Diskuse: úchylky mužů

Řadit:
43
Kamarádka nemá fotografii.
Radek | 19.3.2018 23:32

Sexualni uchylka je tu blbe napsana a t folikulismus znam 5 holek co to ma a ze muzska uchylka dokonce si tam balonky nektere davaji takze muzska spis holcici

anonim | 22.2.2018 18:47

TO plenkar: no tak lidi maji uchylky aj ja nejsem svatej ale ty se bez lecit do blazince

Anonim | 22.2.2018 18:45

Ja mam taky takovou mensi uchylku s kterou bych se chtel podelit. Mam rad elasticke veci jsem blazen do elastaku kdyz ma moje zena elastaky tak treba aj celi den ji osahavam a je to moc super ead take nosim sam elastaky ale samozdrejmne muzske ale vzrusuje mne kdyz mne zena vidi ze mam na sobe elastaky hned se na mne vrhne a zacne mne osahavat .. proste kdyz mam na sobe elastaky hned se mi postavi vyvolavaj ve mne touhu po sexu a nebo masturbaci, uz parkrat se stalo ze pod teplakama sem mel elastaky a musel sem odbehnout na zachod si to udelat proc kdyz mam na sobe elastaky citim se tak sexy a tak vzrusen jinac sem uplne normalni muz a je mi 27 let dekuji

plenkar | 15.1.2018 12:04

Jsem muz plnostih. 59l.bi.praha.mam uchylku noseni plenek,nebo noseni plenek pod dam.pradlem.rad se s nekym sejdu a pokecam o tom a rad se ti ukazu a nejen to,masli zajem a zazemi i cas dopoledne,muzeme treba zajit dopoledne na pivo,kavu.piste na veku a postave nezalezi.vladimirvalencik31@gmail.com

Mysacek | 13.7.2017 22:13

Také rád nosím dámské kalhotky na veřejnosti.
Jsou pohodlné a sexy,jednou se na mě divně dívala doktorka když jsem se musel svléknout,ale nakonec se milé usmála spolu se sestrou.
Bylo to příjemné.Laká mě vyzkoušet i jiné dámské oblečení,ale netroufnu si.

Sese | 19.11.2016 05:07

Ja moc rad nosim divci kalhotky a moc rad v nich i masturbuji a chodim si je taky kupovat no sem i vnich rad a i rad se vnich fotim no mam i vice veci jako kosilky nebo leginy nebo sukne sem rad kdiz sem jak holka obleceny

Anonym | 19.11.2016 04:56

TO Anonym: ja mam stejnou zalibu v kalhotkach arad je nosim i v nich masturbuji i se v nich fotim a natacim no moc rad je i kupuji no sem proste fetisista

RemusA4 | 15.11.2016 10:40

Taky mam uchylky.treba mam moc rad zensky ruce.rad je libam,hladim,hodne me vzrusujou.vsimam jsi ruce na kazde zene.je tady nekdo podobny?pokud ano tak muzem popsat.muj email remusA4@seznam.cz

vlkodlak | 23.8.2016 05:41

TO Anonym: ale krajan trochu slabé já mám rád jemný hladky

Anonym | 23.8.2016 05:37

TO Anonym: nedělej si s tím starosti já nosím kalhotky pořád připadá mi to už normalni

vlkodlak | 2.1.2016 08:33

TO Anonym: ja miluju taky Bily kalhotky. ale par barevnych mam taky hlavne ze jsou to damsky kalhotky

Anonym | 24.7.2011 22:10

Zdravím je mi 44 let a od malička se peru dosud s potřebou ukazovat se ženám,že na sobě nosím krásné krajkované kalhotky a vzrušuje mne nutkání že se mi budou smát a já se v nich cítím být štasten jen kdyby to šlo neventilovat to masturbací v kalhotkách což mi nošení kalhotek občas vyvolá.Cítím se žensky a nejraději si kupuji a nosím bílé jemné krajkované dámské kalhotky.Prosím co s tím když to je nemoc na celý život.

Pilotka007 Poslat vzkaz | 29.11.2008 18:44

Já vám teda řeknu že když to čtu jde mi trošku mráz po zádech...ale proti gustu....

Tohle by byl pro mě asi trochu tvrdý oříšek...

RebelMilan Poslat vzkaz | 27.10.2008 23:40

Kdysi jsem sepsal jeden velký slovník a z něj vyjímám:

ASFYXOFILIE – poměrně nebezpečná praktika, při
které se osoby přiškrcují při orgasmu. Nedokrvením mozku dochází
k navýšení prožitku z orgasmu. Bohužel hledání vlastních hranic
nezřídka končí smrtí. Je známa řada „osvědčených praktik“ – zvláštní vázání
provazu či šály, které má povolit v případě mdloby. Bohužel to ale často
nevyjde a je známa řada populárních osobností, které takto skončily, ale není
už tolik známo, že ročně zemře více než 500 osob při tomto experimentování.
Neoficiálně se považuje Japonsko za zemi původo této praktiky.

AUTOEROTICKÁ ASFYXIACE  je sebeškrcení. Tato nebezpečná praktika,
která stála život Stephena Milligana, dřívějšího britského poslance. Byl
nalezen s uvázaným provazem kolem krku, pomerančem v ústech a oblečen do dámského prádla. Je to značně
nebezpečná hra a honba za lepšími orgasmy

INFANTILISMUS – Hra na malé děti – Takový člověk se
nechává přebalovat, počůrává se do plenek a ve své „hře“ je naprosto
nesamostatný.

ANAKLITISMUS – je sexuálně podmíněný stav vzpomínek
na dětství. Tyto osoby vzrušují činnosti z ranného dětství = plínky,
nočníky, dudlíky, panenky….

BERDACHE – sex. laděná touha oblékat si šaty
opačného pohlaví, (transvestie)

TRANSVETISMUS (, Crossdresser) Sexuální úchylka,
projevující se nutkavou touhou nosit oděv druhého pohlaví. Pozor, týká se i žen
a neznamená vždy homosexualitu. Obvykle muž, převlékající se za ženu.

Godzila Poslat vzkaz | 27.10.2008 20:29

ten tvůj amant je tedy pěkně jetej úchyl ! ::smich::
Teď už chybí jen aby si ho honil v parku před kolemjdoucími! ::radujici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění