Diskuse: Nechce další miminko.

   
Řadit:
10
příspěvků
Správce: Tatu
Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 17.8.2009 08:10

Nebo ho rajcovalo, že je těhotná, protože těhotnou nemá chlap tak často. Nevím co na tom chlapi vidí, ale vím, že poptávka po těhotných dívkách za peníze mezi určitými muži je. Nebo chtěl třeba ten plod „vyhnat“, když nechce děti. Nebo ho rajcovalo, že se nemusí starat o antikoncepci, když už jednou těhotná stejně je. Každopádně ty možnosti taky nevyznívají moc lichotivě, co? Ale do hlavy nikomu nelze vidět. Možná to je úplně jinak. Třeba mu jen jinak, nebo více voněla, když se v ní hormony na začátku těhotenství bouřily. T.

Kamarádka nemá fotografii.
LadyLay Poslat vzkaz | 27.6.2009 17:54

Jeho rajcovalo ze si mela strach abys nepotratila??? Pane boze.....blbej svet

Kamarádka nemá fotografii.
LadyLay Poslat vzkaz | 27.6.2009 17:53

Jeho rajcovalo ze si mela strach abys nepotratila??? Pane boze.....blbej svet

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 5.6.2009 13:58

Tak asi byste tu debatu měli vzít důkladněji. Třeba potom vypadáš spokojeně a on ani neví, že spokojená nejsi. Ale dohady o tom kdo začne mi připadají zbytečné, snad jako výmluva. A nemá třeba taky nějaký zdravotní problém? Ono to chlapům později už tak nefunguje, tak se vymlouvají na vše možné, jen aby nedali najevo, že mají se svým panáčkem problémy ::usmev:: No a s tím dítětem ... pokud nechtěl žádné a nakonec slevil alespoň k tomu jednomu, měla bys to taky respektovat.

Kamarádka nemá fotografii.
kubíček Poslat vzkaz | 5.6.2009 13:27

Tak to je potom Tvům manžel pěkný sobec::ne-ne::,když Tě nedokáže pohladit a uspokojit.

Kamarádka nemá fotografii.
SCHOLL Poslat vzkaz | 5.6.2009 11:11

Už jsme si o tom promluvili.On mi řekl,že mám v posteli začínat já.Když už začne on,tak už je,ale vzrušený,trochu se mně dotkne,uspokojí sám sebe,na mně nehledí.V posteli mně uspokojil naposledy na začátku těhotenství.To chtěl sex často a já měla strach o malé.Nejspíš ho to rajcovalo.

Kamarádka nemá fotografii.
kubíček Poslat vzkaz | 5.6.2009 10:32

Tak je třeba přepracovaný, ve stresu nebo opravdu někoho má, když se Ti vyhýbá i v posteli.Nesoudím, nevím, je to jen můj názor. Tak si s ním zkus o všem promluvit, proč se nechce milovat, druhé dítě bych v této chvíli asi neřešila, spíš by mě zajímal ten samotný nezájem a Tebe. I muži v mém životě byli většinou sobci, ale s manželem máme dvě děti a on chce třetí, ale já už bych to asi nezvládla, jsem unavená.

Kamarádka nemá fotografii.
SCHOLL Poslat vzkaz | 5.6.2009 10:09

Ahoj na konci června máme 6.leté výročí seznámení a svoji  jsme 2 a půl roku.On nechtěl ani první dítě,ale to mi řekl,že není sobec abych kvůli němu byla bezdětná.Já už o tom nějaký čas nemluvím a stejně se mi v posteli vyhýbá.

Kamarádka nemá fotografii.
kubíček Poslat vzkaz | 5.6.2009 10:03

Oni muži už po 40 tak nějak chtějí mít svůj klid, pohodu, už tu honičku, plakání malého dítěte nejak nemusí. Já bych tomu nechala volný průběh a do ničeho ho netlačila, jedno dítko už máte a to je dobře. Někteří muži nechtějí vůbec děti, takže nevěš hlavu a nenuť ho. Jak dlouho jste manželé? Rosimka::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
SCHOLL Poslat vzkaz | 4.6.2009 20:25

Ahoj,je mi 32.let,manželovi je 44.let a máme spolu 26.měsíční Kateřinu.Poslední dobou jsem začala toužit po druhém dítěti.Tak jsem vše řekla manželovi.On mi na to řekl,jestli se mi stýská po ranní nevolnosti v těhotenství,nebo po nočním vstávání k miminku.A že on už splněno má.Má 18.letou dceru z prvního manželství. Začal se mi vyhýbat v posteli,chodí brzo spát,brzo ráno vstává i když nejde do práce.A když už se poštěstí a jdeme spát společně tak....NIC.Otočí se a spí.I když se přitulím,hladím ho tak to s ním nehne.O miminku nechce ani slyšet.I když jsem mu řekla,že jsem to už vzdala,vyhýbá se mi pořád.Milenku nemá,alespoň doufám.Do práce chodí a peníze domů nosí.Nevím co s tím???Ivana

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění