Diskuse: správná kniha rostlin

Řadit:
9
Mira
Mira Poslat vzkaz | 11.9.2009 09:35

jsem ráda, děvčata. A tak to má být. Nač se přehrabovat v 10 stránkách, když už se může jít najisto.

Kamarádka nemá fotografii.
| 11.9.2009 08:25

::kvetina::Díky! I mně se hodí, přestože mám doma literatury dost. Té nové nějak nemůžu přijít na chuť, vracím se spíš k „vykopávkám“.::kvetina::

lenyska Poslat vzkaz | 11.9.2009 07:45

Děkuji moc za seznam.Moc jste mi pomohla.Našla jsem tam to co potřebuji.::ano-ano::

Mira
Mira Poslat vzkaz | 10.9.2009 19:56

hlavně, že se někomu hodí.

JitkaSt Poslat vzkaz | 10.9.2009 17:34

::ano-ano::Šikovnej seznam, dík!!! Jitka

lenyska Poslat vzkaz | 10.9.2009 07:41

No,to asi jo.Jenže momentálně ještě nemám na bytě počítač a už vůbec ne internet.Sice je to „v jednání“,ale zatím nejsou finance.::stydlivka::Mám ho jen v práci.Sice tu můžu jít na net,kdy chci,ale když doma odpoledne narychlo potřebuju něco vědět nebo o víkendu,tak to nemám kde zjistit.
Ale aji tak..mohla by jsi mi poradit nějakou stránku,kde je vše popsané.Ikdyž jsem se dívala,tak jsem nenašla takovou,kde b byli podrobnější informace.

Mira
Mira Poslat vzkaz | 9.9.2009 15:48

a nebylo by jednoduší vyhledat si informace na internetu. Je tu dost zajímavých zahradnických  webů, někam můžeš napsat i dotaz. A máš to za jedny peníze.

lenyska Poslat vzkaz | 9.9.2009 15:26

Přestěhovala jsem se od rodičů do bytu a chtěla bych začít pěstovat nějaké květiny.Už tu nějaké mám(od babi,kamošek,přítele atd.),ale pořádně nevím,jak se o ně starat. Znáte někdo nějakou dobrou knížku o pokojových rostlinách(nebo o rostlinách všeobecně), kde by bylo vše popsané(jak zalévat,hnojit,přesazovat atd.)?Samozrejme si nemohu dovolit knížku za 600,-... Předem děkuji za každou radu.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění