žena se ženou - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

žena se ženou

Diskuze

jitka.step...
| 12. 11. 2016 19:12
Ahoj, mám tokový problém, můj přítel mě už nepřitahuje. Nevím proč, ale začali se mi líbit holky. Můžete mi poradit.
Děkuji :)
žena se ženou
alofok
| 22. 5. 2009 21:19
Ahoj holky, nemůžu se nezapojit do vaší diskuse. Udržovala jsem vztahy s lesbickýma ženama několik let. Přestože nyní žiju s mužem, kterého miluji, stále mne milování se ženou láká a asi nikdy lákat nepřestane. Takže, pozor na to, která jednou zkusí, víte jak Zdravím
žena s ženou
lusi
| 13. 5. 2008 14:31
tak to maš pravdu že to neni problem ale najít někoho takoveho je docela problem.
žena s ženou
ische
| 6. 5. 2008 14:45
No jéje! Zas takový problém to není, ne?
žena s ženou
lusi
| 5. 5. 2008 13:30
ahoj mam přítele ale nebaví mě to snim.Rada bych zkusila něco noveho a *** s ženou mě dost laka.MATE NĚKDO TAKY TAKOVEJ PROBLEM
EMMA
CERNOOCKO
| 18. 1. 2008 16:39
Ahoj EMČO,no !Takže jsi do toho s ní chtěla jít vlastně i ty.Jaké to bylo,jestli o tom chceš tedy mluvit.Byla to tvá kamarádka?Přeci není jednoduché jen tak někoho oslovit a přizvat do akce.Ta holka co se líbí mě by do toho 100% šla.Jen kdyby ona oslovila první mě. Ani nevím proč,ale láká mě to zkusit A ona mě přitahuje.Taky musím říct že nevím jestli by jsem to dotáhla do konce.Ale proč to nezkusit,že jo?S manželem bych,ale do trojky nešla a ani s nikým jiným,jen se ženou.
ve třech
Vlada
| 17. 1. 2008 15:52
A jak to teda dopadlo, byli jste společně ve třech?A jaké to bylo?
Žena se ženou
Emma
| 16. 1. 2008 16:57
Vzpomínám si, není to tak dlouho, přítele (jako každého druhého) napadlo, co k nám do postýlky přibrat kamarádku. Jsem otevřená spoustě věcem, takže jsem souhlasila. Můžete namítnout, že je do risk, mohl by se do ní zbláznit atd. ale pokud se bude chtít do někoho zbláznit, může to udělat kdykoliv. A pak když, jsem o tom víc přemýšlela, vlastně jsem ji chtěla jenom pro sebe.
Cernoocko
slunko
| 14. 1. 2008 07:03
Jestli na tu holčinu máš kontakt, internetový, tak to k tomu přímo vybízí. Zkus s ní pokecat třeba po icq, a nenapádně do té oblasti zabrousit, na netu víc odhodíš zábrany a když bude chtít, můžete to zrealizovat, když se o tom nebude chtít bavit, vycítíš to a vycouvneš aniž by ses ztrapnila když to vezmeš šikovně :)
sex se ženou
CERNOOCKO
| 13. 1. 2008 20:37
Celkem zajímavé debaty.Taky si říkám jaké to je asi se ženou.Je mi přes 30 a ráda bych to taky vyzkoušela. Nevím ale,jak to udělat poradí mi někdo?Líbí se mi tu jedna v okolí a myslím že by do toho taky šla.No ale,co když ne?Hrůza pomyslet.
Andreo :-)
kecka
| 14. 6. 2007 13:00
Ahojky Andreo, tak mi dej svůj email do vzkazů, ať to nepíšeme sem do diskuse, já se ti na něj ozvu, ju? Taky ráda pokecám, rozeberu co se dá .
žena se ženou Andrea
anonym
| 13. 6. 2007 20:35
No Kecko jsem ráda,že jsi se konečně ozvala.Já jsem z moravskoslezského kraje.Mám ráda lidi upřímné a s tebou se fajn píše.Mužeme si nějak vyměnit telefon nebo email a pokecat víc.Anonymně ale upřímně.Někdy je super si pokecat s člověkem kterého neznáš a třeba si s ním probrat i nějaké starosti,protože by to zůstalo jen mezi nima.No kdyby si třeba chtěla,tak to nějak vymyslíme.Měj se a brzy se ozvy.ANDREA
Andreo :-)
kecka
| 12. 6. 2007 22:21
Děkuju za poklonu, teď z toho neusnu . Ne, vážně, dík, snažím se být otevřená, nezaujatá - ale to nejde a upřímná. . A odkud jsi ty?
žena se ženou-Andrea
anonym
| 9. 6. 2007 10:16
Čau kecko,jsi asi super holka,líbí se mi tvé názory .Asi sama víš,že najít opravdové kámošky je opravdu těžké,tak je škoda kazit něco co super funguje.Každopádně je škoda,že bydlíš tak daleko,mohli jsme hodit pokec osobně.Tak se zatím měj Andrea
ženy
anonym
| 7. 6. 2007 08:02
Holky,o čem pokecáme teď?
pro anonymní ze 3.6.2007 5:52
kecka
| 6. 6. 2007 23:13
Ahojky Andreo, rozhodně nic nikam netlač, má-li se něco stát, věř, že se stane, ale pokud máš z toho strach, nepomáhej tomu za žádnou cenu. Mohla by ses dostat do situace, ze které je těžké vybruslit a pošramotilo by to vaše kamarádství, jak jsi sama naznačila.
ženy
anonym
| 6. 6. 2007 13:48
Ahoj holky,taky bych to nehrotila a nechala to v klidu.Mě myšlenky tohoto typu napadají,když asi nemám co dělat.Teď jsem se dlouho neozvala,nebyl čas.Jak už tady někdo napsal,jsem taky samička,ale malému zpestření bych se možná nebránila.Ale na 100% to tvrdit nemůžu.
žena se ženou-Andrea
anonym
| 3. 6. 2007 05:52
Děkuji kecko za tvou odpověd,asi máš pravdu,stačilo by mi jen s ní ležet hladit se a povídat.Bojím se ale,že kdyby jsem jí to jen naznačila je konec kamarádství.A to nechci.Dost si pokecáme a rozumíme si.No nechám to tak. Tak čau Andrea
pro anonymní ze dne 2.6. 2007 17:43
kecka
| 2. 6. 2007 20:36
Myslím, že se toho bojíš.Nechce to ani plánovat, ani se do ničeho nutit, jestli se to stane, tak jen být vděčná za ten zážitek. Třeba přijde ten den "D", třeba ne. Taky je možné, že by ti bohatě stačilo s ní jen tak ležet a smát se blbostem a přitom si jemně hladit vlasy nebo záda a nemyslet na *** natož ho uskutečňovat. Kdo ví.....
pro anonymní z 1.6.2007 23:41
kecka
| 2. 6. 2007 20:29
Alkohol jsem neměla. Prostě si mě pozval k sobě jeden chlap - měli jsme poměr - na práci přesčas a doma byla jeho družka. Neděs se, vše bylo v pořádku, ona o nás věděla, dokonce mám podezření, že to bylo vše v plánu . Domluvili jsme se, že on bude spát v obýváku a my dvě v ložnici. Společně s ní jsme se osprchovaly, myly si navzájem záda, krémovaly se, jako by se nechumelilo. Mě to přišlo úplně normální. Pak jsme si povídaly v posteli o všem možném, ale hlavně o ***u . Najednou vytáhla odkudsi vibrátor a prý jestli jsem to s ním už dělala. Skončilo to jak se dá předpokládat - pomilovaly jsme se. Jenže jsme ani jedna, vlastně já určitě ne, nevěděly, že nás šmíruje ON . Tak jsme mu nakonec dovolily nás sledovat pěkně z blízka, ale trojku jsem odmítla. Byl to zážitek, to ti řeknu, ale už se to nikdy neopakovalo. Dodnes když je potkám, si vzpomenu . Ale nevídám je často, tak jednou za rok a to náhodou. Ve zlém jsem se nerozešli, to vůbec, prostě jsem byla mladá a chtěla jsem rodinu, tak jsem to ukončila.
žena se ženou
anonym
| 2. 6. 2007 17:43
Ahoj holky,vaše diskuse jsou velmi zajímavé.Jsem vdaná 31 letá a s holkou jsem nikdy nic neměla.Miluji muže,ale musím se přiznat,že sem tam se mi nějaká žena líbí.A dokonce mám moc ráda svou kamošku se kterou,když mluvím přijde mi,že jsem z toho rozechvělá. Ale nemám chut to zkusit.Jen bych se chtěla s ní pohladit a mít víc její pozornost.*** s ní mě,ale vůbec neláká.Co si o tom myslíte?
ženy
anonym
| 1. 6. 2007 23:41
Inzerát jsem nezkoušela,na to nemám odvahu.Pokud by se provalilo,o čem občas přemýšlím,tak bych se taky děsně styděla.Jsi o krok napřed,jestli Ti to nevadí,napiš jak se přihodí,že se vyspíš s holkou.Já bych v sobě určitě musela mít nějaký alkohol.Jinak bych do toho zřejmě nešla.
ženy
kecka
| 1. 6. 2007 21:40
A inzerát sis nezkoušela podávat nebo na nějaký odpovědět? Já jednou chtěla, pamatuji si matně, že jsem měla sepsaný dopis pod pseudonymem a nepovolaná osob to našla. Bóže jak já se styděla . Nakonec se neprovalilo, že to bylo moje .
ženy
anonym
| 1. 6. 2007 12:11
Jsem na tom podobně jako kecka,až na tu zkušenost se ženou.Také jsem vdaná a jsem si jistá,že na holky nejsem.Možná láká nepoznané.Je i možné,že kdyby mělo k něčemu dojít,nic se nestane,protože to bude divné a nepůjde to.
Kloa
kecka
| 1. 6. 2007 00:49
Ne, nemyslím si vůbec, že o něco přicházíš, na každého to působí jinak, na někoho ( tebe ) vůbec. To je prostě život, každej jsme nějakej, mě se líbí asi obojí, no . No a úspěch mám teda jen u mužů, nelovím, to proboha ne (jsem vdaná ), ale vidím, jak by zájem o mě byl . U žen je to hodně jiný. Po hodně dlouhé době se mi líbí holka natolik, že se to s ní představuju a jsem před ní i nervózní , ale jinak jsem v klidu. Spíš se mi líbí anonymní holky, než kamarádky. A do pěti minut na ně stejně zapomenu . Vlastně v mých snech obličeje vůbec nevidím, což je zvláštní (teda až na vyjímku té holčiny). Jak jsi psala, že by byla ***, kdybych mu řekla, že myslím na holku a ne na něj, já si myslím, že by ho to vzrušilo taky, ale neřeknu, protože se stydím .
samička
Kloa
| 31. 5. 2007 23:33
Neříkám, že si ženské neprohlížím, spíše jen tak ze zvědavosti, ale nic za tím nehledám jako ty (vy), nic to se mnou nedělá, proto jsem napsala, že se cítím samičkou. Možná tím o něco přicházím, ale tím víc čerpám u mužů A myslím, že úspěch mám, protože pokaždé co jsem si řekla "ten bude můj", můj byl
Ale byla *** kdyby se tě zeptal na co myslíš a ty bys řekla na ženskou To by byl asi vedle jestli to myslíš vážně nebo si děláš srandu.
samička
kecka
| 31. 5. 2007 23:03
Taky jsem samička, jak říkáš o sobě, mám ráda obdivné pohledy mužů, ale i přes to se mi líbí holky. No, ne každá ve mě vyvolá pocit vzrušení, stalo se mi to fakt jen párkrát. Manžel tuto mou stránku vůbec nezná. Neví ani, že jsem jednou se ženou spala. Už jsem se mu to párkrát pokusila říct, ale styděla jsem se - ne proto, že by mi to přišlo nemorální, ale jsem prostě stydlivá a jednu dobu jsem se i červenala - v pubertě . Takže si tak sním, pohrávám si s myšlenkama, no a v posteli se milujeme občas tři - to manžel ani neví a říkám si, co se honí v hlavě jemu. Nežárlím, jde jen o fantazie.......
hetero
Kloa
| 31. 5. 2007 22:22
Teda vůbec vám to neberu, zkoušela jsem si to představit a nějak mě to nebere. Teda jednu dobu jsme s kámoškou na střední byly tak velké kámošky, že se až vedly diskuze, že jsme lesby do dneška se tomu musím smát, ale my jsme k sobě tento cit necítili, jen jsme jedna o druhou pečovaly, protože s chlapama to nebylo nejlehčí a tak jsme si to vynahrazovaly jinak, že jsme přece jen věděly, že někomu na nás opravdu záleží, ale jakmile se nějaký chlap vyskytl, bylo jasné, že bi- nejsme. Dokonce jednou z toho byl takový trapas Byli jsme na výletě a spali jsme na jakési ubytovně a já se svou kámoškou jsme měly pokoj hned u vchodu, pravda, za závěsy se ta ubytovna moc nesnažila, takže nestačily tomu jak velké byly okna, a jednou když šla třídní kontrolovat jestli jsme všichni v pokojích, tak nás viděla přes okno, já kámošce jen masírovala záda, protože ona s nima má problémy a za ten den ji pěkně bolely, protože jsme od rána až do večera šmatlali po Praze a třídní si to vzala po svém a přišla nám pošeptat ať si příště lépe zatáhneme ty závěsy To byla prča, my jsme se tomu smály ještě druhý den Vlastně se tomu směju pokaždé si na to vzpomenu.
Mi prostě nejlíp dělá chlapská ruka Nikdy jsem po ženě nezatoužila i když jsem tu možnost ten cit poznat měla. Ale nic to se mnou neudělalo, ale jakmile vidím chlapa, tak jsem samička
odvaha
kecka
| 31. 5. 2007 21:27
A víš, že se ti ani nedivím? Seznámila jsem se s jednou holčinou ve fitku a připadám si jako zamilovaná . Ona se předemnou převlíká a baví se při tom semnou, má děsně ***y úsměv, je k sežrání......ale nikdy bych si nedovolila ji oslovit . Jedno vím určitě. Kdyby udělala první krok, udělám ten druhý .......jenže ta nesmělost . Manžel by asi koukal, o kom se mi zdává v noci a na koho myslím při milování
ženy
anonym
| 28. 5. 2007 10:48
Kulím očka,co se tady řeší a musím přiznat,že i mě to celkem láká.Strach a nesmělost je bohužel silnější,i teď se mi klepou packy,Čauky všichni.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
20. 4. 2024 06:04
70262
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video