Diskuse: Kamarádka z Prahy

   
Řadit:
10
příspěvků
Správce: yoyinka
Kamarádka nemá fotografii.

TO Vejuuu: Ahoj, musím říct, že s tímhlo příběhem se ztotožňuju skoro jako ty, jen příspěvek je z roku 2008:( tak nevím, ale zato tvůj je úplně čerství, tak reaguju (snad nevadí). Já jsem opravdu ve velmi podobné situaci-přítel, práce, ale kamarádku co tu mám nemají věčně čas a chtělo by to nějakou fajn spřízněnou duši na vínko/kafčo, pokec atd. Budu moc ráda, pokud by ses ozvala :-) vím, že jsi reagovala na příspěvek někoho jiného, tak je mi blbé ti psát hned na mail jako vetřelec v téhle diskuzi... ;-) jo a jmenuji se Martina

Kamarádka nemá fotografii.
Vejuuu | 26.5.2012 21:20

Jo a email je: nikaburesova@seznam.cz

Kamarádka nemá fotografii.
Vejuuu | 26.5.2012 21:19

Ahojky, když si čtu tvůj příběh, jako bych ho psala sama. Jsem v Praze od října, přestěhovala jsem se sem kvůli příteli a nové práci, stále se tu ale cítím nějak sama..a proto se mi stýská po vlastním domově. Jestli bys chtěla mohly bychom zajít na kafčo..nebo si třeba jen tak psát nebo tak....poznat se..a třeba pak zajít i sportovat.... :-) Veronika

Kamarádka nemá fotografii.
yoyinka Poslat vzkaz | 21.9.2009 11:17

To není tak daleko. Mám 30 a super psíka, ale někdy jsme na procházky lesem opuštěné, tak bychom tě mohly pozvat. Prostě: Nechceš se k nám občas připojit? Taky kávička nebo čajda se neodmítá :) Měj se hezky a napiš.

Kamarádka nemá fotografii.
LadyGaGa Poslat vzkaz | 12.5.2009 12:53

mělo tam byt: říct :-)

Kamarádka nemá fotografii.
LadyGaGa Poslat vzkaz | 12.5.2009 12:51

Musim řivt že tě chapu...Ale bohužel nejsem z prahy..ale par kilaku směrem na jih... škoda :-( Chtěla bych se zeptat jakpak si se dostala do prahy..Taky bych šla...třeba i trochu jinam..ale sama mam strach

Kamarádka nemá fotografii.
Libuse76 Poslat vzkaz | 8.3.2009 17:56

Srdečně Vás zveme na Kladenské velikonoční trhy aneb „JARMARK ŠIKOVNÝCH RUKOU“, který se koná dne 28.3.2009 od 10,00 do 16,00 hodin ve 2. Základní škole Zdeňka Petříka 1756 - Stará Amálka, Kladno, budova vpravo - Sever. Pokud máte zájem prezentovat své výrobky či zboží, přihlašte se na mail - <a href=„mailto:libuse76@centrum“>libuse76@centrum</a>. cz, a to do 15.03.2009. Poté obržíte bližší informace.
Po tomto termínu přijímáme přihlášky pouze v případě, nebude-li naplněna kapacita trhů. Těšíme se na spolupráci! Líba Vičíková (<a href=„http://www.libuska.wbs.cz/“>www.libuska.wbs.cz</a>) a Vlaďka Burantová (<a href=„http://www.fialkyvladka.wbs.cz/“>www.fialkyvladka.wbs.cz</a>)

Kamarádka nemá fotografii.
martinih Poslat vzkaz | 9.2.2009 19:19

ahoj holky, vim o super strance na darky... a pokec o pritelech... ::ano-ano::

www.darkyexpritele.cz

Kamarádka nemá fotografii.
paradiso Poslat vzkaz | 9.9.2008 16:20

Ahojky,

Je mi 25 let a cca před 2 roky jsem se přestěhovala do Prahy. Bohužel doteď se mi nepodařilo najít si tu kamarádku ::placici::. A tak moc mi chybí! Jenže je tak strašně těžké ji najít. Když už jsem myslela, že se mi to podařilo, kamarádka, kterou jsem si našla v práci, se rozhodla změnit zaměstnání a protože není přímo z Prahy, vidáme se hrozně málo. Sama nikam nechodím, jen s přítelem, máme sice pár společných kamarádů, ale .. to jsou jen kluci. A rozebírat s nimi mé starosti, ženské problémy, vztahy? To nejde .. Taky se stává, že třeba přítel vyrazí sám ven a já trčím doma. Taky věřím, že kdybych konečně našla kamarádku, našla někoho, s kým bych si rozuměla, hodně by to pomohlo i mému dlouhodobému vztahu s přítelem, který díky tomu, že jsem na něm „závislá“, je jak podle písničky: „jednou si dole a jednou zase nahoře“ ... Hledám tedy osůbku, která by ráda zašla občas na kafe, na nákupy, sport či tanec ... a klidně ze začátku jen na psaní (chápu, že z dvou neznámých osob se nestanou hned nejlepší kamarádky).
Najde se někdo takový? Jsem z Prahy 10 - Vršovice.

Kamarádka nemá fotografii.
Nadiana Poslat vzkaz | 17.6.2008 08:39

Ahoj všem.Zavítala jsem na tyto stránky a ráda bych jejich prostřednictvím tady „potkala“ prima kamarádku.Jsem v domácnosti, mám spoustu času, ale právě jen přes den.Uvítám paní mého věku, která by občas si šla zacvičit,  zaplavat, na nákupy, nebo jen tak posedět a popovídat si o životě.Bydlím na rozmezí Žižkova a Vinohrad. / 46let / ::smutny::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění