Diskuse: úchylky mužů

Řadit:
45
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym 2 | 10.7.2018 22:16

TO Anonim: napis na sportovni.odev@seznam.cz pokecáme. Mam stejny zájem a nic vic (jinak jsem normální) i žena me v tom podporuje. Je mi 29 a jsem z JČ kraje. Nejde mi sem napsat delší komentář nevim proč

Anonym 2 | 10.7.2018 22:13

TO Anonim: Mam naprosto stejnou tu samou oblibu, taky co se tyce elastaku (žádná jiná,, úchylka“ me nebere a taky jsem jinak normální ) . Na ženě se mi moc libi leginy, rád je nosí. Když si vezmu ty krátký elastaky, tak mě často poplácává po zadku a celkově zkoumá

Radek | 19.3.2018 23:32

Sexualni uchylka je tu blbe napsana a t folikulismus znam 5 holek co to ma a ze muzska uchylka dokonce si tam balonky nektere davaji takze muzska spis holcici

anonim | 22.2.2018 18:47

TO plenkar: no tak lidi maji uchylky aj ja nejsem svatej ale ty se bez lecit do blazince

Anonim | 22.2.2018 18:45

Ja mam taky takovou mensi uchylku s kterou bych se chtel podelit. Mam rad elasticke veci jsem blazen do elastaku kdyz ma moje zena elastaky tak treba aj celi den ji osahavam a je to moc super ead take nosim sam elastaky ale samozdrejmne muzske ale vzrusuje mne kdyz mne zena vidi ze mam na sobe elastaky hned se na mne vrhne a zacne mne osahavat .. proste kdyz mam na sobe elastaky hned se mi postavi vyvolavaj ve mne touhu po sexu a nebo masturbaci, uz parkrat se stalo ze pod teplakama sem mel elastaky a musel sem odbehnout na zachod si to udelat proc kdyz mam na sobe elastaky citim se tak sexy a tak vzrusen jinac sem uplne normalni muz a je mi 27 let dekuji

plenkar | 15.1.2018 12:04

Jsem muz plnostih. 59l.bi.praha.mam uchylku noseni plenek,nebo noseni plenek pod dam.pradlem.rad se s nekym sejdu a pokecam o tom a rad se ti ukazu a nejen to,masli zajem a zazemi i cas dopoledne,muzeme treba zajit dopoledne na pivo,kavu.piste na veku a postave nezalezi.vladimirvalencik31@gmail.com

Mysacek | 13.7.2017 22:13

Také rád nosím dámské kalhotky na veřejnosti.
Jsou pohodlné a sexy,jednou se na mě divně dívala doktorka když jsem se musel svléknout,ale nakonec se milé usmála spolu se sestrou.
Bylo to příjemné.Laká mě vyzkoušet i jiné dámské oblečení,ale netroufnu si.

Sese | 19.11.2016 05:07

Ja moc rad nosim divci kalhotky a moc rad v nich i masturbuji a chodim si je taky kupovat no sem i vnich rad a i rad se vnich fotim no mam i vice veci jako kosilky nebo leginy nebo sukne sem rad kdiz sem jak holka obleceny

Anonym | 19.11.2016 04:56

TO Anonym: ja mam stejnou zalibu v kalhotkach arad je nosim i v nich masturbuji i se v nich fotim a natacim no moc rad je i kupuji no sem proste fetisista

RemusA4 | 15.11.2016 10:40

Taky mam uchylky.treba mam moc rad zensky ruce.rad je libam,hladim,hodne me vzrusujou.vsimam jsi ruce na kazde zene.je tady nekdo podobny?pokud ano tak muzem popsat.muj email remusA4@seznam.cz

vlkodlak | 23.8.2016 05:41

TO Anonym: ale krajan trochu slabé já mám rád jemný hladky

Anonym | 23.8.2016 05:37

TO Anonym: nedělej si s tím starosti já nosím kalhotky pořád připadá mi to už normalni

vlkodlak | 2.1.2016 08:33

TO Anonym: ja miluju taky Bily kalhotky. ale par barevnych mam taky hlavne ze jsou to damsky kalhotky

Anonym | 24.7.2011 22:10

Zdravím je mi 44 let a od malička se peru dosud s potřebou ukazovat se ženám,že na sobě nosím krásné krajkované kalhotky a vzrušuje mne nutkání že se mi budou smát a já se v nich cítím být štasten jen kdyby to šlo neventilovat to masturbací v kalhotkách což mi nošení kalhotek občas vyvolá.Cítím se žensky a nejraději si kupuji a nosím bílé jemné krajkované dámské kalhotky.Prosím co s tím když to je nemoc na celý život.

Pilotka007 Poslat vzkaz | 29.11.2008 18:44

Já vám teda řeknu že když to čtu jde mi trošku mráz po zádech...ale proti gustu....

Tohle by byl pro mě asi trochu tvrdý oříšek...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění