Diskuse: Jaký je dobrý lubrikant?

Řadit:
11
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 2.4.2012 15:02

TO Tatu: stejný autor maje, Tatu, maje - nikoli majíce... když už je tu řeč o češtině ;)

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 24.8.2009 09:58

Mé výtky byly adresovány kolegovi Kronikovi. Lubrikant patří sem, zbytek do rubrik Výstava 100 000 let sexu a Potůček vzrušení. Když si přečtu „vydět“, zabolí mě oči i mozek. No a když stejný autor se dopustil další chyby, majíce navíc před očima správný vzor, napsal jsem. Já vím, že nejde o život, ale přeci jen.... Jinak překlepy, či chybky neřeším.
Hezký den všem.
J

lolka Poslat vzkaz | 23.8.2009 08:41

Ten tvůj jí jistě taky pomohl ::radujici::.

Vlasanka Poslat vzkaz | 22.8.2009 10:54

ano, to je přesně to oč tu běží a znalost vyjmenovaných slov té těhuli při sexu moc pomůže. Já osobně  nemyslím při milování na nic jinýho...::dabel::::spici::

lolka Poslat vzkaz | 20.8.2009 23:52

...a nebo ta věta....

když se to tu tolik kontroluje, budu se víc snažit::usmev::. Ale také mám ráda, když chlap umí psát::kvetina::.

lolka Poslat vzkaz | 20.8.2009 23:50

Spíš si Tatu zaměnil NEZASYCHÁ s VIDĚT, které mu asi utkvělo omylem v paměti, když přemýslel nad vyjmenovanými a nevyjmenovamýni slovy. A nebo tak věta má mít zcela odlišný význam, než dává. Necháme se překvat, co Tatu odpoví.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 20.8.2009 16:39

Hele čekej jaký Vi/ydět? Přece nejsem uplně blbej, nebo jo? Buď tu někdo něco smazal, nebo gorilák Tatu napsal něco jinam a nebo.. ::chlacholici::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 20.8.2009 14:28

že nejlepší způsob jak se co nejrychleji nechat poslat do p....e je dělat chytrýho. Přesto se pokusím na vás zapůsobit, není ještě vše ztraceno, jste dosud v nadějném věku. Trochu zdrženlivosti by něškodilo to za prvé. Zadruhé, s každou vaší publikovanou hrubkou padá ostuda na všechny chlapy. Vidět není vyjmenované slovo a lubrikant jste měl správně předepsaný o dva příspěvky výše. Píšete, že pracujete jako manažer, snažte se tedy, ať nejste pro smích. S úctou Tatu z rodu goril.

kronik Poslat vzkaz | 19.8.2009 08:59

Já nejradši používám  durex jelikož nezasichá , je na bázi silkonu a zároveň se dá použít jako masážní gel

lolka Poslat vzkaz | 9.5.2009 20:36

Já používám DOER SILK, je to na radu gynekoložky a je to na bázi silikonu, tzn. nezasychá a klouže do úmoru::vysmaty::

Spacek Poslat vzkaz | 4.5.2009 17:54

Ahoj, jsem těhotná a vedlejší efekt je bohužel to, že při sexu již nefunguji tak dobře jak jsme byli zvyklí, i přes velkou chuť potřebuji lubrikaci. Nemám ale s tímto zkušenosti a hlavně jsem se dozveděla, že ne všechny lubrikanty jsou pro těhotné, nemáte s tím některá zkušenosti? Díky

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění