Diskuse: S manželem mám synka 4 měsíce, už přes rok miluji jiného. Jsem sobecká když chci synovi vzít tátu?

Řadit:
35
Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 8.7.2009 17:19

Áááá, pán je detektiv ::vysmaty::::smich::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 8.7.2009 16:33

Na profilu na Lide.cz má dokonce 16 ::souhlas::

angelwoman Poslat vzkaz | 8.7.2009 15:38

Tuším, že v 19 letech asi být učitelka nikdo nemůže ::vysmaty::

Kloa Poslat vzkaz | 7.7.2009 19:25

Všímavý Sajrajt ::vysmaty::  Taky na to koukám ::svaty::::kocka:: 

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 7.7.2009 19:00

Teda na to, že jsi uvedla <strong>Povolání</strong>: učitelka máš docela zajímavej pravopis. ::och::

Adka Poslat vzkaz | 7.7.2009 13:40

cauko mne se stal taky ale hroznejsi pripad  segře bylo asi 22 let a zustala z klukem kteri mnel asi 26 let no a pocase si poridila 2 krasne deticky  kluka a holku tamu klukovi je 7 let a ti holčičce je asi 3 roky bila sem jiji teta a počase sem se moc bavila z mim švarou a dotoho se nam stala hrozni vec zamilovaly sme se do sebe ale segra chtela jiniho a to i udelala no a jak ja jsem videla ze segra ma jiniho kluka a deti sou takhle a vubec ze se vone nestara tak sem tomu jejimu manzelovi vykecala protoze mi bylo lito tich dedi a pak BUM zamilovaly sme se do sebe oba dva a rodice to nechtely dopustit  tak sem snim utekla a ziju snim asi rok  a ti deti jsou většinou unas malo kdi se mama vone postara malo kdi!! ale tetkom kdiz si to vemu do hlavy co jsem udelala tak sem z toho jak debil!!  protoze se mi rodina otocila chrbtem mama a tata se vubec kemne dobre nechovaj nemislela jsem si ze budu mit takovej zivot protoze jsem bila moc do svari zamilovana a von taky domne ale pocase seto zmenilo nekdi se i pohadame a ja kdiby ho nechala tak nemam kam jiz protoze mama a tataby mne spatky do bytu nevzaly vyhodily by mne nebo by mi zacaly nadavat hnusne a celej zivot by mnela posranej  chtela bych vod  vas dbrou radu budu cekat

dzango Poslat vzkaz | 9.2.2009 13:48

S manželem doma nesedím, minulý týden jsem se přestěhovala k příteli. Manžel je tedy dost nespokojený, prý že o mne přijít nechce, že mne má rád, že mu je beze mne smutno. Stále apeluje na to, že rozbíjím rodinu a podobně, prý ta jeho nevěra nic neznamená, že se dá přece na vše zapomenout. Docela mne to zaráží, že má drzost to takto říct, už ani na tyto zprávy nereaguji.

Přítel má minulost vyřešenu, já jí musím ještě dořešit. Bude to ještě zajímavé, doufám že to oba zvládneme. Přítel je dost chápavý, všecky věci spolu probíráme, to je také novinka, na kterou nejsem zviklá, moc se mi to líbí, mám pocit, že takto má žít rodina.

Bude to ještě asi zajímavé, někdy jsem z toho všeho smutná, stále přemýšlím jestli nejsem já ten sobec.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 4.2.2009 00:28

No počkat, proč bychom radili špatně. Ať už naše pohledy na to, čí je to vina a kdo je sobec byly jakékoliv, skoro všichni jsme radili odejít a vůbec všichni jsme radili říct to.

Hmno a řekla to a ukázalo se, že si s manželem můžou podat ruce. Ona má pro svoji nespokojenost alespoň omluvu a opodstatnění. Celá situace se pohnula a začíná se řešit.

Teď už jen muži zbývá vysvětlit, že s ním v manželství zůstat nechceš. Ze milenec není jen pro zábavu, jako on má milenku, ale máš ho ráda a je ti s ním dobře. A že manželství s milencema tě nijak nenaplňuje. Nebo tak něco.

Atevi Poslat vzkaz | 3.2.2009 21:54

A OPĚT SE UKAZUJE,ŽE VŠE MÁ DVĚ STRANY.KDYŽ JSEM ZAČALA ČÍST TVŮJ PŘÍSPĚVEK TAK JSEM SI ŘÍKALA ,ŽE OPRAVDU DĚLÁŠ CHYBU ATD. NO A PROSÍM ,MANŽEL MÁ DVA ROKY MILENKU ROZVÁDĚT SE NECHCE... TAK NEVÍM JESTLI TU NĚKDY NERADÍME V DOBRÉ VÍŘE ÚPLNÉ KRAVINY.::och::

Ivet Poslat vzkaz | 2.2.2009 06:11

Hned mi bylo divné, že by se nevracel domů tak dlouho, ještě když má doma prcka. Tak mu milenka byla asi přednější, dobře jsi udělala, ted co nejdříve odejdi k příteli, a synka mu nezakazuj vidět, je to otec, ale to myslím ani v umyslu nemáš, hodně štěstí.....

Kloa Poslat vzkaz | 1.2.2009 23:20

Ahoj. Doufám, že s přítelem teď budeš mít lepší život než jaký jsi měla s manželem. Není divu, že jsi se ve vztahu cítila nespokojená, zvládat dvě ženy a tak náročnou práci není jen tak a tak se to muselo někde projevit a to dost nešťastně na vašem vztahu.
Důležité je, abyste v novém vztahu měli všichni vyřešenou minulost. Doma bych na příkaz manžela určitě neseděla a co nejdříve bych se rozvedla.

dzango Poslat vzkaz | 1.2.2009 19:16

Tak to mám za sebou. Manželovi jsem řekla skoro vše. Nejdříve byl překvapen, pak se naštval, nakonec mi v klidu oznámil, že už má stejně přes 2 roky milenku, tak ať mám klidně milence. On jí měl už v době, kdy si mne bral. Prý se se mnou nerozvede a že nikam odcházet nebudu a budu s ním. Po pravdě, to jsem opravdu nečekala, opravdu jsem se v něm hodně spletla, jsem husa já vím. V každém případě, stěhuji se k přítelovi, asi to bude ještě bouřlivé ale výčitky už opravdu nemám.

Ivet Poslat vzkaz | 30.1.2009 06:32

Hlavně já si myslím, že tady už vážně není co zachraňovat, ano někdo bude říkat, mají spolu dítě, ale pokud tam nejsou žádné city navíc je někdo třetí, myslím, že není cesta zpátky k fungujícímu manželství!!!!! A to at je manžel kamionák nebo dělá ve fabrice za rohem. Stává se to.

Skutečně se myslím, že Dzango udělala chybu, už tím, že s  nynějším manželem udržovala takový vztah o setrvačnosti..... protože je normální dříve či později se objeví člověk ke kterému bude cítit víc a bude jí to za ním táhnout.

V každém případě si myslím, že nejde srovnávat příklad, žena se bojí pavouků s problémem Dzango. No ale to je věc názoru.

Já říkám, že chyba je na obou sranách!!!!!!Ne jen chyba manžela, jak mi to tady předhazuješ neříkám, že to že Dzango muže podvádí je to nejlepší co může udělat, ale už se to tak stalo. Tak to musí vyřešit aby muže netahala dále za nos!!!

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 29.1.2009 12:35

To je totiž strašně laciné vybalit na partnera z ničeho nic všechny jeho dosavadní chyby za život. I ty, co už jsme odpustili a ty se kterejma jsme se vyrovnali. Sečíst to a podtrhnout a děsně se divit, jak takhle vůbec můžeme žít??? A pak ho opustit a najít si „lepšího“ i když samozřejmě lepší je ze začátku jen opticky, nemůžeme tušit, co přijde.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 29.1.2009 12:31

Já ji samozřejmě taky dokážu pochopit. Prostě se objevil někdo lepší a lidi smýšlející jako Ivet maji jasno.

Jenže zkusme z nějakých blábolů textu ( kde víme jen to co se nám řekne mimochodem ) přejít trochu do hloubky.
Nikdo není jako tvuj manžel Zuzi. Každej člověk je jedinečná osobnost, má nějaké klady a zápory. Prostě každý má své chyby - jistě i tvuj manžel.

A jestliže mám někoho rád, tak ho mám rád i s chybama! Lidi jako Ivet by určitě v jiných diskuzích horlivě přitakávali k „Musí tě mít rád takovou, jaká jsi!!“. No já nevím jak vy, ale já třeba svou partnerku mám rád i s jejíma chybama. Sice mě občas rozčilujou, ale co už. Třeba že se iracionálně bojí pavoků - příklad.

Co by jste říkali, kdybych se najednou po deseti letech manželství chtěl rozvést, protože se moje manželka bojí pavouků. Hádám „No milánku, to sis měl rozmyslet dřív, než jsi do toho s ní praštil! věděl jsi to celou dobu!“ A taky že věděl. A tehdy jsem si to měl rozmyslet, jestli to překousnu, než si jí vezmu a než si s ní nasekám děti.

Však je s nim 14 let! To sis snad mohla všimnout, jakej, je, ne? A ty dluhy ať už nadělal kdekoliv nadělal s ní. Navíc co tu řešíte? Jestli jezdí kamionem NA zaplacení dluhů, tak AŽ dluhy zaplatí, už třeba jezdit nebude? To naopak dává naději. Proč se raději netěší, až dluhy splatí a nedává si předcevzetí, že žádné další dluhy už nenadělají??

Zkrátka, času na rozmyšlenou měla dost. Měla si udělat jasno před svadbou a nebo před dítětem. A i kdyby to děcko byla nehoda, mohla si udělat jasno, že dítě nechce a líp se chránit. Teď, když už do manželství i dítěte praštila, ho má mít ráda takový jaký je i s jeho chybama. Místo toho o něj zájem coby o člověka ztratila, přesto že má jeho dítě a jde za lepším prospěchem.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění