Diskuse: Chloupky pod pupikem a na prsou

Řadit:
76
Kamarádka nemá fotografii.
Eliii | 15.4.2018 21:33

TO thery: Ahojky, mám problémy také s nadměrným ochlupenim, ale podle mě na to nejlépe zabírají depilacni pásky od Baley, měla jsem od Veet, ale vůbec nic nevytrhli, teď mám Balea a jsem velmi spokojena.

Anyonym_profil | 11.9.2017 20:49

Ahoj . Jak už víte mám stejný problém jako vy.Takže chloupky mám na břiše a v okolí prsou,nevim co s tim mám dělat stydim za to a proto moc nenosím výstřihy.Mamka mi rádi ať si to oholim,když já nevim jestli to je to dobré řešení.Kdyby ste mi někdo moh poradit budu ráda :'( :'(

Anna | 21.7.2017 12:59

A co nejake ty pripravky od veet? jako pena a pak to setrit tou spachtlickou a nebo zatnout zuby a vytrhat voskem no. :)

DoM4 | 10.6.2017 11:28

souhlasím, můžu potvrdit. Začala jsem si ve 14 holit břicho a dnes je to něco otřesného. Z pár slabších chloupků mám dnes pruh černých tvrdých, je to strašné a nepříjemné :-X :-@

Anonym | 8.6.2017 12:30

TO lala: Mám chloupky na vagíně jsem s toho jelen nemám na žiletku ještě se nebralo pocity chlupaté a spoceně :'( :'( :'( :-( :-(

Anonym | 29.5.2017 16:05

Ahoj je mi 15let a nevím co mám dělat,mám chlupatý břicho ale to si holim, ale taky mám chlupatý prsa...nevíte někdo co s tím?

Kvetinka | 4.5.2017 07:51

TO LOL: ahoj neviem ci to tu navstevujes, mam tiez problem s chlpkami na zadku zbavila si sa toho?

Anonym | 1.4.2017 16:33

TO Elena: nic si z toho nedělej, jsou horší věci- zlato .Pa

Nikk | 29.3.2017 23:19

Kamaradka mela „predepsana“ seminka a klicky v potrave pro upravu hormonu a spusteni menstruace. Ale tohle chce alternativniho gynekologa ....nebo nekoho pres akupunktury atd...

Zuzka | 21.1.2016 15:42

TO DANiELA: A myslíte, že je nějaký velký rozdíl mezi vytrháváním pinzetou a epilátorem? Chloupky se v obou případech vytrhnou..

Elena | 21.12.2015 20:03

Ahoj v životě jsem neměla s chloupkama problém,ale teď během 6 měsíců se objevují na obličeji,krku ,zádech,na obličeji všude,mám je blonďaté a jemné,ale začínají být delší,mamka mi poradila ať s nima hlavně nic nedělám,že to bude jen horší budou tmavnout a sílit,ona je má také a začalo to kolem 35.roku,jako mně,jenže já jsem z toho na nervy,mé okolí to teda nebere začínají narážky,že jsem chlap,opice,zrůda,kolegové v práci si mě dobírají,přestávám chodit ven jen brečím,teď mám dovolenou tak to nějak přežiju,ale jak mám žít dál?Co,když se to zhorší a bude ze mě opice?
Myslím,že jsem na tom psychicky špatně.A zrovna teď před Vánoci,všichni si všimli,že jsem nešťastná :-( ,ale já to nikomu nechci říct

Anonymík | 14.12.2015 21:23

TO Anndrea: Mám to stejné... štve mě to :'( :-S

Muz :) | 19.11.2015 22:41

No můžu říct že moje milá je chlupatá úplně všude a je to naprosto super :). Nebojte se toho dámy, chloupky jsou roztomilá hračka. Okolo dvorců, všude tam dole, i na nožkách. Chlapi jsou různí :).

LOL | 14.6.2015 15:57

TO Iveta9: Ahoj tak aspon nekdo odepsal.Dekuji :) NA rukach to taky nejak neresim a na zadech ... Nohy si smaozrejme taky holim :D A s těma trislama to mam taky tak -_- Jak uz sem psala taky mam po celym brichu a nevim co stim proste -_- Ja sem si to holila ten pruh od pupiku nahoru ale uz to nedelam...A na krku si taky vytrhavam .... Ja sice asi pojedu nekam pro radu,ale az neco vyzkousis tak dej vedet prosim :)

Iveta9 | 30.5.2015 21:05

TO LOL: Ahoj, sice odpověď po měsíci, ale myslím že se sem stejnak ty, nebo některá jiná koukne :)
Je mi 16 let a chloupků jsem se začala zbavovat tak od 14, když mi bylo 14, tak všechny holky ve třídě neměli ani chloupek, a já měla chlupaté ruce, tak jsem si „kousek“ ruky oholila ( obávala jsem se následků, věděla jsem, že na nohách to potom píchá :D ) naštěstí na ruce mi to moc nenarostlo, sice mám tmavé chloupky, ale na rukách a zádech to neřeším, nohy i stehna si holím, ale v oblasti třísel se mi to dělá čím dál víc :( k tomu ještě odněkud přišly chlupy po celým břiše, mezi prsy a na krku + pod nosem.. pruh od pupíku nahoru epiluju ( bolest to je, ale na týden mám cca pokoj) , ale potom jdou okolní chloupky vidět ještě víc, pod nosem to strhávám voskem, a na krku vytrhávám ty nejvíce zářící černé chloupky :D holit 100% nebudu, s tím už zkušenosti mám, a né dobré.
Promluvím si s mamkou a zkusím koupit nějaký zesvětlovač vlasů a zkusím to na chloupky na břiše :) mimo to, jak holím stehna, už mi to zasahuje i k zadečku, naštěstí to jsou tenké chloupky, ale tmavé!! :/ přípravek bych vyzkoušela na břicho, když zabere efektivně, tak bych možná zkusila i na zadek :D každopádně doufám, že to alespoň ty 2-4 týdny vydrží.. abych mohla barvit jen v létě, když budu chodit na koupaliště :D

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění