Diskuse: Zkušenosti s novou seznamkou

Řadit:
36
Kamarádka nemá fotografii.
nufikpufik Poslat vzkaz | 15.4.2018 10:31

Ahoj holky, jestli chcete historku ze seznamky, přikládám jednu viz. odkaz na můj blog, aneb nikdy nevíte, na koho narazíte - může z toho být šťastné manželství a dvě děti nebo taky vaše noční můra, tak se mějte na pozoru. http://malyblog.cz/kdyz-ma-muz-touhu-rozsevace-a-zena-ma-urodny-klin/

Ahoj holky.Nevím jakou máte vy stouhle seznamkou zkušenost jmenuje se sally.cz,ale já katastrofální :'( Dala jsem si inzerát do tenhle seznamky a nějaký idiot mi ten inzerát zablokoval,asi co mu to patří a psal mi sprostý sms,napřed mi volal ptáka si honil a pak mi psal vulgárný sms.A jsou to ještě podvodníci,jsem tam poslala sms za 40kč,aby mi inzerát zveřejnili hned,to se stalo a pak mi to ten zmrd zablokoval a 40kč mi nevrátili.Takže bacha jsou to podvodníci.A ještě mi napsal,že si na sally.cz už neškrknu,přitom nevím co jsem udělala.Přitom tam ženský inzeráty mají.Nechápu to!

Ahoj holky... Co tady teda čtu, síla :-S Najít dneska dobrou seznamku, to je síla :( Taky mám teda ne moc dobré zkušenosti :( Zatím mám zkušenosti s těma známějšíma seznamkama a žádná sláva :/ Nemáte tip na nějakou fakt dobrou? Chěla bych do mobilu... O:-)

Nechápu proč se tam vůbec někdo registruje. Na partnerských seznamkách v německu a anglii platí muži obrovské peníze aby se mohly seznámit s děvčaty odněkud z východní evropy a vy se divíte, že to nejsou kultivovaní gentlemani ale chtějí buď peníze nebo to jedno? :-)

Info jak to tam funguje najdete přeba zde: http://www.iseznameni.cz/evropska-seznamka-cz-recenze-hodnoceni/

Ahojky holky ,
mám čerstvou špatnou zkušenost se seznamováním přes Evropskou seznamku.
Dávejte si pozor na Serge Derouck ze Švýcarska . Přijede vše hradíte !!
Nechala jsem se od něj pozvat k němu do Švýcarska , zaplatil mi cestu - dal mi na naftu a dálniční známky. Tam jsem mu nebyla po vůli , tak nás z bytu vyhodil a nyní chce po mě vrátit peníze co mi dal na naftu !!! Vyhrožuje mě , pošla na mě policii, sociálku , podnikám - fin. úřad, a že zařídí aby nás vyhodily z bytu !! POZOR na Evropskou seznamku , hodně mužů je tam neseriozních !!!
nanus

verča | 10.8.2015 00:21

Zkušenosti s evropskou seznamkou mám taky špatné. Seznámila jsem se tam s mužem-Daniel Německo město Erfurt. Tento muž hledá naivní české holky a jakmile si užije,tak je odkopne a je tam spousta takových. Pozor na to.

Anonym | 24.5.2015 11:18

TO Katarina: Katka, aj mne sa ozval, napisal mi “ uprimny list“, rovnaky profil ako tebe. Som Ti velmi vdacna, ze si svoju skusenost zverejnila. Je to vystraha aj pre dalsie zeny, preverte si kazdeho.
Luba

Katarina | 2.3.2015 10:48

Moja osobna skusenost je, ze evropska seznamka.cz si profily nepreveruje a najdete tam mnozstvo podvodnikov.

Zo stranky www.evropska-seznamka.cz som dostala mail - muz sa predstavil ako Jacob Preston a ze je vojensky architekt na misii v Afghanistane a ze za par tyzdnov ide do dochodku a chce prist za mnou. Udajne mu pred 5 rokmi zomrela zena na rakovinu pluc a jeho 9 rocnu dceru vychovava jeho sestra, ktora zije na SriLanke. Hned v prvom maili mi poslal akoze svoje fotky, ktore som hned dala na preverenie do Google a zistila som ze patria americkemu dostojnikovi vo vysluzbe menom Kenneth O'Preston. Toho by to asi tiez zaujimalo, ze sa jeho fotky zneuzivaju takymto sposobom... Od zaciatku som vedela, ze sa jedna o podvod, ale pisala som si s nim, lebo som chcela vediet, kolko ho to bude bavit. Peniaze si nepytal a po par mailoch prestal pisat sam. Pise v anglictine, z mailovej adresy sgjacobpreston@outlook.com. Ta anglictina ma este aj gramaticke chyby.

Anonym | 2.9.2014 13:21

Dobrý den, musím konstatovat, že seznamka Vedvou.cz mne naprosto nadchla !!!!!!!! Musím říct, že jsem dlouho hledala tu správnou, abych našla konečně partnera, jakého si představuji a ono se to opravdu stalo.Takže doporučuji každému, kdo někoho hledá......Funguje to a jsem fakt konečně ráda.
Sylvie

Anonym | 23.6.2014 17:27

TO Verunka:

Anonym | 22.4.2014 11:02

TO **Anonym1: já jo. asi to dost střida bych řekla asi to číslo za jménem je počet těch co už vypelešil :-)

Anonym | 22.4.2014 10:57

Už jste holky zkoušely kontaktovat kodla?

Verona | 25.1.2014 22:28

není seznamka jako seznamka, hovorově to je jedno ale ve skutečnosti to až tak jedno není zda se obrátíte na chat „seznamka“ nebo na stránky „seznamka“ či agenturu „seznamka“ každá z těchto možnosti se zabývá něčím jiným i když přece jde všem o to jedno spojit dva lidi.

Anonym | 6.1.2014 10:06

Dobrý den, je možné u Vás být? Jsem sama a hledám pána, ne dobrodružství, ale pěkný vztah děkuji Jana

Kamča jak říkáš, tato seznamka je super, našla jsem si přes ni manžela a právě čekáme děťátko :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění