Diskuse: Pití korálové vody

   
Řadit:
1
příspěvků
Správce: Dagmar99
Kamarádka nemá fotografii.
Dagmar99 Poslat vzkaz | 7.9.2009 18:15

::ano-ano::Představte si…., že jste začali pít korálovou vodu.Už po několika dnech se vám zlepší spánek, po dalších dnech vás poslouchá žaludek a zažívání jako hodinky, mění se váš metabolizmus, snižuje cholesterol a dochází k pravidelnému vyměšování a časem zmizí i zápach stolice. Za další dny zmizí chronická únava, zmizí bolesti hlavy, změny počasí vám přestanou vadit, protože tlak se ustálí do normálu, začne se ztrácet nadváha, protože se v těle neusazují tuky,…atd. Dostaví se radost ze života bez únavy, pozitivně změní váš sexuální život. Sportovně založení pocítí schopnost větších výkonů.
Co si musíme uvědomit: náš organismus byl a je neustále silně devastován prostředím kde žijeme. Zásaditá voda nám pomůže nastartovat funkci našich buněk k tomu, k čemu byly předurčeny. Proto se mohou u některých jedinců projevit dočasná potíže např. bolest kloubů, zažívací potíže či jiné reakce.
Nepropadejte panice. To jenom vaše buňky dostávají správné vyživovací hodnoty a informace a zažívají menší „šokovou“ terapii, protože jsou určitým způsobem „zmateny“ co se vlastně po nich chce, když jsme je dobrovolně nutili onemocnět a následně umírat. Takže si zopakujme….,že zásaditá voda je revitalizačním prostředkem pro krev, mozek, srdce, čistí každou část našeho těla od volných radikálů kousek po kousku.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění