Diskuse: život v invaliditě není nuda

1 2 3 4 .. 141 .. 282 .. 422 .. 562 Další »
   
Řadit:
8424
příspěvků
Správce: Majka33
Kamarádka nemá fotografii.
produkt | 29.6.2012 10:55

Tak zkus tyhle produktové fotografie když ti tamty nevyhovovali http://foceni-produktu.eu

Kamarádka nemá fotografii.
Majka33 Poslat vzkaz | 13.10.2009 08:52

::srdce:: ::smutny::Děkují za povzbuzení,utíká to jak voda,přesně ještě polovinu jízd má před sebou.Byla jsem včera a jdu zítra a v pátek.Za tři týdny dělám zkoušky,testy na PC to budem dělat na městském úřadě,pak jízdy a ještě otázky z údržby auta.No snad to zvládnu.Taky ti přejí hodně zdraví a žádné starosti.Zatím pa pa ::srdce::::kvetina::

Zdenicka
Zdenicka Poslat vzkaz | 12.10.2009 15:01

Všechny Vás zdravím!!!!
Majko- ani jsem nevěděla že děláš autoškolu,ale to uteče jako voda a papíru budou natotata::smich::::smich::::smich::,závěrky uděláš,jseš holka šikovná!!!!!!::souhlas::::souhlas::::souhlas::Vždyť na tom nic  není,nejhorší snad jsou technické otázky,ale ty se dají našprtat!Držím Ti palečky i po zdravotní stránce!!!

Kamarádka nemá fotografii.
Dorka Poslat vzkaz | 10.10.2009 23:26

Jaruško, napsala jsem ti
vzkazík a povolila přístup takže můžeš kdykoliv za námi, hlavně je
diskuze uzavřená a konečně si užíváme soukromí<img src=“../images/smajlici/smile-usmev.gif“ />.

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 10.10.2009 15:17

jinak asi to tak doktoři chtěli,nooo,ono jak kdy přítel třeba na víkend mohl,když byl se žlučníkem ::vysmaty::::smich::::smich::,tátu když mu tenkrát bylo zle,tak by ho pomalu vyšoupli ::och::::och::::ou-nou::.Hlavně aby vše bylo v pořádku a jak co mááá ::srdce::::srdce::::smutny::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 10.10.2009 15:11

vypravecko,tak mi napiš do mailu nick,já to Dorince písku,jestli to ještě nemáš.....::ano-ano::::ano-ano::::souhlas::.::smutny::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
| 10.10.2009 09:03

vás všechny a přeji vám hezký den. Tady je zataženo. Předevčírem k večeru jsem musela poprosit sousedku, jestli by neodvezla dceru do nemocnice, včera odpoledne jsem za ní byla a dnes mi před chvíli volala, že přes víkend si ji tam chce lékař, který má dnes službu, nechat. Je z toho zklamaná, poněvadž včera jí doktorka říkala, že když bude mít odběry v pořádku, že by dnes mohla jít domů. Večer se ptala sestry na výsledky a ta jí řekla, že je má dobré. Odpoledne tam za ní zase jedu. Říkala jsem jí, ať se doktorovi nediví, včera tam nebyl, tak nechce nic riskovat. Stejně dopadla i slečna, které včera slíbili, že by mohla jet na dovolenku na víkend domů, taky jí dnes ten lékař nepustil. Jinak na dámě jsem se zaregistrovala, jen musím počkat, až mi dorka povolí vstup.  v noci jsem nemohla usnout, usnula jsem až po črtvrté a od sedmi jsem již vzhůru.

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 8.10.2009 16:46

tak už můžete k Dorince,píše už přístupy,takže super.::souhlas::Kdyžtak kdybyste někdo nevěděl nebo neměl,tak mi pískněte ::souhlas:: rádi Vás tam všecky uvdidíme...............::srdce::::srdce::::srdce::::srdce::::srdce::::smutny::::smutny::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
| 8.10.2009 14:21

vás všechny. T o včerejší počasí nemělo chybu. Včera dopoledne jsem byla v tescu pro DVD disky, odpoledne jsem se pustila do mytí oken, taky jsem vyprala všechny záclonmy a závěsy a dceřin přítel (včera vyjímečně přišel z práce kolem 15-ti hod.,předevčírem jel do Prahy a v noci se vrátil a hned jel to přivezené zboží rozvést), dne szase jel do Prahy a kdy se vrátí zatím neví. Dnes jsem domyla okna, zůstaly mi 3 dvojdílná a dceři jsem zkracovala závěs. Z a chvíli se podívám na seriál a pak se půjdu s Lumpíkem projít. Je tady dost silný vítr, ale je teplý.
Před 14-ti dny jsem přestěhovala z venku květináče a minulý týden mi rozkvetl jeden vánoční kaktus a druhý má hodně poupat.

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 7.10.2009 18:43

tak můžete i ke mě já mám stejnou jako Dorka,až Dorka dorazí,tak jen přejdeme.::souhlas::::smutny::::smutny::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 7.10.2009 18:03

všecko jsem napsala do mailíku,i Dorince tak se pak sejdeme u ní ::souhlas::,kdyžtak řekněte i okolo,já na všecky asi mailík nemám ::svaty::.Ale snažím se.::svaty::::smutny::::smutny::::smutny::

Bara
Bara Poslat vzkaz | 7.10.2009 17:41

to bude dobré uvidíš ::chlacholici::::chlacholici::::chlacholici::jsem moc ráda že se k nám přidáváš vlastně všechny i Marta a Vypravěčka však my se najdeme a budeme moc povídat i otevřeněji.::radujici::::radujici::::radujici::

Kamarádka nemá fotografii.
Majka33 Poslat vzkaz | 7.10.2009 17:31

::srdce:: ::srdce:: ::srdce::já se taky k vám přidám::tleskajici::chci být jen s váma,jste moje zlatíčka všechny.Já zase dnes byla na sono prsů a mám na levém prsů drobnou cystu,minulý rok to byl uzlík a už se z toho vyklubala cysta.no nejsem moc spokojená.Pořád něco ach jo::stydlivka::.Jinač nic vážného.Holky já jdu vás najít a kdyby něco tak písnu.Tak pa pa::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 7.10.2009 14:35

takže všem píšu mailíky ::radujici::::radujici::::radujici::::radujici::.Dorinko napíšu Ti vzkazík joo.::souhlas::::srdce::::srdce::::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
Neznámý uživatel | 7.10.2009 14:12

kdybyste něco nevěděli,tak se ptejte ::ano-ano::,mám tam stejný nick jako tady.::souhlas::

1 2 3 4 .. 141 .. 282 .. 422 .. 562 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění