Diskuse: křečové žíly a jejich odstranění

Řadit:
39
Kamarádka nemá fotografii.
Evicka | 10.5.2018 14:39

TO Nina: Hele já beru Detralex, už pár let, a mám to bez omezení. Poraď se spíš s doktorem.

Verča.K | 28.3.2018 13:22

TO Nina: začni s plaváním. To doktoři doporučují. Hlavně ne nic, kde se dlouho stojí na fleku – jako posilování s činkama třeba. ;-)

Nina | 19.3.2018 10:45

je nějaký kondiční sport, který se může provozovat s křečákama? Já to mám teď ve fázi, že beru pravidelně Osmigen, nohy nebolí, necítím ani žádné tuhnutí nebo táhnutí, tak bych chtěla zase začít víc s pohybem, ale bojím se, abych si spíš neublížila.

nepap | 8.8.2017 18:15

Před dvěma lety jsem absolvoval operaci křečových žil v nemocnici v Říčanech u Prahy.A nyní? ,po dvou letech se to vrátilo.hlavně že operace stála 24 tisíc korun.už nikdy.To raději vyzkouším něco jiného.Operaci prováděl Dr.Dol... Už ničemu nevěřím.
Když jsem to říkal ortopedovi,tak mi na to nedávno řekl,cituji:pane Chaloupko,kdyby jste se mi dříve zeptal,tak jste ušetřil spousty financí.tyto operace jsou velké riziko ale hlavně na peněženku.

Lucie | 9.4.2016 12:36

Chtěla bys se zeptat, jestli berete HA ? Já ji brala už od 16ti let, ale ve 20ti se mi začli objevovat metličky, tak jsem ji vysadila a po roce jsem ji brala znovu, ale zase se mi zhoršují, tak ji asi budu muset vysadit. Už mě to docela trápí ve 22 letech a přemýšlím i o té sklerotizaci, raději bych na laser, ale ten si jako studentka nemužu dovolit. :-(

Lucie | 9.4.2016 12:28

TO Jitka: A na kolik to tak vyjde ta sklerotizace? Taky o ní přemýšlím, vím že je levnější než laser, ale zase se musí nosit punčochy a bojím se, aby se mi to poté nezhoršilo ještě více nebo znovu neobjevilo.

Jitka | 26.12.2015 14:13

TO supalca@seznam.cz: Byla jsem na sklerotizaci už dvakrát, jednou před asi jedenácti lety a před dvěma lety, je to naprosto dokonalé, ve Zlíně je super odborník, MUDr. Albert Foldyna. Vřele doporučuji, byla u něho už celá moje rodina a všichni jsou spokojeni.

Eva | 23.12.2015 14:17

Já na křečáky jedla žilní výživu Priessnitz a po nějaké době se účinek dostavil-začaly mi žíly blednout 8-) Hlavně jsem byla ráda, že nemusím chodit k doktorům ;-) Priessnitz bych doporučila :-[

Anonym | 8.11.2015 19:53

TO supalca@seznam.cz: Ahoj na sklerotizaci jsem byla už 3x a vůbec mi to nepomohlo. Jak jsem sundala kompresní punčochu, bylo vše při starém. Taky jsem zkoušela metodu radiofrekvenční sondou, vyhozených 6000kč.

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 24.10.2015 23:35

To funguje myslím spíš jenom na takové ty malé metličky,jinak se musí na chirurgický zákrok s velkýma žílama že?

Uvažuju nad injekční sklerotizací, byl jste na tom někdo? Kde vám to kdyžtak dělali? Díky

Kočička | 28.5.2015 14:17

Jasný no, to už je na tobě. Já bych si to sama asi taky nekoupila, ale když už jsem to dostala, tak to používám.

Amálie | 28.5.2015 14:14

no uvidím.. příjde mi to docela drahé

Kočička | 28.5.2015 14:09

Ono to má více účinků no, jako na nic jiného to nemám, takže nevím jak to účinkuje na jiné věci. Možná, že to je blbost, aby to fungovalo na tolik věcí. Ale na ty křečáky je to docela dobré.

Amálie | 28.5.2015 14:02

Aha, o tom už jsem něco slyšela… píše se o tom všude a pokaždé na něco jiného, takže mi to příjde jako pěkná pitomost

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění