Diskuse: mastná pleť

Řadit:
12
Kamarádka nemá fotografii.

TO hanzalikpetr296@gmail.com: Souhlasim, objednavam jen z internetu. :)

Taky sháním něco na mastnou pleť, ale chci čistě přírodní produkt, nic co je nacpané chemií, což je v dnešní době pěkný problém co jsem se měla možnost přesvědčit. Byla jsem se dívat v drogériích a tam nic takového prostě nemají.

Mela jsem doma jeden krem a ten byl vybornej, vydrzel mi na obliceji az 12 hodin v praci bez mastneho cela

Alča | 19.11.2015 11:13

A co nejake kremy primo na mastnou plet co ji zmatni, to jste uz zkouseli a jake?

ewka Poslat vzkaz | 30.11.2007 10:51

Tak s tímhle problémem se taky potýkám, někdy je to lepší, někdy horší, ale čím to je vypozorované nemám. Každopádně jsem četla, že to maštění může být způsobeno i stravnou - hodně sladkého, mastného. Dobré prý je občas potřít pleť citronovou šťávou, to by taky mělo pomoct (já mám problematickou pleť a tohle mi moc nesedlo), dětský zásyp...

Hani Poslat vzkaz | 29.11.2007 18:56

Garnier Pure jsem zkoušela a stejně nic:( chvilku vydrží plet matná, ale za chvilku se mi zase leskne:( Hlavně na čele. Tekutin piju dost.....čistou vodu nebo čaje (neslazené).
Ještě vyzkouším ten jogurt.
Jestli máte nějaký další nápad, písněte.
díky::srdce::

Mullik Poslat vzkaz | 28.11.2007 14:59

Mě na kometice řekli, že je to tím make upem, a je fakt, že když jsem o víkendu doma a nemám ho, tak se tak nelesknu. A další součástí je, dobře hydratovat a to hlavně zevnitř!!! Popíjejte přes den čaje, neslazené a uvidíte ten rozdíl už po týdnu. Voda je totiž základ. A taky to často může být špatná kosmetika, nemyslím tím nkvalitní, jen vám prostě nemusí sednout. Je to hodně faktorů, nezbývá jen zkoušet. Ale i tak přeji hodně úspěchů s bojem...Jana

Linda Poslat vzkaz | 28.11.2007 10:48

Mě se zatím nejvíce osvědčil obyčejný bílý jogurt, ráno si trochu odeberu a umyji si s ním obličej, spláchnu vlažnou vodou, pak nanáším krém nebo olej. Ale dlouhodobého efektu jsem docílila až poté, co jsem pleť začala dostatečně hydratovat zevnitř i vně. Jako nejlepší hydratační masku musím jednoznačně doporučit okurku. 

Jennisek Poslat vzkaz | 27.11.2007 20:37

A zkusila si matující krém od<i> Garnier Pure? <strong>(ne Pure A)</strong></i><strong>

</strong>Tady je odkaz:

http://www.kosmetika-drogerie.cz/fotocache/bigorig/a/kosmetika/pletova%20k/BLSP-530152.gif

Nebo<i> Tea tree oil krém od Mullera</i>

http://www.lekarnaparizska.cz/images/large/watermark/tto_akne_gel-a_LRG.jpg

Mám citlivou místama suchou, ale převážně mastnou pleť. V létě používám tyhle dva, protože se mi pleť dost mastí. V zimě musím přejít na nějaký hydratační, teď zrovna zkouším nový krém od Johnson's pro děti. Tak uvidíme ::usmev::

Hani Poslat vzkaz | 27.11.2007 18:43

i tak děkuji, snaha byla:)::kvetina:: Snad poradí někdo další......Opravdu už nevím, co použít a trápí mě to:(

Raffaelo Poslat vzkaz | 27.11.2007 18:15

Ahojky, takový problém jsem měla taky, a vůbec nic nepomáhalo. Jak říkáš koupila jsem si make-up i pudr ale nic.
Za to ted poslední dobou mám spíš plet vysušejou jak Saharu, takže si dám vrstvu krému a za chvili je vsáklá.
Jinak jestli uvažuješ o koupit od Nivei toho krému, co je proti lesknutí, tak předem říkám, že je to zbytečný. Měla jsem ted doma vzorek a stejně to nepomáhá ::stydlivka::
Tak nevím, možná opravdu nějaký drahý makeup. Ale já jsem makeupy přestala používat úplně a je to lepší. Prvně jsem si připadala jako „nahá“ ale časem jsem si zvykla. Někdy si dám ten tonovací krém od Nivei ale to je vše.
Moc jsem Ti neporadila ale aspon něco ::kvetina::

Hani Poslat vzkaz | 27.11.2007 16:51

ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit o nějaké rady, aby se mi neleskla plet. Používám zmatnující krémy, make-upy na T-zonu, pletové vody.......jenže nic nezabira....plet se mi stejně leskne,ikdyž ráno použiju pudr.

Děkuju za rady

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění