Diskuse: Koliky

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
Pilattka | 9.5.2014 21:49

Taky jsme si s dětmi užili, když byli malé a trpěli na ty koliky, zpětně si uvědomuji, že se jednalo jen o pár měsíců nebo týdnů, protože pak se začaly děti hýbat a už to bylo dobré, ale naprosto chápu zoufalství všech rodičů, protože v té době nevyspání a bezmocnosti mi to přišlo nekonečně dlouhé. Každopádně za sebe doporučuju hlavně masáže bříška, nahřívat bříško a probiotické kapky na to jsou výborné. A hlavně pevné nervy a výdrž :)

Jarmisa81 | 23.8.2011 14:53

Tak já mám nejlepší zkušenost s kapkami Espumisan pro novorozence a miminka, ty malému zabraly a zlepšilo se to už po prvních pěti kapičkách. :-)

nina69 Poslat vzkaz | 12.8.2009 13:19

ahoj skretule,
tak to je super, moc dekuju za doporučení.. já ty Probiotické kapky koupila a uz je zkousíme..musim rict, ze zlepseni bylo videt uz za dva dny a kdyz si poradne odrihne a trochu zacvicime tak jsme v pohode.. jo, kojim a doufam ze dlouho budu, je to nádhernej pocit ::srdce::

skretule Poslat vzkaz | 11.8.2009 14:57

Zdravím, my měli taky problémy s kolikou a během kojení
ty probiotický kapky fungovaly. Když jsem ale přestala kojit a přešli jsme na
umělou výživu, tak jsem našla Bebu Sensitive, ve které jsou už ty probiotický
kultury obsažený a nemáme žádné problémy.Tak záleží jestli kojíš nebo jste na
umělý… pak bych doporučila rovnou nějakou hotovou výživu, abys nemusela nic
přidávat…

nina69 Poslat vzkaz | 16.7.2009 14:13

Ahoj, chtěla bych vědět, zda máte zkušenosti s probiotickými kapkami od Bio Gaia. My teď trpíme, tak jestli nám pomůžou. Prý jsou velmi účinné...::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění