Diskuse: Kontaktní čočky a odlíčení

Řadit:
15
Kamarádka nemá fotografii.
simca001 Poslat vzkaz | 17.8.2009 13:48

ségrča používá Eucerin pro cilivé oči a velmi dobře to snáší: http://www.krasa.cz/odlicovac-na-citlive-oci-s-dexpanthelonem.html

majkel Poslat vzkaz | 15.8.2009 16:46

Ahoj, tady jsem našel zajímavý článek o kontaktních čočkách a líčení.

majkel Poslat vzkaz | 29.6.2009 17:03

Ahoj, správný postup pro líčení a kontaktní čočky je nejprve nasadit kontaktní čočky a pak se líčit. Přesné info k dispozici v této diskusi o <a href=„http://www.vasecocky.cz/biofinity.html#komentar-38“>kontaktních čočkách</a>. ::drsnak::

lucipajda Poslat vzkaz | 22.8.2007 17:57

Ahoj, já jsem dřív používala odličovač od Nivea  a byla jsem s ním spokojená. Teď mám pár dnů nějaký nový odličovač od Oriflame (v zelený lahvičce) taky pro nositelky KČ a je supr. Toť máí troška do mlýna...

Anye Poslat vzkaz | 22.8.2007 07:19

Ahojky, já používám dvoufázový odličovač z DM drogerie Balea. Stojí kolem 60 korun, odlíčí i voděodolnou řasenku a je vhodný pro nositele kontaktních čoček. Taky jsem dlouho hledala, ale na tento nedám dopustit ::ano-ano::

DANiELA Poslat vzkaz | 27.6.2007 17:08

Ja mam taky cocky a taky Garnier :) ale protoze se moc nelicim, moc ho ani nepotrebuju :))

zoe Poslat vzkaz | 27.6.2007 08:22

...tak to pak už asi záleží na tvé citlivosti, Garnier je dobrý, ale mně třeba nevyhovuje na odlíčení očí::placici::, takže mám dva::usmev::

Raffaelo Poslat vzkaz | 27.6.2007 08:11

Já vím, že to tam napsané je, na tom jednom odličovači to také bylo napsané, a že to je ještě bez parfemace, ale ta reakce byla šílená. Ted mám od Garnieru, a jsem spokojená ::souhlas::

zoe Poslat vzkaz | 26.6.2007 19:10

Na odličovačích máš napsané, jestli jsou vhodné pro nositelky KČ, já jsem používala měsíčkový od Alverde, ale teď mám dvoufázový...jen nevím tu značku::usmev::...taky je dobrý

Raffaelo Poslat vzkaz | 4.4.2007 08:56

Ahojky, děkuji za radu ::ano-ano:: o tom Garnieru jsem taky uvažovala. Taky je mám už několikátý rok, a předtím to bylo v poho. vyzkouším a uvidím ještě jednou děkuji. ::souhlas::

| 3.4.2007 18:38

Ahoj,ja nosim cocky asi 7let a nejvic mi vyhovuje odlicovac od Garnieru
zeleny,ale je to asi individualni a musis holt hledat, co ti
sedne.Kazdopadne se vyhni jakymkoli dvoufazovym (olejovym)pripravkum a
co se tyce starosti o oci, tak je urcite lepsi trochu zainvestovat a
nepouzivat uplne nejlevnejsi pripravky  a s tim pak souvisi i
pouzivani stinu apod. Tak drzim palce,at najdes vhodny odlicovac!!

Raffaelo Poslat vzkaz | 3.4.2007 15:40

já si je taky právě vytahuju, nemohla bych s nima spát, vytáhnu je a odlíčím se po tom, taky jsem před tím měla odličovací mlíko od avonu a předtím taky určo obyč. kosmetiku, tak asi takhle voda mi nesedí, a to tam je napsaný že to je vhodný pro nositelky kon.čoček.. =o/

ppettraa Poslat vzkaz | 3.4.2007 14:27

Já jsem několik let nosila čočky, ale vždy jsem si je na noc vyndavala, takže jsem se odličovala až po jejich vyjmutí a používala jsem úplně běžnou kosmetiku, nic speciálního. Ty máš čočky, co se nechávají v očích delší dobu (několik dní?)

Raffaelo Poslat vzkaz | 3.4.2007 13:55

ahojte, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s nějakým odličovačem při nošení kontaktních čoček. Měla jsem z Droxi odličovací gel, ale ten už nevyrábí, tak jestli má někdo zkušenosti s něčím jiným, děkujuuu::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění