Diskuse: Závislost na sladkém

   
Řadit:
12
příspěvků
Správce: Soleil
Kamarádka nemá fotografii.

TO Lucy87: Taky patřím mezi závisláky na sladkým a už bez něj dokážu vydržet třeba skoro měsíc. Jenomže pak přijdou ženské dny a znáte to :-P :-D Čokoláda je to jediné co pomáhá od bolesti a na uklidnění.

Kamarádka nemá fotografii.
Soleil Poslat vzkaz | 13.10.2009 20:27

Čím víc toho člověk sní, tím víc na to má chuť:-) Já zkusila nahradit klasický sladkosti těma netradičníma (chalva, celozrnný sušenky slazený obilným sirupem, čokoláda, která není slazená bílým cukrem,...) a od té doby už mi klasický sladkosti přijdou až moc sladký. Na jiným typu cukru než na bílým asi závislost tak snadno nevzniká...a když si zvyknete, chutná to stejně dobře, nebo i líp:-) Ale je to o zvyku.
Zase si říkám, že je lepší zbožňovat sladkosti než tučný salámy:-)

Kamarádka nemá fotografii.
Zazunkua Poslat vzkaz | 13.10.2009 13:18

Ahoj,
moje máma bere Bioaktivní Chrom - nejen kvůli zdravé výživě, ale i kvůli váze. Pomohl jí hodně, zhubla 20kg a ona se sladkým doslova cpala - přesně jak píštete vy a bohužel je ten typ, co se podívá na čokoládu a má kilo navíc :-( Tak to máte holky štěstí, že Vám to neleze do váhy, ale jen do peněženky. Já se také musím hlídat.

Katy85
Katy85 Poslat vzkaz | 20.2.2009 21:26

Tak to musím souhlasit já čokoládu můžu v každé podobě a pak sem po jí docela dost aktivní, třeba tedkom se mi nechce spát a musím jít něco dělat asi si půjdu ještě zacvičit.::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Lucy87 Poslat vzkaz | 20.2.2009 16:20

Moje mamča kdysi ten diachrom zkusila a říkala že měla chuť na sladké ještě víc ::vysmaty:: asi je to tím že člověk pořád na to myslí že sladké nesmí a pak o to sní ještě víc, ale zase nebylo by na škodu to vyzkoušet, určitě o tom popřemýšlím!! Nemá s tím diachromem někdo z vás zkušenosti??

Kamarádka nemá fotografii.
rozalie224 Poslat vzkaz | 20.2.2009 15:47

Co mě těší nejvíc , že nejsem sama ,kdo má rád čokoládu.
Určitě jsem závislá.nemám ji každý den,ale jak si ji koupím,
tak si řeknu sním jen kousek.,ale sním ji celou.
Oříšková ,mandlová nebo studentská pečeť
to je ňamka.
Přeji krásný den!::kvetina::

Hana
Hana Poslat vzkaz | 19.2.2009 20:03

já po čokoládě mám zase pocit štěstí a euforie, ale říká se, že je to rychlá vzpruha a zase rychlejší úpadek. A to já nepociťuju. Skoro pokaždý mám po ní spoustu energie už po celý den.::kvetina::

Hana
Hana Poslat vzkaz | 19.2.2009 20:00

Já taky Lucy mám záchvaty zdravé výživy, ale pak stláskám sladkého, hrůůůza ani nemohu povídat a taky někdy sladké mléko salko.::radujici::Mohla bych jíst třeba sladký a pak ovoce a zeleninu. Žvýkačka mi taky nepomáhá, teď mám vložku v zubu a nemohu žvýkat a žvýkat jsem taky zvyklá a chybí mi i žvýkačka moc. ::placici::Taky mám ráda fíky a datle a sušené ovoce, ale stejně mi chutná víc třeba tyčinka Snickers a nebo Mars a nebo teď výborná velká karamelovo oříšková milka. Hrůůůůza se mnou.Lucy zkoušela jsi diachrom, nebo jak se to jmenuje, že potlačuje chuť na sladké? Já to zatím nezkoušela, ale uvažuji o tom. Doposud jsem si říkala jen jez když ti to chutná, ale už s tím potřebuji něco dělat.::tleskajici::

Kamarádka nemá fotografii.
Lucy87 Poslat vzkaz | 19.2.2009 11:22

Ono je právě to, že nejde jen o to, že by to lezlo do váhy, to ani ne, važím pořád stejně ať spořádám čeho chci, ale spíš to leze do peněz:) a taky si myslím že to pro tělo není nejlepší jíst takové množství sladkého-cukru, mohou z toho vznikat kvasinky, navíc mi připadá člověk takový unavený, jako bez energie...chci se teto závislosti zbavit kvůli zdravějšímu stylu života, pořád si kupuju nějaké přírodní produkty a pak si to takhle vždycky zkazím a je po zdravé životosprávě!!!! ::placici::

Hana
Hana Poslat vzkaz | 19.2.2009 09:48

taky bych potřebovala poradit. Každý den sním tabulku čokolády. Dřív jsem to jedla a neřešila, ale teď mi to tlačí v žaludku jak kámen a jak píšeš Lucy, tak když si toho sladkého koupím víc - říkám si třeba na dva dni, tak to sním v jeden den::kvetina::Klidně sním bonbonieru na posezení a taky 5ks kofily tu miluju. Dcera mi kupuje např. k narozeninám dvacet kofil a já jsem schopná je sníst během dne, když vím, že je tam mám. Moc se stydím::stydlivka::::stydlivka::::stydlivka::Sladké musím mít každý den - buchty a dorty ne.
 Kupodivu mi to na tloušťku nejde to je jediný štěstí, ale asi to není nic zdravého::ne-ne::::ne-ne::Ale jak proti tomu bojovat nevím. Dřív mi to bylo jedno, ale teď některé zdravotní problémy by mohly být od toho ::ne-ne::

Kamarádka nemá fotografii.
RadkaK Poslat vzkaz | 19.2.2009 06:50

Ahoj, já mám taky takový podobný problém, řeším to tím, že vždy, když mě přepadne chuť na sladké, tak si vezmu žvýkačku ::ano-ano::, někdy to i pomůže. ::vysmaty::
Hodně štěstí R.

Kamarádka nemá fotografii.
Lucy87 Poslat vzkaz | 18.2.2009 19:47

Chtěla bys se zeptat, jestli nemáte nějaký fígl, jak vyzrát na závislost na sladkém, já bez sladkého nemůžu být, vždy si nakoupím hodně sladkosti a nepřestanu je jíst dokud je všechny nesním...ale už chci toho opravdu nechat, protože je to fakt už závislost!!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění