Diskuse: zmena partnera

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: Tatu
Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 7.10.2009 12:56

To jsem se měl vsadit, že to tak dopadne. Jako že se nesázím. Taky řešení. Ale nechtěl jsem ho radit. Protože jak už jsem napsal, staví to jednoho ze zůčastněných do role blbečka. Ale co, možná si to zaslouží. Co oči nevidí, srdce nebolí. Tak hodně štěstí. Carpe diem.
T

Mlada
Mlada Poslat vzkaz | 6.10.2009 10:28

manželství funguje, tak je velký risk to zkoušet s jiným. Zvítězí láska? Ale která?
Znám případ, kdy by taky měla zvítězit láska, ale z toho druhého se po x letech stal alkoholik. To je pak procitnutí. Pokud je člověk v manželství, měl by používat hlavně rozum.

Kamarádka nemá fotografii.
kapujda Poslat vzkaz | 4.10.2009 18:44

Zadnou zmenu jsem neprovedla, mam jak manzela, tak milence. Taky bych o milence nerada prisla, schazime se uz prez tri roky. Myslim si ze by jsme si sli za chvili stejne na nervy, jako s manzelem. Takhle se mam stale na co tesit a zivot ma lepsi smrnc.::srdce::::srdce::::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
Dalexa Poslat vzkaz | 4.10.2009 13:52

Docela by mně zajímalo, jak se to u Tebe vyvíjí. Jestli už jsi udělala ten krok. Já jsem na tom totiž naprosto stejně a plácám se v tom jak ryba na suchu. Vůbec nevím co dělat. Toho nového miluji tak jak jsem nikoho nemilovala. Připadám si jak náctiletá a je mi krásně. Na druhou stranu si vůbec neumím představit kdybych jako blesk z čistého nebe řekla manželovi, který nemá o ničem potuchy, že se s ním rozcházím. To by asi bylo čóro móro.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 5.8.2009 12:25

Nade vším zvítězí láska. Když ho miluješ a víš, že tě miluje i on, tak to zvládnete. Normálně řekni doma, že miluješ jiného a že kvůli tomu od manžela odcházíš a chceš žít s tím druhým. Že se omlouváš, ale nedá se s tím nic dělat. Sice bych radil, abys s tím rok počkala a viděla všechno v reálnějších barvách, aby poblouznění vyprchalo, ale zase bys dělala z muže pitomce a dost možná si to nezaslouží. Tak to udělej hned, ale nesmíš si pak ten krok nikdy vyčítat. Už ti zbyde jen být šťastná. Pak normálně zažádáš o rozvod, dáš to vědět všem příbuzným a přátelům, dohodnete se s manželem o bydlení a majetku a normálně se rozejdete. Co s tím jiného.
T.

Kamarádka nemá fotografii.
| 5.8.2009 08:23

...Ti bude v tomto případě nanic.
Protože Tvůj vztah je jiný, než těch ostatních.
Obávám se, že v tomhle zůstáváme každý sám. Nikdo to za nás neudělá. Musíš zvolit pečlivě všechna pro a proti. jen opatrně, je to velké rozhodnutí. Držím pěsti.

Kamarádka nemá fotografii.
kapujda Poslat vzkaz | 4.8.2009 19:12

Mam problem, miluji jineho muze a jsem 26let vdana. Ma nekdo zkusenost s vymenou jednoho muze za druheho?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění