Diskuse: Hubnutí s poradci

Řadit:
12
Kamarádka nemá fotografii.
maria3481 | 10.4.2014 14:31

Prášky na hubnutí - http://track.thermacuts.cz/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=956&pid=115&bid=advandec Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

Pavllina Poslat vzkaz | 6.10.2009 15:07

Dobrý den,omlouvám se::usmev::
Diskuzi jsem si založila v neděli a Vám poslala omluvu,jestli nedošla,tak se omlouvám ještě jednou.
Jsem proškolena firmou,knihami...

sidonia Poslat vzkaz | 6.10.2009 14:17

Dobrý den,jsem proškolená firmou,a moc se omlouvám,nevěděla jsem že to je pouze vaše,opravdu se omlouvám,nezlobte se.Dá se to vymazat?

Therezka Poslat vzkaz | 6.10.2009 14:07

PAvlíno prosím propagujte si reklamu ve své vlastní diskusi a ne v mé, děkuji za pochopení:)

Therezka Poslat vzkaz | 6.10.2009 14:06

Chci se zeptat, koukala jsem na Vaše stránky? Vy jste poradce se vzděláním? nebo jste proškolena pouze firmou na výrobky které propagujete? Děkuji za odpověď.

Therezka Poslat vzkaz | 6.10.2009 14:02

Dobrý den, nechci být nezdvořilá,ale dejte si svojí reklamu do své vlastní diskuse a ne do mé.Děkuji ::usmev::

sidonia Poslat vzkaz | 6.10.2009 13:58

ahoj ,jmenuji se Zdenka a pomůžu Vám ohledně zdravého hubnutí....vhodné i pro kojící maminky.více na www.okg-fit.cz/vasezdravi

Therezka Poslat vzkaz | 5.10.2009 11:31

Jsme výživová poradna Bio-Life. <strong>Zabýváme se poradenství</strong>m:
stravování a výživa; pitný režim; jídelníčky sestavené na míru (redukce
nebo zvýšení hmotnosti; dle zdravotního stavu, děti, dospělí, těhotné a
kojící, pracující), zdravá příprava pokrmů, poradenství k jednotlivým
složkám potravin,tvarování postavy s cílem hubnutí, sportovní výživa,
čištění a regenerace.

<strong>Pracujeme jako tým!</strong>
Společně Vám navrhneme terapii, sestavíme jídelníček a doporučíme
vhodné sportovní aktivity. Zohledníme váš věk, výšku, váhu a zdravotní
stav. Klademe důraz na důvěru poradce a klienta, a proto osobní
konzultace povedeme tak, aby jste se uvolnili a cítili se s námi co
nejlépe.

K dispozici máme měřící přístroj OMRON, kterým měříme % tuku v těle.

Schůzky a konzultace je možno provést osobně v Praze, přes email, icq, skype.

www.bio-life.cz

Pište na thielova@bio-life.cz, volejte na 737784326

Pavllina Poslat vzkaz | 4.10.2009 13:23

Ahoj všem,jmenuji se Pavlína a dělám výživové poradenství zaměřené na zdravé snidaně,hubnutí,proštíhlení postavy,nárůst energie..atd.
Jestli budete mít jakoukoli otázku,kontaktujte mě na email:pavlinal101@seznam.cz

Therezka Poslat vzkaz | 14.9.2009 10:41

ahoj, no samozřejmě...ozvi se mi na můj email: <a href=„mailto:tereza.thielova@centrum.cz“>Tereza.Thielova@centrum.cz</a> a probereme to. Probereme to, služby jsou sice u nás placené, ale můžeme se spolu domluvit na nějakém rozumném řešení,aby to bylo výhodné pro obě strany, pro nás je hlavně důležité aby jsi se cítila dobře a hubnutí šlo samo :) a nestálo to moc peněz. vyplníš mi dotazníček, který ti pak pošlu a uvidíme kde jsou chyby a tak :).  Terka, budu se těšit na email:)

renatkad Poslat vzkaz | 14.9.2009 08:05

Ahoj, četla jsem, že s tvou přítelkyní děláte poradenství o hubnutí. Mohla bych tě tedy poprosit o radu? Potřebovala bych shodit tak min 20kg...::placici::

Therezka Poslat vzkaz | 7.9.2009 12:24

ahoj, jmenuji se tereza a společně s mojí kolegyní ivou děláme výživové poradenství zaměřené na hubnutí, posílení svalstva, změna životního stylu atd...pro nemocné, těžce pracujicí, maminky, děti a další... četla jsem zde mnoho příspěvků a velmi ráda Vám pomohu a poradím. Kontaktujte mě: Tereza.Thielova@centrum.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění