Diskuse: Essens - Nové parfémy

   
Řadit:
10
příspěvků
Správce: vysmek@gmail.com
Kamarádka nemá fotografii.
Monell | 9.12.2018 13:19

Po me zkusenosti s essens uz nikdy! Nikdy se me to nestalo u zadneho parfemu. Po vybrani vune v parfumerii jsem se rozhodla si ji koupit u essens. Po aplikaci me zacla strasne bolet hlava a i tlak se me zvysil. Nechtela jsem verit ze by to mohlo byt tim parfemem. Tak jsem to nechala odeznit do druheho dne. A znovu aplikovala parfem. A znova hned desna bolest hlavy a vyskocil zase krevni tlak.Kdo vi co vse je v tom za chemii atd... Nikdy jsem problem s parfemem u jineho vyrobce nemela a ze jsem jich mela. Od essens uz nic nikdy.

Kamarádka nemá fotografii.
beauty | 17.5.2018 18:36

TO Toomass2:

firma essens nemá žádné EDT A EDP ... má parfémy .... Sposta lidí si plete EDP , že mají parfém, ale nemají. mají parfémovou vodu. parfém má značku parfém :)

jako si spousta lidí plete essens s essence ... jabka s hruškami :)

Kamarádka nemá fotografii.
Sona | 26.2.2018 05:38

Parfém od Essens jsem dostala jako dárek. Pod slovem parfém si naivně představuji výrobek s dlouhotrvající vůní, ale evidentně se už tak označuje kdejaký levný sprej, který vydrží pár minut...Tato vůně ( opravdu to nebudu nazývat parfémem) nám zdobí záchod, flakonek je celkem povedený a tak se výrobek hodí alespoň do koupelny.

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 10.8.2017 13:38

TO Toomass2: Firma Essens si parfémy vyrábí, takže 20 % vonných látek v parfému je pravda. Na vlastní oči jsem tohle číslo viděla v továrně, kde se parfémy vyrábí.

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 10.8.2017 13:35

LR nikdo nekopíruje. Sama parfémy Essens prodávám, všichni jsou spokojení a zřejmě vás překvapí, že i prodejkyně LR parfémy Essens označila za lepší a sama je začala prodávat také.
A jinak - Essens už je na trhu několik let a daří sejí ;-) .

Kamarádka nemá fotografii.
Toomass2 | 27.10.2015 23:43

A jak firma Essens vi slozeni jednotlivych EDT a EDP? A hlavne pomerú jednotlivych složek??

Kamarádka nemá fotografii.
Mona | 21.1.2015 13:21

TO ...: jsem naprosto šokována kopírováním firmy LR a přesto, že nejsem jejím členem, toto co předvádí Essens naprosto odsuzuji. DOUFÁM, ŽE DLOUHO NA TRHU NEBUDE

Kamarádka nemá fotografii.
... | 13.8.2014 18:33

zdarma dárek :D seznam imitací parfému bys správně neměla dávat, navíc pokud tě někdo neproškolil, essens není imitace přece, takhle kazíš jméno firmy, a kdokoliv teď může tvoje ID vzít a nahlásit na essens že jim kazíš jméno. oni by tě hezky smázli a pak by sis rozmyslela pro příště co vlastně píšeš. Essens používám a také prodávám, jsem stím spokojen ale dávám si pozor co píšu. a kdyby to byla nějaká napodobenina jak píšeš tak by určitě neměla 20%. trošku tě proškolím, voné esence se nakupuji v turecku ty se pak převezou do ČR a zde se namíchají směsi, takže už tohle je originál žádná napodobenina.

Kamarádka nemá fotografii.
Andy | 25.7.2013 12:22

Ahoj holky prosím o vyplnění krátkého dotazníčku o parfémech: http://goo.gl/vebszk Potřebuji to k závěrečné práci. Díky Andy :)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 4.7.2013 07:39

TO Anonym: Opravdu je provize 35%,všichni udávají 30%? :-) :-) :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění