Diskuse: Chci zhubnout a nevím jak na to

Řadit:
48
Drahoslava112 Poslat vzkaz | 7.8.2018 14:19

TO kaledka: Zhubnout chce asi většina žen. Patřím mezi ně také. Pokud Ti mohu poradit, tak se vykašli na výživového poradce! To je k ničemu. Já sama jsem tam nebyla, ale nevlastní dcera tam nastrkala plno pěnízků a zhubla. Ne zase tolik, aby si z toho všichni okolo sedli na zádel. Přestala ale po roce a půl docházet a dodržovat jeho doporučení a je na tom hůř, než byla na začátku. Musela jíst ty „nedobré sýry, samou zeleninu a šunku“. Pak, když přišla k nám na návštěvu, tak byla jako „nezavřená“ a dopřávala si, jako by chtěla dohnat to, co si rok a půl upírala. Já to mám také složité, mám ráda sladké a buchty. Od dubna se snažím něco shodit, a až teď jsem trochu pohnula s váhou. Žádný velký úspěch to není, jen 3,5 kg. A váha se hnula až poslední měsíc. Ale vyzkoušela jsem jíst vícekrát denně, malé porce, a to mi absolutně nevyhovovalo! To jsem šla s váhou ještě nahoru. Doslechla jsem se o metodě 18 : 6. A to vypadá, že by mohlo v mém případě, zabrat. Znamená to 18 hodin bez jídla a během 6 hodin, tři dávky jakéhokoliv jídla, ale v rozumné míře! Jí se večer v 17 - 18 hodin naposledy a pak až druhý den v 11 nebo 12 hodin. Když sleduji váhu ráno a i večer, tak mám každý den o něco málo méně. Také bych chtěla vyzkoušet denní nebo dvoudenní půst, ale k tomu mám malou odvahu a nevydržím to! Pokus se najít pro sebe něco, co Ti bude vyhovovat, ale je to o disciplíně. A s tou zápasím. Jsem zvědavá, jestli já to vydržím přes zimu. Ke cvičení mám odpor, tak pokud nerada cvičíš, podle výživového poradce, bys musela. A to se pak musí dodržovat celý život. Jak bys přestala, byla bys v háji.

Kamarádka nemá fotografii.

Zkus vícekrát do dne jíst a menší porce. Určitě vyloučit sladkosti a více vody pít.

TO kaledka: zkus vícekrát do dne jíst a menší porce. Určitě vyloučit sladkosti a více vody pít.

kaledka Poslat vzkaz | 6.8.2018 08:04

Já chci taky hrozně moc zhubnout, ale nevím jak :-\ Zkouším všecko možné a furt nic :/ Přemýšlím, že už někam zajdu k nějakému výživovému poradci, nebo nevím. Jaké s nimi máte zkušenosti vy, prosím? :-\

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 19.6.2016 23:07

Právě že né, jedla jsem jejich jídlo několikrát denně, je dobré a nemusela jsem hladovět a necvičila jsem, šlo to opravdu snadno a bylo skvělé vidět už po týdnu výsledky

JitkaM Poslat vzkaz | 17.6.2016 23:41

TO lenka.sucha75: 15 kilo to zní skvěle mně by stačilo 10. musela si se nějako hodně omezovat při té dietě a cvičit?

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 18.4.2016 21:01

Určitě zkuste dietu KetoFit, já už si zoufala a potom se mi díky ní podařilo zhubnout 15 kilo! Je přírodní a obsahuje vše co ženské tělo potřebuje

Zuzana | 19.11.2015 21:38

doporučuju poradce. Z vlastní zkušenosti.

Člověk se víc snaží, když už si to zaplatil. ;-) ..
Navíc je mu blbý přijít na konzultaci s tím, že (se) podváděl , nedodržoval rady a nic nezhubnul.
..
Dobrej poradce vám udělá program přímo na tělo.
Co zabere jednomu, nemusí fungovat u jinýho.
..
Mně dokonce změnili poradkyni. Ta první se mnou neměla výsledky... :-) ..
podle tý druhý jedu dodnes.

U nich je to predci jen jistota

Agata | 10.11.2015 18:49

A s vyzivovymi poradci jste to nezkouseli? :-)

pavsobkova Poslat vzkaz | 22.10.2015 15:35

Jak už tady zaznělo, není to o dietě, je to o pravidelné stravě, menších porcích a pohybu. Není třeba ani chodit každý den do posilovny, stačí dvakrát, ale na tom jídelníčku hodně záleží, hlavně jíst pravidelně clamp

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 21.10.2015 22:57

Jaká dieta se vám osvědčila?Cvičím ale nemám zase tolik času a nestačí to :-(

Patrik | 26.1.2015 12:31

Základ úspěchu je pohyb a překopat jídelníček. Proč se dřít v posilce, když si pak naložím hromadu knedlíků a čokolády. Nechala jsem si sestavit jídelníček, ve fitku jsem si zaplatila 5hod s trenérem, teď už jedu sama a vím, co můžu a v lékárně mi ještě na doporučili na větší posun, abych líp hubla a neměla chutě-to jsou takový potvory jedny, Slimax, teď je v akci. Jedu tak třetím měsícem a mám cca 9kg dole a hlavně 2konf.čísla gatí a menší obvod podprsenky:))))a i tu čokoládu si dám a teď v sob má děda narozky, tak je oslava, tak kapku zhřeším:))

Lola | 25.10.2014 20:16

15,5 kg? To by mě taky zajímalo, kam jsi chodila :) myslim, ze už potřebuji něco dělat, a po vánocích to nechci ani vidět :(

Sara | 10.7.2014 09:59

TO terez: Všechno je spíše otázkou motivace. Jde o to, jestli člověk chce opravdu něco změnit. Hodně lidí se domnívá, že když bude o problému často hovořit, tak jde za svým cílem. Na webu www.reduna.cz je několik testů. Test motivace a Test rizika nadváhy mi otevřely oči. Už vím, jak na tom skutečně jsem... :-[

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění