Diskuse: antibiotika vs. antikoncepce

Řadit:
27
Kamarádka nemá fotografii.
Terka | 29.3.2016 20:58

TO Terka: ještě bych chtěla zmínit, že přítel se do mě neejakuloval

Terka | 29.3.2016 20:56

Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím někdo taky nemáte zkušenosti.
Beru HA a po prvním pohlavním styku jsem dostala zánět měchýře, ihned jsem nasadila den po sexu antibiotika. Pro jistotu jsem si udělala po x týdnech test a nic. Po druhém styku to samé, ale mám prostě předtuchy, nu prostě se bojím, jestli nejsem v tom

nysong | 4.8.2015 22:42

Chtěla bych se zeptat, zda mohou antibiotika Azitromycin Sandoz snižovat účinek antikoncepce Verezana. Antibiotika jsem brala 9 dní z důvodu zánětu močového měchýře a antikoncepci jsem začala brát poprvé, den po dobrani antibiotik. Dekuji za odpověď.

Anet | 10.3.2015 20:35

Chtěla bych se zeptat jestli ATB Triprim, snižují učinost hormonalní antikoncepce Minisiston.. Děkují moc za odpověd..

Anonym | 6.3.2015 19:20

Dobry večer,jestli užívaní antibiotik Nitrofurantion snižuje účinnost antikoncepce (Foxinette Neo).Dekuji.

Anonym | 6.3.2015 19:16

ahoj.chtéla bych se zeptat beru nitrofurantion antibiotika na zánet mechýre,ale mela jsem pohlavní styk s pritelem a beru antikoncepci Foxinette,jestli je tato kombinace léku bezpečná proti otehotneni.dekuji :-)

Simona | 12.2.2015 12:46

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli Augmentin, Fromilid a Prothazin snižují účinnost antikoncepce (Foxinette Neo). Děkuji

Anonym | 15.1.2015 23:38

Ahoj všem, v neděli jsem dostala antibiotika TRIPRIM na zánět močového měchýře, beru antikoncepci Bonadea a akorát jsem týden před menstruací. Nikde jsem nenašla, že by triprim snižoval účinnost HA. V úterý jsem měla s přítelem pohlavní styk, ale dali jsme si pozor a ejakuoval mimo mě. Myslíte, že je nějaké riziko selhání antikoncepce? Předem děkuji :-)

simona | 11.2.2014 10:11

Vliv antibiotik na antikoncepci by ti měla sdělit doktorka, Takže bych jí zavolala a pro jistotu se zeptala. Případně se podívej do příbalového letáku ATB i antikoncepce a měla bys to tam taky zjistit. Jinak nevím jak ostatní,ale já k antibiotikám beru i probiotika biopron 9, protože jakmile ATB dostanu, tak se mi objeví mykóza a průjem. Nevím proč,ale stává se mi to poslední dobou pokaždé. Teď chci začít brát probiotika dlouhodobě, tak třeba se tomu příště vyhnu

Billy | 5.12.2011 21:49

Dobrý den doktorka mi zjistila chlymidie ty pohlavní a předepsala mi antibiotika Azitromycin,mám je brát střídavě tři dny pak tři dny pauzu a pak zase tri dny a konec. Ale nevím jaký vliv mají antibiotika na mou antikoncepci. Beru Cerazette. A pokud mají vliv za jakou dobu mohu mít s přítelem nechráněný styk. Děkuji za podpověď.

Pavla | 19.7.2011 22:24

Dobrý den, zajímalo by mne, jestli (a na jak dlouho) snižují antibiotika „Ciprinol-250“ účinnost hormonální antikoncepce „Lindynette“. Děkuji za odpověď.

_Nina_ | 14.7.2011 12:00

Ahoj všem, užívám antikoncepci Artizia a gynekoložka mi předepsala ATB Sumamed 500 mg (Azithromycinum) na tři dny, které by nemělo ovlivnit účinek pilulek. Avšak již po dni mi to narušilo trávení a asi 4 dny jsem měla silný průjem (do soboty = poslední pilulka HA v platu). V úterý mi začala menstruace jako normálně v týdenní pauze vysazením pilulek a trvala 5 dní, jak má. V neděli jsem načala nové platíčko pilulek, ale mám strach o účinnost mé antikoncepce, protože hned v neděli jsme měli s partnerem pohlavní styk. Dnes je to již 11 den po styku a cítím zvláštně citlivá prsa a bradavky. Mohla selhat HA, i když menstruace se dostavila ve správný den? Jsem z toho celá mimo.. Děkuju Vám předem za radu či názor..

nindy Poslat vzkaz | 27.9.2009 14:27

ahojky,byla jsem před 14dnimi nemocná brala jsem antikoncepci a na začatku nich jsme brala i antibiotika penicilin no a stalo se to že přijel můj přitel s kterým jsem měla sex končně si nemusel davat pozor akorat ja sem moc v klidu nebyla protože se tito prašky tlučou tak jsem to udělala tak...v jednu odpol jsem brala antibiotika ve 3 antikoncepci..přitel přijel ve 4h asi odjel za půl hodky ja se osprchovala a od te doby jsem poslení dvě platička antibiotik nebrala myslela jsem si že antikoncepce to sklidni a těhotna nebudu ted mam dobranou antikoncepci...začíná mi 7 dní pauza je to 3den a nedostala jsem to tak mi zbejva si počka na út kdy jedu do města koupim si test ..no a jestli bude pozitivni tak mi zbejva miniinterupce....doufám že v tom nebudu no...::stydlivka::

alca1718 Poslat vzkaz | 25.8.2009 16:40

Ahoj!Minulý týden sem zistila že mám zánět močových cest, byla sem u doktorky a ta mi předepsala ntibiotika Biseptol 480 na 10 dní. Doberu je ve středu večer a stejně tak doberu v tento den i antikoncepci Minerva a budu mít pauzu..Tak jsem se chtěla zeptat, jeslti až začnu po 8 dnech brát nové platíčko, tak jeslti už bduu opět chráněná a nemusím už používat jinou antikoncepci??Ani si nejsem jsitá jestli ten Biseptol vuebc ovlivnuje HA, protože doktorka mi řekla že ne a že nemsuím používat jinou ochranu ae s přítelem jsme stejne jinou používali...Jne ted nevim jeslti i když ve středu doberu ATB tak se máme teda eště chránit jinak nebo to není nutné??děkuji za odpoved!

cvingi Poslat vzkaz | 17.6.2009 22:15

Zapomnela jsem napsat,ze pri mirene se minimalne menstruuje,coz je take velika vyhoda!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění