Diskuse: Kámoška na hubnutí z Prahy

Řadit:
3
Kamarádka nemá fotografii.
Krikri Poslat vzkaz | 2.10.2009 09:51

Ahojk, přečetla jsem si tvůj příspěvek a moc ráda, bych se k tvé snaze o hubnutí připojila. Já jsem také z Prahy je mi 26 let, ale děti bohužel žádné nemám. Pokud bys chtěla, můžeš mi napsat na e-mail krikri76@seznam.cz

Therezka Poslat vzkaz | 7.9.2009 12:25

ahoj, jmenuji se tereza a společně s mojí kolegyní ivou děláme výživové poradenství zaměřené na hubnutí, posílení svalstva, změna životního stylu a pod...najdeš nás na http://www.bio-life.cz/poradna-zdarma/vasi-biolajfaci.html . Pokud by jsi měla zájem a veděla by jsi o dalších osůbkách co potřebují poradit a shubnout, obrať se na nás, rádi pomůžeme a se vším poradíme. Máme jednotlivé osobní poradenství a budeme připravovat i kurzy hubnutí...Tereza.Thielova@centrum.cz

Hanicka0 Poslat vzkaz | 12.8.2009 10:01

Ahojky holky ráda bych našla kamarádku z Prahy na společné hubnutí, popř. dopisování a vzájemného motivování. Potřebovala bych shodit takových 10 kilo ::placici::. Ráda bych chodila s někým plavat, třeba i běhat, bruslit .... společně se to vždycky lépe táhne ::ano-ano::. Jsem z Prahy, je mi 25 a jsem už maminka dvou dětí. Budu s těšit na odpovědi ::smutny::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění