala léky na zvýšený cholesterol.Při poslední kontrole jsem měla zvýšený cukr na 7,ale neměla jsem žádné léky . Nezměnila jsem stravu a poslední 4 týdny jsem nebrala léky na cholesterol. Po 5 týdnech pití vody X2O jsem byla na kontrole u lékaře,po vyšetření mě řekl,že cukr i cholesterol je úplně v pořádku a celkové výsledky krve jsou moc dobré. Také mě přestali bolet kolena a klouby,při chůzi do schodů mě nic nebolí a nechodím ani na masáže,bez kterých jsem si to nedokázala už léta ani představit.

Dana J. 45let Morava

Po užívání vody s X2O se mě zlepšil spánek,dřív jsem se v noci vzbudila a už jsem neusnula.Dnes když se probudím třeba na toaletu,potom bez větších problémů usnu,což dřív neexistovalo.Cítím mnohem více energie a nejsem tolik unavená.Za měsíc jsem zhubla 3kg.a to jsem nezměnila jídelníček nebo se nějak jinak omezovala.Také se mě zlepšilo vyprazdňování.Když mám oteklé oči,použiji namočené použité sáčky s korálem a to funguje na 100%. Nikdy jsem nepila samotnou čistou vodu,ale voda s X2O je taková jiná,dobrá řekla bych až „ KULATÁ „.pije se skoro sama a nebolí v žaludku.Kdež to obyčejná balená voda je taková „ OSTRÁ „.

Milan N. 42 let jižní Čechy

Můj zdravotní problém byl že se mě ucpávají tepny,měl jsem velké bolesti svalů hlavně na nohou.Po 3 dnech pití vody X2O mé bolesti ustoupili.Cítím nadbytek energie a celkově se cítím moc dobře.Nikdy jsem nemohl vypít čistou vodu na lačný žaludek.Vodu s X2O mě to problém nedělá a tato voda se pije úplně sama,prostě mě chutná.
Vodu začal pít i můj tatínek 67 let.Před devíti lety prodělal pásový opar,lékaři ho vyléčili,ale měl poškozené nervy a lékaři s tím nemohli nic udělat.Jenom bral léky na bolest a bolesti měl skoro pořád.Po pití vody s X2O měl první dny velké bolesti,že ani nevylezl z postele.Už to chtěl vzdát a říkal,že tuto vodu pít nebude. Čtvrtý den bolesti ustoupili a léky úplně přestal brát.Navíc mu voda opravdu začala chutnat a dnes chodí po zahradě a pořád sebou nosí zelenou láhev s korálovou vodou a cítí se dobře.Na naši vodu dnes nedá dopustit a nepije žádnou jinou.
A taky jeden poznatek od těch nejmenších.Můj syn 3 roky vždy pil vodu se šťávou a jednou viděl manželku jak pije naši korálovou vodu z obyčejné lahve a šel se taky napít.Potom si šel
hrát na počítač,ale za chvilku se šel napít vody znova a znova.Ptal jsem se co to pije,že to je voda bez šťávy,kterou nikdy nepil.Odpověděl,že tato voda je jiná a že mu chutná.Po chvilce,ale vyskočil od počítače a začal běhat po domě a pak vyběhl na zahradu a pořád běhal a skákal.Dokonce pošlapal i zahrádku a naše zasázené brambory.Chvilku jsem to nechápal,ale pak mě došlo,že se napil té správné vody a dostal do svého tělíčka tu nejlepší energii.

Dana J. 45 let Morava

Mám kocourka, který trpí na alergie jak je tomu u lidí. Každý rok na jaře v létě kvůli tomu má přibližně 4-5 měsíců problémy. Rozškrábá se za uchem až do krve, je nevrlí a musí nosit takový plastový límec na krku, aby si nedosáhl na hlavu při škrábáni. Začala jsem mu dávat také naši korálovou vodu. Po několika dnech se mu začali pěkně hojit ty rozškrábané rány, začal být klidnější. Nakonec jsem mu sundala límec a už se vůbec neškrábe, i když to období pylů má trvat ještě dva měsíce.

Michal 53 let Protivín

Pracuji jako pekař, pracuji na odpoledních a nočních směnách po 12 nekdy i 16 hod.denně a jsem pořád na nohou. Ranní vstávání dělalo mi problémy. Když jsem začal pít vodu s X2O, po 3-4 dnech jsem cítil nárůst energie a měl jsem mnohem více síly. To ranní vstávání mě nedělalo už vůbec problém, vstával jsem docela odpočatý a vyspalí a ne jako dříve. V práci se všichni divili, že jsem v pohodě, čilý, plný energie a v dobré náladě. Nás, kteří piji vodu X2O, je na pekárně už pět a všichni chodíme se zelenými láhvemi. Spolupracovníci, kteří chodí jen na 8 h směny nechápou jak je to možné, že jsou unaveni ke konci pracovní doby a ostatní (co mají zelené láhve) mají před sebou ještě plno hodin práci v pekárně a jsou plné energii, vtipkuji, není na nich vidět přepracovanost. Dříve mě z té práci boleli nohy a hlavně chodila, když jsem šel po směně domu. Měl jsem pocit, že nohy jsou «těžké&raquo;,oteklé a horké. Dnes je to úplně jinak, nohy mě neotékají a neboli. Díky této vodě snáším tuto náročnou práci mnohem lépe. Přestal jsem pit pivo, bez kterého si nemohl představit ani jeden den. Pomáhalo mně neutralizovat chutě a pachy z pekárny. Dnes nemám na něho chuť. Moje manželka tomu vůbec nevěřila a odmítala pít vodu. Nakonec jsem ji přemluvil, aby začala pít naši vodu. Také po třech dnech začala mít hodně energie a síly. Spí méně a kvalitněji, je více odpočatá. Přestali ji bolet nohy. Dnes mně děkuje, že jsem ji přemluvil, aby to zkusila.

Jiří 35 Středočeský kraj

Po týdnu používání vody s X2O, jsem cítil nárůst energie, přesto že jsem celý den pracoval a večer jsem do noci byl na počítači, pořad jsem měl dost energie. Ze sportu mám pořád oteklé a bolavé kotníky, otoky částečně začali ustupovat a bolesti také. Půl roku mám ječné zrno a najednou se mě začalo pomalu ztrácet.

Kamarádka nemá fotografii.
Dagmar99 Poslat vzkaz | 13.10.2009 22:09

Jsem v invalidním důchodu,takže důchod také není závratná částka,když jsem si spočítala kolik peněz jsem vydala za léky v lékárně ,které pouze mé bolesti utlumily ale neodstranily,rozhodla jsem se pít „korálovou vodu“slengový název,kterou si objednávám za velkoobchodní cenu přímo z firmy z USA.Mám artrozu v rameni ,ruka byla téměř nepohyblivá,neudržela jsem v ruce ani konvici na kávu,ruku jsem nedala za záda,nyní po 3 měsících pití vody,se pohyblivost značně zlepšila,dále jsem měla těžké olověné nohy velké otoky okolo kotníků,dnes už otoky nemám a těžké nohy jsou již minulostí,dále než jsem začala pít vodu jsem měla chronický zánět dásní,dásně mi krvácely,zuby se viklaly,zubařka mi doporučila vodičku z lékárny kapat na kartáček s pastou a masírovat dásně,bolesti neuvěřitelné ,brala jsem 2 ibalginy 600/denně na boplest,při začátku pití vody se bolest vystupňovala po 3 dnech ustala,po týdnu přestaly dásně krvácet a zuby se usazují a neviklají.Dnes už nevím co je pálení žáhy,nebo křeče v nohou,které mě také trápily.Choleserol který jsem měla též vysoký mám v normě a tlak se mi upravil též do normálu.Dokonce jsem zhubla již 5 kg i když se stravuji stejně.To jsou mé poznatky při pití Xtreme2O

Kamarádka nemá fotografii.
Soleil Poslat vzkaz | 13.10.2009 21:56

A mohu se zeptat, jaké účinky měl tento produkt přímo na vás? Jinak cena je překvapivě nízká...

Kamarádka nemá fotografii.
Dagmar99 Poslat vzkaz | 13.10.2009 21:50

není bohatnout na lidech.Jen vím jaké účinky transformovaná voda má na organizmus.Co se týče ceny klidně ji zde napíšu i s tím že mi bude zrušen profil.Cena 1 sáčku na celý denní pitný režim 2,5-3 l vody je 22kč To je ode mne vše ,Xtreme2O je přírodní produkt,žádná chemie,nic Vám zde nevyvracím ani nenutím,berte to prosím jen tak že předávám info o vynikajícím produktu.Není to lék ani doplněk stravy.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění