Diskuse: Skvrny na obleční od potu

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.

Mne pomaha na odstraneni skvrn vanish objednavam ho najednou i s pracima praskama a vsim co potrebuji jednou za cas z internetove drogerky.

angelwoman Poslat vzkaz | 9.9.2009 16:17

Také si myslím, že levnější a efektivnější způsob, jak tomu zamezit je změnit deodorant ::drsnak:: Já používám přírodní a ty nezanechávají fleky (např. Logona, Weleda, Alverde, Santé nebo solný krystal,apod.) ::souhlas::

Dencatko Poslat vzkaz | 19.8.2007 15:15

Žlučové mýdlo? To jsem ještě neslyšela::och::! Každopádně děkuji za radu a do Rossmanna si pro něj zajdu::souhlas::!

naomi Poslat vzkaz | 18.8.2007 18:12

Ahojky, já používám žlučové mýdlo z drogerie Rossmann (40.-kč) a jsem s ním moc spokojená::radujici::, vypere mi všechny fleky co potřebuji::ano-ano::..... ale to mýdlo nechám chvíli působit a bez přeprání to dám do pračky vyprat.........::souhlas::tak to můžete vyzkoušet a uvidíš...není to velká investice..........pa

Dencatko Poslat vzkaz | 18.8.2007 17:44

Mamka si stěžuje, že po vyprání jí zůstávají na oblečení- hlavně v oblasti podpaží, skvrny na oblečení od potu.::drsnak::Deodorant používá, ale přesto tam jsou. Neznáte nějeký fígl, jak těmto skvrnám zabránit?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění