Diskuse: Nestrávené kousky jídla

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
QQ | 19.5.2016 15:34

TO Adik: Pokud si měla na střevní chřípku antibiotika tak bych předpokládala, že máš rozhašenou střevní mikroflóru a zkusil probiotika a zkyslé mléko. Pokud si neměla antibiotika přikláněla bych se spíše problémům slinivkou jako následek choroby a doporučila bych lehce stravitelnou dietu.

Muff Poslat vzkaz | 30.9.2009 07:38

Ahoj Adiku, neboj není to nic nenormálního, to se prostě občas stává. Po té střevní chřipce máš asi narušenou střevní mikroflóru a tak potrava zůstává „zachovalejší“ než obvykle. Ale záleží to hlavně na tom, jak rychle funguje zažívání - pokud jsi to jídlo měla v sobě jen 5 hodin, tak to opravdu nemůže být strávené! Určitě se stávalo i někdy dříve že jsi něco nestrávila, ale jak píšeš nezajímala ses o to a tak sis těch nestrávených kousků prostě nevšimla. ::ano-ano:: 

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 11.9.2009 12:56

Hele já měl taky šílenou střevní chřipku, fakt peklo. Týden ze mě šla jen voda, udržel jsem tekutiny, ale jídlo ne. Byl jsem celej rozlámanej a měl jsem uplně nafouklej žaludek, bolel mě, prostě zánět žaludku. Cpal jsem se endiaronem a už to docela přešlo, jen mám ještě trochu podrážděný konečník. Nebolí tě taky žaludek? Třeba máš taky zánět.. to chce opatrně jíst celkem pravidelně ale jen trošky a nebo si případně zajít k doktorovi. Pomáhají mi taky nejrůznější žaludeční čaje! Tohle léto se rozthnul pytel se střevníma chřipkama.. má to šíleně moc lidí

Anabelle Poslat vzkaz | 11.9.2009 11:37

Má někdo zkušenosti s čínskou medicínou Tianshi?Jestli tahle léčba zabrala někomu s dlouhodobými bolestmi zad a jaké přípravky konkrétně používat.

Adik Poslat vzkaz | 3.9.2009 19:51

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s kouskami jídla ve stolici. Před měsíce jsem měla strašnou střevní chřipku a od té doby chodím na velkou i 3x denně, i kdyz mám více méně normální tuhou stolici. Dneska jsem například na oběd jedla dušenou zeleninu (hrášek, mrkev, kukuřici...) a 5 hodin na to už jsem šla na velkou a stolici jsem měla náležitě barevnou s mrkví, hráškem... Nikdy dřív jsem to nesledovala, ale teď mi to přijde dost divné. Nevím, jestli jsem to „nestrávila“ i dříve. ::placici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění