Diskuse: Orchidej Phalaenopsis

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
Vlasanka Poslat vzkaz | 21.9.2009 22:55

Taky jsem před pár měsíci dostala nějakou orchidej - nevm přesně jaký druh. Kamarád zahradník mi říkal, že je to snad skoro jako kaktus-obrazně::smich::moc se tím prý dělat nemusí, jen to musí mít hodně světla,ale ne přímé sluníko.Nezalévat do misky ale rovnou do hlíny a ne moc a před dalším zalitím počkat až to úplně proschne. A to prý stačí...A mě taky orchidejka vydržela:)

lolka Poslat vzkaz | 21.9.2009 10:42

Úplně jsem zapoměla, že jsem si koupila hnojivo na orchideje::ou-nou::. Děkuji za přopomenutí::souhlas::. Já jednou týdně zaleju, a přebytečnou vodu sliju pryč z podšálku a rosím když si vzpomenu, na tom jsme asi podobně::smich::. Tak já jdu studovat to hnojivo, děkuju.

ilona Poslat vzkaz | 21.9.2009 10:34

Lolko!! Tak já mám doma tu samou.Fialkové květy a už mě vykvetla co ji mám po druhé. A to jen jednou tydně ji namočím na hodinku do hnojiva na orchideje.::souhlas:: No a sem tam,když si vzpomenu orosím listy. Tak přeji moc ůspěchů!!! Ilona::kvetina::

lolka Poslat vzkaz | 20.9.2009 17:03

Reakce nebyly bohužel žádné, ale i přesto moje květinka stále žije a kvete::radujici::. Mějte se.

lolka Poslat vzkaz | 3.8.2009 22:18

Jak se daří??

Dostala jsem Orchidej Phalaenopsis a potřebuji poradit, jak se o ni postarat? Už jsem se snažila hledat rady na netu, ale více se spoléhám na osobní zkušenost. Podotýkám, že můj byt je nevhodně orientovaný na jih a Orchidej je v květináči. Mám ji třetí den a zatím jsem jen jednou rosila listy.

Jsou tu nějaké milovnice? Pomozte mi, ať mi neuvadne??

Dekuji::kvetina::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění