Diskuse: Erotogenní zóny

   
Řadit:
26
příspěvků
Správce: lolka
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 17:38

Slyšel jsem, že XtraSize skutečně funguje a také jsem si přečetl všechny ty úspěšné příběhy ostatních mužů, no, pořád jsem se obával toho, že když si to objednám, někdo se dozví, že mám malý penis a to by bylo pro mě skutečně trapné. Ale když zásilka dorazila, byl jsem mile překvapen, protože to byla obyčejná, hnědá krabička a nikdo neměl šanci zjistit, co je uvnitř. Přesně, jako slíbili. http://sexlepe.cz/xtrasize/

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 9.9.2009 23:51

Nemyslím si, že je na můj přispěvek pozdě a věřím, že bude vhod. Jsem právě ten citlivý typ jako tvoje slečna a dalo by se říct, že i v podobném věku. Když jsme se z počátku vztahu s přítelem milovali, vzrušilo mě nejvíc líbání na rty, nejsem krční ani uční typ::smich::. Ale pak to nějak nabralo rutinu a vše bylo tak nějak stejné a já věděla, že už už bych tam dole měla mít mokro a pořád nic a on nedočkavě zkoušel, kdy to bude a většinou to skončilo nezdarem právě z toho očekávání. Přesně jako tvá slečna, musela jsem na něj jít sama od sebe a chtěla jsem vidět jeho reakci, že se mu to líbí a to mě vzrušovalo opravdu výrazněji více. A teď to nejdůležitejší. Jakmile ale přítel začal tušit, že to na mě přišlo::ano-ano:: a začla jsem být aktivní, tak mi to dokonale pokazil tím, že se mi hned vrhl na hruď a klín a to jsem nechtěla, chtěla jsem ho vzrušit a sebe právě pro ten pocit jeho vzrušení. Tak jestli to má tvá slečna podobně, tak to zkus brát jako radu, jinak je to můj pocit. A u mě je to hodně o sebedůvěře, prakticky žádnou nemám a to taky o pohledy na ulici nouzi nemám, jde spíše o vztah mezi mnou a přítelem. Pokud budeš věřit tomu, že si věří právě proto, že je krásná, můžeš třeba i zjistit, že si krásná vůbec nepřipadá a potřebuje to právě od tebe slyšet nejvíc. Hodně štěstí::kvetina::.

Kamarádka nemá fotografii.
petrkulhanek Poslat vzkaz | 6.9.2009 00:16

No jo,ženy jsou úplně jiné než muži,jinak myslí,jinak přistupují k sexu,mají jiné hodnoty....,třeba je prostě unavená po těžkém dni....,mě se zdá,že chlap i když je unevenej,a myslí,že je vyřízenej,tak vzrušit se klidně může i malým impulsem,a pak už únavu nevnímá a je zcela ovládán svými pudy::usmev::,...naopak  žena když je unavená,musí se pro její vrušení udělat mnohem víc,pokud se někdy vůbec něco udělat dá.....
Ale lidí je tolik,že stejně to nemá nikdo stejné::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
kalkulka Poslat vzkaz | 5.7.2008 17:59

Ještě mě napadlo toto. Asi je to blbost, ale nezměnila třeba antikoncepci, pokud ji bere? Já brala jeden druh, ale musela jsem ho změnit. Teď beru další, jsem spokojena, ale ztratila jsem dole veškerou vlhkost. Sice mě mazlení vzrušuje moc, ale nezvlhnu i když bych moc chtěla, jen vyjímečně. Možná je to případ i tvé slečny. Já se proto chystám HA zase změnit. S tou první jsem problémy žádné neměla.

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 4.7.2008 14:59

::usmev::tak to je dobře, že se to vyřešilo.

Kamarádka nemá fotografii.
Martinmaja Poslat vzkaz | 4.7.2008 08:27

Tak včera jsme to zkusili úplně naopak. Nezačal jsem já, ale ona a s mým stoupajícím vzrušením začalo vzrušení i u ní a konečně jsme se dostali k milování. Z toho vyplývá, že to budu muset nechat na ní, aby vždycky začala ona a potom by neměl být problém. Díky všem, kteří se podíleli svými postřehy na řešení tohoto problému.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 3.7.2008 14:32

Asi jí k tomu budeš muset i povídat.::vysmaty:: No co. Nějaký nový podněty se musí hledat. Nebo vzdej hlazení, třeba na něj vůbec není a jen se líbejte, ruku do klína a okolí, pak cunilingtus, pořádně nasát pysky, každý zvlášť a střídat je,podtlakem do nich nahnat krev, a pak uvidíš. Hlavně na tobě nesmí být vidět, jak jseš nedočkavý na to, až narazíš na to správné místečko. Když člověk hledá jak ženista miny, nedělá to dobrou atmosféru. Nebo zjisti, zda-li je lechtivá a zlechtej jí, až bude učurávat, pak uvidíš. Další věc by mohla být ta, že něžnosti se jí líbí, protože se to tak nějak čeká, ale nerajcujou jí. Třeba vyrostla pro něco jiného. Přetoč jí na břicho a seřež jí zadek. Nejdřív jen začneš v žertu, že jí jakoby trestáš za nejaký hříšek, a na druhou půlku, aby jí to nebylo líto, a ještě jednou, pak se zeptáš jestli chce přidat, třeba řekne že ano, a přitlačíš. Klekne si aby jí měla pěkně vyklenutou. Levačkou jí občas pošimráš okolo dírky, ale jen okolo, pravačkou na pyscích, a zjistíš že vlhne, třeba jí seřežeš,že jí bude prdelka svítit jak semafor na přejezdu a ona bude vrnět blahem, kdo ví. No a pak uvidíte. Tak to je tak všechno, co mě v tuhle chvíli napadá k tématu. Hezkej den.::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 3.7.2008 14:21

::stydlivka::hm..tak to je zvláštní...možná má opravdu nějaký psychický blok z minulosti..

Kamarádka nemá fotografii.
Martinmaja Poslat vzkaz | 3.7.2008 08:18

Samozřejmě mi záleží na tom, aby se jí to líbilo a nedělám to jen kvůli tomu, aby zvlhla. Včera jsme se o tom znovu bavili a řekl jsem jí, ať se zkusí hladit a ukážemi, co ji nejvíc vzrušuje a na to mi odpověděla, že by nejdřív musela zjistit co ji nejvíc vzrušuje. Potom mi řekla, že se jí líbí, když ji hladím, ale sama přiznává, že ani po hodině hlazení není připravená na milování.

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 2.7.2008 19:17

Ještě jsem chtěla říct, že je třeba plně vnímat její impulzy..neexistují věci, které dělají dobře všem holkám, každá jsme přece jiná a strašně záleží na okamžiku..určitě na to neexistuje žádná příručka..prostě se musíte naladit na stejnou vlnu, pak to půjde..

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 2.7.2008 18:51

Určitě to bude psychikou.. Taky jsem s tím měla problém...Už předem jsem se bála, že to zase nepůjde..a taky to pak nešlo..přítel byl taky docela nervózní..dokud to neopadlo, tak jsem byla celá strnulá a nedokázala jsem se vzrušit..

Chce to tu správnou atmosféru, důvěru, komunikaci... Líbej jí s láskou a vášní..ne s myšlenkou, aby zvlhla..třeba to nějak podvědomě vycítí, bojí se, že se to nepodaří..
Musí na to zapomenout, vnímat jen ty doteky..

Mně osobně vzrušuje vášnivé líbání, při kterém mě přítel něžňoučce a jemně hladí na tváři, hlavě a krku..
Pak dlouhé dráždění prsů a taky ty mužnější doteky ve kterých je touha..ale je to hodně individuální a záleží samozřejmě na náladě..

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 2.7.2008 10:14

No, přinejhorším přijedu a slečinku ti trochu nažhavím. Buhahaha ::radujici::::tleskajici::

Kamarádka nemá fotografii.
Martinmaja Poslat vzkaz | 2.7.2008 08:10

To jsem zkoušel taky, ale ona je hrozně konzervativní a věci, které dělají dobře jiným holkám nebo i ženám, tak ty na ni nepůsobí. V kráse to taky nebude, protože ona je strašně fotogenická a chlapy se za ní otáčí a já snad na tom nejsem taky nejhůř. Zeptám se jí dnes, jestli o mě vůbec ještě stojí a zda ji přitahuji, možná v tom bude taky problém.

Kamarádka nemá fotografii.
nadicek1 Poslat vzkaz | 2.7.2008 08:07

ze proste nektere mlade kocky maji problem se uvolnit. Ale vetsinou to neni chyba v partnerovi, ale je to v hlave. No 25 to uz by mohla vedet, co a jak na ni pusobi. Treba si mysli, ze neni dost hezka, fakt nevim. Nebo je v tom opravdu ten predchozi vztah a pocit z neho. A nezeptal ses ji, jestli by ti nechtela ukazat, jak to ma rada? Ze by ses jen dival...a ona by delala, ze tam nejsi a zbytek si muzes domyslet ::ano-ano:: 

Kamarádka nemá fotografii.
Martinmaja Poslat vzkaz | 2.7.2008 08:00

Je jí 25.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění