Diskuse: Erotické pomůcky

Řadit:
47
Kamarádka nemá fotografii.
kacka3@atlas.cz Poslat vzkaz | 10.12.2018 17:16

Máte někdo něco zaručeného, co se chlapovi bude líbit?

TO lenka3kubin@seznam.cz: když se o tom bavíme tak jak tady ty věci chodí zabalené ? Mám docela strach aby když si něco objednám tak aby mi to třeba nedošlo v růžově potištěné krabici :D

TO laura.isova@seznam.cz: Když jsem s tím nápadem přišla .. tak bylo vidět že ho to prvně zarazilo ale nebyl proti a druhý den potom co jsme to vyzkoušeli tak mi psal že to chce zopakovat a už se ptal jestli jsou i jiné varianty :)) takže u nás se to osvědčilo mooc .. musíš to podat tak, že je to poro vás oba ne jenom pro tebe :)

Hele a jak se k tomu staví vaše protějšky ? Nevadí jim to, že máte tady ty věci doma ? Docela dlouho nad tím uvažuju že bych si koupila něco pro zpestření, ale docela se to bojím říct před chlapem na hlas, co by mi na to řekl :/ a schovávat to před ním mi nepřijde úplně dobré řešení a ani bych to takhle nechtěla.

m.martinaa Poslat vzkaz | 23.9.2017 13:33

Mrkněte se na ten eshop sexshop, tak koupíte cokoliv, a příjde vám to velice diskrétně zabalené

starka.m Poslat vzkaz | 21.9.2017 16:22

Ať už feromony, vibrátor, vibrační kroužek, všechno bych to chtěla, ale stydím se si to jít do sexshopu koupit :-(

feromony? jak to funguje prosím? můžete mi to někdo objasnit :)?

kacuulkaa Poslat vzkaz | 28.6.2016 08:24

Já je používám docela často a hojně. A docela si užívám pozornost okolních mužů.

andryska Poslat vzkaz | 26.6.2016 16:17

Erotické pomůcky mám ráda a co feromony? Používá je taky někdo, kromě mě?

Majka | 13.9.2015 20:41

taky s mužem uvažujeme, že něco takového zkusíme. Říkám si, že trochu změna nemůže uškodit :-)

Lenčaka | 25.1.2015 21:34

TO Jitka: tak samozřejmě je ta klasika, co píše Klára a pak plno dalších pomůcek. My používáme postroje, elektrickou stimulaci nebo pás cudnosti. Je to pak úplně jiný kafe :) snad jsem ti dala odpověď jakou jsi hledala ;)

Jitka | 25.1.2015 20:13

TO Klára: Mrknu se, jen mě zajímalo, jestli někdo nemá nějaký zajímavý tip :) Ale i tak díky, alespoň za reakci :)

Klára | 25.1.2015 15:40

TO Jitka: My s přítelem používáme pouta a masku. Jestli hledáš inspiraci, tak mrkni na natu, určitě toho objevíš spoustu. Já tyhle věci taky nakupuju přes net…

Jitka | 20.1.2015 19:50

Ahoj, zajímalo by mě jaké BDSM pomůcky jsou vaše nejoblíbenější. Tak nějak hledám inspiraci :D Tak neváhejte a podělte se ;)

michaelapalkova Poslat vzkaz | 25.10.2014 09:32

TO Leona27: nebo si zkuste zahrát na realitku, rozhodně ty převleky na chlpi působí.. Ten můj má teď starosti v práci tak uvažuju nad tím, že seženu další, abycho ho tím trochu rozptýlila. Ale rozhodně to stojí za to a starýma dobrýma podvazkama a korzetem taky nic nezkazíš ;-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění