Diskuse: PAST NEGATIVNÍHO STAVU

1 2 3 4 .. 6 .. 8 .. 10 Další »

Řadit:
136
Kamarádka nemá fotografii.
Atevi Poslat vzkaz | 24.8.2009 21:27

tuto debatu přesměrovat....třeba na počasí???
No dnesky bylo hezky...::vyplazeny-jazyk::

JosefJosef Poslat vzkaz | 6.7.2009 12:55

Máš vše jasně napsané na www.jas-nebe.cz. Já jsem vám dal důležité světelné informace a to je můj úkol, dále je to na vás. Znáš toto: bez práce nejsou koláče. To je má odpověď. Dám ti ještě jednu radu, nevšímej si těch poskoků co tě chtějí odradit od tvého poznání, protože většina z nich to má za úkol, tak to tady funguje. Všímej si pouze tvého srdce – tvé intuice, ta ti vše řekne co máš dělat a také se dozvíš na co se budeš ptát na duchovní cestě. Pa

Mirek Poslat vzkaz | 6.7.2009 10:37

Tak sa maj dobre Jozef, želám Ti veľa šťastia v živote.

M.

Petulinka01 Poslat vzkaz | 3.7.2009 19:47

Tady asi nekomu hrabe...vy jste lidi, co nevite, co ze sebou a jak tady uz nekdo rikal, nejste na tom psychicky moc dobre, tak se snazite verit aspon v nejaky blabol. ::vysmaty:: Tohle je fakt prehnany. Bez si to psat do nejaky sekty a ne do diskuzi.

amalka
amalka Poslat vzkaz | 3.7.2009 15:39

zkusím se zeptat ještě jednou  - proč jsme vlastně tady  na světě? Kdo jsme? Ráda bych znala tvůj současný pohled na tuto otázku.

amalka
amalka Poslat vzkaz | 3.7.2009 15:31

Kdysi kdosi moudrý řekl, že - Každý člověk je blázen svého typu. ::ano-ano:: Moc se mi to líbí, a jak tak pomalounku začínám alespoň trochu rozumět tomu, o čem ten náš život asi bude, tak čím dál víc zjišťuji, jak strašně málo o něm i o sobě vlastně víme, jak nepatrné je to naše lidské vidění světa. A přitom si spousta lidiček myslí, že oni už jsou NĚKDO.... Bylo by to  možná i k smíchu, kdyby při té „zaslepenosti“ člověk nenadělal takovou paseku ....
Co se týká „našeho“ Josefa tady v této „diskuzi“, zajímá mě tak, jako mě zajímá každý  člověk  a když už jsme se „potkali“, jenom chci malinko poznat  jeho současný pohled na život.
Ještě si dovolím zopakovat  pár slov, která jsem si nedávno přečetla zde, v jednom z vašich deníčků  a řekl je Gabriel García Márguez - Naučil jsem se, že člověk smí shlížet na druhého shora pouze tehdy, když mu pomáhá postavit se na nohy. ::ano-ano::
Moc krásný poznatek ...

JosefJosef Poslat vzkaz | 3.7.2009 15:29

Ovládání a svobodná vůle si neprotiřečí. 2 otázka , to zde nemusím vysvětlovat, už jsem to řek mockrát. 3 otázka – také už jsem zodpověděl. Poslední otázka, co to je plně, já si pod tím představuji 100%, bohužel nikdo z nás nechápe kdo skutečně je na 100 %, všechno má svojí míru.

Mirek Poslat vzkaz | 3.7.2009 10:31

Jozef, asi naozaj - Ty o koze - my o voze. Priznám sa, mňa nezaujíma veľmi čo sa píše kde kade na nejakej web stránke. Ako sa vraví, papier znesie veľa. Mňa skôr zaujímajú konkrétny ľudia ( napríklad Ty ) a ako im pomôcť, aby boli ľudia šťastní. Čo by Teba urobilo šťastným ?

M.

| 3.7.2009 08:56

Jsem si téměř jistá, že si bohužel srandu nedělá, myslí to vážně, a je mi ho líto.
Mohla bych mu doporučit nějakého dobrého psychiatra, kdyby chtěl.::kvetina::
Ale dokud si žádný problém nepřipustí, nemůže nic změnit.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 3.7.2009 08:31

No jistě, o tu vůbec nejde, takového vzedmutí citů totiž není schopen, dokonce je to pro něj důkaz manipulace s námi ostatními, co ho nechápeme. Buď jsou ty kecy výplod chorého mozku, nebo si z nás dělá srandu. A že si ho všímáme, někdo se dokonce pokouší diskutovat, tím mu jen masírujeme jeho ego. Takže končím, ale na druhou stranu je velice užitečné si připomínat, že svět je plný magorů a na první pohled je nemusíme rozeznat. Jejich urážka, ponížení, či jen totální nepochopení při jednání s nimi pak pro jejich okolí může mít fatální následky.
T.

amalka
amalka Poslat vzkaz | 2.7.2009 16:31

tak mám dojem, že si tvé názory trochu protiřečí. Na jednu stranu tvrdíš, že jsme ovládáni, na druhou stranu říkáš, že máme svobodnou vůli.... Jaký je, podle tebe, SMYSL našeho života? Má v něm místo LÁSKA ? Zatím ji marně hledám v tvých slovech, ze kterých cítím všechno možné, jenom ne lásku ke VŠEM lidem bez rozdílu ..... Myslíš si o sobě, že už opravdu PLNĚ chápeš, kdo skutečně jsi?

JosefJosef Poslat vzkaz | 2.7.2009 14:19

Ano, zase jeden názor který nechápe podstatu věci, přitom je vše srozumitelně napsané na jas-nebe.cz. Některým lidem se to nechce ani číst, a pak hovoří tak jako kdyby tomu rozuměli. To není možné, takto se nikam nedostanou. Ale je to jejich svobodná vůle. To co je na uvedených stránkách jsou životně důležité informace pro každého zde na Zemi, protože každý zde má zfabrikované tělo od pseudotvůrců (milióny let na tom pracovali), v těle má různé části předrátované, tak jak to vyhovuje tomu kdo nás ovládá, jinak bychom přišli na to jak to vlastně je. Je to tak, že za vším někdo stojí, nic se nedělá samo, takže i Světelné informace sem někdo musí dostat a dostat je k lidem. Tyto informace jsou také konkrétní činy, jenže, a už jsme zase u toho – černé je viděno bílé a bílé je viděno černé. Mýlíte se, není to hrozný pocit když lidé jdou svojí cestou, to bych byl proti vesmírným zákonům, Stvořitel dal každému svobodnou vůli a každý si může dělat co chce, další věc je zákon odrazu, co každý udělá tak se mu vrací v odměně nebo v odplatě.To je přece to krásné a spravedlivé. Vy o mne hovoříte jako kdyby jste mne znal od narození, a že mi chybí zkušenost, to je doopravdy hloupé, takový argument vám nikdo nezbaští, vymyslete si něco rafinovanějšího, nějaký jiný prográmek co vám posílají do srdce ti co jim věříte. Máte smůlu (i ti co tento program vymýšlejí, vy to jenom papouškuje, protože jste ho přijal za svůj-věříte že to je pravda) program je prokouknut. Pa pa

Mirek Poslat vzkaz | 1.7.2009 15:50

Túto diskusiu som prečítal až teraz. “ Strom poznáš podľa ovocia“ - prečo mám pocit, že toto ovocie - JozefaJozefa a amfl-a - nikto nechce jesť ? Sú to určite inteligentný ľudia, ale niečo na tom ich presvedčení je nedokonalé, niečo tomu chýba. Nenahradia to ukážky na youtube a nakreslené obrázky. Chýba tam osobná skúsenosť s konkrétnou pomocou ľuďom.  Ja som po vysokej škole ( veľmi s nadšením som sa neučil - to je pravda), ale ten čas a  priestor na diskusiu a hľadanie tam bol, chodil som po škole na rôzne stretká, do skupiniek. Som veriaci človek, ale po určitom čase mi tie reči prestávali dávať význam - chýbalo mi ich naplnenie. Kecy, kecy, skutek utek. Preto som sa rozhodol konkrétne naplniť svoj život pomocou ľuďom, pracoval som presne 4 roky na chirurgii ako sanitár ( lekári sa na mňa pozerali ako na šibnutého - ja vysokoškolák som pracoval ako sanitár ). To bola moja vysoká škola života. Vidieť bolesť, bojovať s ňou, so zúfalstvom, s nádejami .... vidieť človeka zomrieť - keď 1/2 hod predtým vyzeral akoby nič... Umývať tie hrozne páchnuce rany, ale aj vidieť ako sa človek po 1/2 roku z toho vystrábil... Moja rada pre JozefaJozefa a amfl : vidíte sami, že rečami nikoho nenadchnete a nepresvedčíte. Skúste sa preto konkrétne začať zaujímať o potreby ľudí - nájdite si svoje niesto, ako pomôcť ľuďom a kde. <strong>Konkrétne činmy, nie rečami ! </strong>Lebo ako sami vidíte, ak ľuďom vnucujete svoje názory,<strong> </strong>priam sa ľudia odvracajú od Vás a štítia sa Vás. Nebojte, nejdem Vám nič vyčítať, v podstate hľadáte v živote svoje miesto, myslím, že ste dobrí ľudia, veď chcete pomôcť nám ostatným. Asi je to hrozný pocit, keď vidíte, že my Vás nechápeme a Vy ste tak presvedčení o tom , že máte pravdu a chcete nás zachrániť čo najviac !!! Zachraňujte -  ľudí bez strechy nad hlavou - po tých povodniach, alebo chorých, alebo si nájdite sami miesto, kde pomôcť. Odmenou Vám bude úsmev konkrétnych ľudí. Verte mi - vtedy urobíte najviac dobra a ľudia Vás budú mať radi. 

Ahoj M.

JosefJosef Poslat vzkaz | 1.7.2009 12:10

Vážení,
jsou i tací, kteří neví co je to vnucování a informování, a už všichni co tady čtou ví proč je tomu tak – prostě černé vidí bílé a bílé vidí černé, vše je u nich obrácené. Tak to funguje zde v loutkovém království, toto lidem připravují v datasystému v negativních světech a posílají to sem anténami na měsíci (viz obrázek v příloze 2000) pseudotvůrci a jejich loutky. Je to fakt k popukání jak jim to tady lidičky baští, když to přijmou jako pravdu tak si tím zatěžují svá energetická těla a duchovní kanály a tím jsou přes své zatížené geny (geny fungují asi tak jako program v počítači, zatížený gen nebo nezatížený gen) ještě více ovladatelní, to je cesta do negativních světů – do pekel. Stvořitel jim dává ještě možnost (moc času už nezbývá) vysvobození se z tohoto a budoucích otroctví. Bez světelné práce pro bližní své není duchovního pokroku. Pa Pa

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 30.6.2009 16:02

Každý má svobodnou volbu čemu věřit, ale ti, co nevěří tomu samému co já, tak ti žijí v omylu, mají hlavu v písku a hlásají z 90% nepravdu. Nazdar hodiny, to je přístup. Bylo by to pro zasmání ::vysmaty::, kdyby si člověk neuvědomoval, jak nebezpečné jsou takové kecy.::nastvany2::

T.

1 2 3 4 .. 6 .. 8 .. 10 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění